Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 25.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: dfghjk]  
АвторEвreни (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 23:02



Не знам дали изплащаме кармичен дълг или нещо друго, не ги разбирам тия работи, но не мисля, че с курбан ще се решат проблемите на общината и региона. На нас ни трябват будни и съвестни хора, знам, че звучи като химера, но не е. Май малко се отнесохме от темата за кабелната, но те нещата са толкова навързани, че няма как.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: kaбeлap]  
АвторZaza (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 23:05



Аз лично, съм толкова изпълнена от кабелната телевизия и толкова често имам проблеми, че вече се реших да взема Булсатком. Обаче имам малък проблем, който се нарича 2 телевизора. Трябвало да си купя нещо си и да плащам допълнителна такса за втория телевизор. Ще ходя тия дни да питам подробно и ако някой се интересува ще му кажа резултата.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: Zaza]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:52



че като не ви харесва що не се откажете бе хора, някой да не ви е вързал за кабелната, насила ли ви карат, кво, че не мога да разбера нещо....



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: AZ]  
АвторKlKl (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 12:05



Браво AZ!Много си прав/ва!!!



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: KlKl]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 12:19



чух за това чудо тук и реших да вляза, това не е никакъв клуб, това си е жива местна клюкарница от хора дето нямат работа и си чешат езиците.КЛЮКАРИ



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: AZ]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 12:45



Аз също не съм доволен от кабелната.И искам БУлсатком. Но имам същия проблем наречен два телевизора. Не мога да си позволя да плащам две такси. А кабелната нека си я има. Никой не е против нея.Ама да си оправят усилвателите на сигнала за да се оправи качеството на излъчването.Иначе няма оправия. А че трябва да има телевизия Елхово собствена трябва. Никой не е против това. Ама и хората в нея да се занимават с истинска журналистика , а не само да хвалят тоя или оня. Трябва да се пише за истинските проблеми на града. Журналистите да бъдат нвпрекъснато в крак с това което става в града. А не да преписват новините от ел.сайтовете и да ги четат после през кютата.истинската журналистика която е необходима на нашия град е разследващата журналистика. А не само да се хвалят управниците и да се лъжем взаимно че всичко ни е наред. Стана ясно вече че нищо в нашия град не е наред.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: kaбeлap]  
Автор PruFeSur (непознат)
Публикувано25.05.08 19:57



Аве какво не ви харесва на телевизията, готини програми пускат, мисля че не навсякъде вървят D мите и AXN на .... аз съм доволен, само дето странджата е много фън, некви неграмотни селянки се мъчат да правят предаване, поне да се научат да говорят и четът първо, и след това да седнат пред екрана .... и кви са тия мъдри мисли, че и на седмицата - Ако живота е лимон, направи си лимонада. Драги ви кабелари - ако пускате такива неща, пишете отдолу кой го е казал, а ако го е измислил някой от вас пишете та да има на кой да се смеем. Тва не е някаква велика мисъ, а афоризъм от ученическите лексикони, явно някой с неизживяно детсво го е плеснал. Чудно ми е каква ли ще е мисълта на месеца - може би не се навеждай, да не си го заработиш. Къде изчезна и спорта не знам, имаше едно хубаво девойче, което след Румяна и Милка може би най-добре се си четяха нещата. Сега пуснаха някаква глупост, с една рачичка дето цъка наляво и надясно и няква говорителка с тъп селски акцент обяснява неща от книжките за деца, колко били велики египетските пирамиди и от кво бил съставен трактора .... / нещо от сорта От докюментите за египетскюите пирамюиди билюи откритюи преди хиляда и пиисет годинуи и т. н. - господари на Ефира по яко биха го казали, трябва да им пратя някое записче. / Може би по често би трябвало да гледам тая програма да си повдигам настроението.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: PruFeSur]  
АвторS_DVD (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 20:24



прав си мамка му!



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: S_DVD]  
АвторCИCИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:23



И аз съм съгласен с вас. Трябва промяна във визията на кабелната телевизия. Интелегентни мадами с респект и визия. какви са тия селянки дето не могат да четат. Липсва всякакъв стил.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: CИCИ]  
Авторpeлeф (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 15:51



Някои от говорителките имат визия,а и добра дикция. Незнам, коя точно вие разочаровала толкова много? Е има една новичка, която е пълна отврат, но и тя ще се научи. ха-ха-ха






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.