Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 25.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: joro]  
Авторnabora (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 20:49



остави-аз знаех, че е станала няква шефка, но като я видях на новини щях да падна от стола. милена е от тия дето се чудиш дали е по-тъпа отколкото грозна или по -грозна отколкото тъпа. ама вие я гледайте и си направете изводи...



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: nabora]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 20:55



Даааа бе, ще я гледам:)))))))))) Направо ще ми изгърми телевизора от таз патка заспала. Бреее таз телевизия мноооо гот кадри си подбира- кой ли вече им гледа програмата. Ама с тая направо удариха капака





Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: joro]  
Авторrocпoжa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 21:35



Мило момиче, което чете новините тази вечер и миналата седмица, дълго четох мненията на зрителите и се чудих дали да изкажа собственото си мнение, но ще го споделя най-вече заради теб самата. Искрено се надявам да четеш форума, а ако не, дано някой ти предаде думите ми. Аз съм жена на години и съм много търпелива, но честно да си кажа губя търпение когато ти четеш новини. За външния вид не ги слушай, всеки си има недостатъци, но мила, ти не си за говорителка в телевизия. Телевизията е призвание, намяш го тоя чар, тоя живец, не си за там. Нямаш и дикция, нито езикова култура. Не желая да обиждам, но направи си улуга на теб, а и на нас зрителите на КТВ Странджа- остави на тези дето го могат.



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: rocпoжa]  
Авторfffffff (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 08:47



Е това вече ми хареса - права е госпожата - много е права! Миленчето като си е директор - да си стои директор. А с Ангел какво стана - той с какво с занимава?



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: nabora]  
Авторvip (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 18:36



Незнам наистина как е възможно да се говори за някой ,който не познаваш,но ако можете да направите нещо повече от това момиче ,защо не го напарвите?



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: eho]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 18:58



ей човеци, ако наистина сте такива,що само плюете ,пък нищо не правите,земете си размърдайте задниците и поправете това ,което не ви се харесва,пък ако можете тогава плюйте.Лесно се виждат грешките нали ,а решение що не дадете?



Тема Re: Кабелна и още нещонови [re: vip]  
Авторmapava (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 20:37



Мисля,че темата беше за качеството на кабелната,което е под всякаква критика,а не сме се събрали,като някои стари клюкарки да обсъждаме хората не сте ли съгласни с мене,спрете да обиждате момичето няма идеални хора,гледайте вас.Че такава била,онакава щом са я избрали значи има нещо,значи става,а ние хората без работа какво друго да правим с какво да се занимаваме освен с клюки,просто не става само с обсъждане и критикуване трябва и акъл,а какво е да имаш акъл вие кажете и моля спрете вече просто е тъпо,като не можем нека спрем поне а или на някой хора така им е най удобно скрити ,анонимни,озлобени,че като знаете и можете докажете го,не тук не на думи ,а на дела.Права съм нали.Между другото съм учителка по литература и цифрите се произнасят точно така,това е правилно.



Тема Re: mapavaнови [re: mapava]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 12:08



Ако е вярно, че си учителка по български език, то вземи да си хвърлиш дипломата! То много грешки, много нещо. Ами виж се! Ти не можеш да пишеш правилно. Добре, че не си учителка на моето дете.

Горко на децата, които учиш!



Тема Re: mapavaнови [re: няkoя cи]  
Авторmapava (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 13:06



Точно това казвам,че по интернет мога дори за директорка,за всякаква да се представя е и на кой му пука,а ти друга работа нямаш ли освен да кибичиш и да се заяждаш,като стара клюкарка си,намери си нещо да се занимаваш,нещо полезно за теб и семейството ти стига драска глупости.Излъгах,че съм учителка е и какво от това тук е свобода можеш да си каквото поискаш,не вярвам и ти да си нещо по особенно,щом си се хванал значи става всъщност аз съм ученик,който бездейства по време на ваканцията





Тема БУЛСАТКОМнови [re: kaбeлap]  
АвторПaф Mиxoв (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 15:47



интересно ми е да видим какво се говорят хората от Елхово за нас тук я да видим доволни ли са или и нас ще оплюат и да видим от какво не са доволни за да подобрим нещата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.