Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 26.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторпиcaн4o (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:13



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ а така каза го най-после, че работиш в общината и имаш нужда от спокойствие да работиш. Че работи бре, кой ти пречи. Що седиш цял ден по форумите. Като ти броя писанията от днес излиза че цял ден в този форум киснеш. да не те карам зорлем да висиш тука. Ходи работи. Пиши проекти създай места. Що кибичиш тука цял ден.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: пиcaн4o]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:18



не позна...не съм общинар...не съм я закъсал толкова...имам си работа...защото съм кадърен...не ме мисли, че вися тук...аз изразявам своята гражданска позиция към всички недоволни, виждащи само лошото ..без никакъв позитивизъм и никаква подкрепа към онези, които се мъчат да направят нещо за града ни...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторпиcaн4o (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:19



Ами как да ги подкрепяме като видяхме с очите си за 6 месеца каква я свършиха.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: пиcaн4o]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:22



ей Мъркащия...то за 6 месеца и живот не се ражда бе...да ти кажа да го знаеш...за това мандата е 4 годишен...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:40



Ей повръщащия от отвращение, те дето живот не родиха за тия 6 месеца ами и това дето беше родено преди тях абортираха.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторfanka65 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:46



То може за 6 месеца нищо да не се ражда - а те и това, което беше родено съсипаха. Колко проекти е спечелил новия кмет - като изключим тези дето бяха подадени по времето на Димитров и колко загуби? А знаеш ил отвратен дето го защитаваш? То е много лесно да дойдеш на готово и да живееш! Направил бил празника на града или пък украса за нова година - то банкети всеки може да прави! Ама за работа ...?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бyбa]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:48



Бубо, явно ти си била в предната "кухня"..много си веща... не ми е ясно ти от кои си...? я си кажи мъката...?...евала на отвратения..разказа ти фамилията



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fanka65]  
Авторkykлa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:54



да ама стария пък се съсипа курбани да яде...сега разправят че е отънял...на новия явно банкетите му не са се отразили...Има много проекти спечелени...но явно не четете сайта на общината, а ръсите простотии в тоя форум...аз нищо сериозно не прочетох...четете и във Време, в Ямбол свят....там винаги има за Елхово...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бyбa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:03



Общинаркееееееееееееее, свърши ли ти работното време :))))))))))))))))))))



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kykлa]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:04



Тия проекти дето сега излизат като спечелени КУкло ги писаха други хора по времето на Димитров и са подадени от тогава. Това и ние го знаем без да четем по разни интервестници. Това че сега им излиза одобрението от разни инстанции, няма как да заблуди Нас живеещите в този град кога са били писани. И още нещо кукло, част от тези проекти въобще не са писани от тая експертка Катя, ами са си писани от хората дето ги касаят.Ако хората на Елхово чакаха Димитрова да седне да пише проекти до сега още в циганската махала нямаше да има вода, а двете гимназии щяха да ги обдухва вятъра през старата дограма. Какъв принос има Катя Димитрова към тези проекти, като те са по други линии а не по трансграничното сътрудничество. Там от където дойдоха парите за тях, на проектите говорилни на Катя никой нямаше да обърне внимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.