Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 21.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Проекти, общинари,секс и мъгла......  
Автор emo64 (непознат )
Публикувано20.04.08 17:59



Съграждани отварям тази тема силно притеснен от някои факти. Преди две седмици под егидата на нашата община е бил проведен семинар за подбрани групи експерти от петте общини на Ямболска област в партньорство с турски бизнесмени и експерти. По този повод аз влязох в сайта на община Елхово и пуснах коментар под съответната новина да се публикуват снимки от въпросния семинар за да се види кой са турските бизнесмени, които са били там. А поисках снимки, защото мое приятелче, което работи в Галина Палас каза, че е имало някакъв семинар през почивните дни на който представителите на общините само яли пили кафе иначе имало нещо като официално откриване, ама после нищо конкретно. Вечерта си правили дискотека общинарите и все в тоя дух. След мене някакъв явно от друга община и вероятно експерт, който е присъствал там, беше написал обаче, че елховския кмет направил откриването и отишъл да спи, а всички го ударили на купон, а през нощта на други работи с турците. Една мадама след това беше написала, че в другите общини за такива проекти се правят сайтове публикуват се материалите и т.н С две думи нищо лошо никой не беше написал .На следващата сутрин обаче всичко беше изтрито.А на мненията за този семинар е сложена забрана и не се допускат влизания. С две думи пълна цензура. След това си направих труда да се поровя в нета и попаднах на един форум в dir.bg/ клубове/ градове/ Ямбол/ Какво става в областна администрация/ И там някой беше написал за някаква елховска експертка на име Катя, която била организатор на този семинар, но защото имала лични интимни отношения с накакъв турчин експерт от друга община и за да не съм голословен ви слагам линковете към това което е написано там. Естествено аз също се включих със запитване и са завърза много интересен коментар за целия този Проект и семинар. Ето и линковете, а ако искате влезте и прочетете целия форум много интересни неща пише;
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948753053&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948755570&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948757110&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948761030&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948761048&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948761141&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948761182&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948761226&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948762546&page=0&view=collapsed&sb=5
След като прочетох много внимателно всичко написано от уважаемата госпожа"АЗ" и понеже аз съм този, който повдигна темата за въпросния семинар и мъглата в която тъне у мен като "прост селянин от Елхово" както ме обижда другия господин възникнаха следните логични въпроси:
1.Защо един такъв важен според уважаемата госпожа АЗ” семинар за цялата Ямболска област по проект е бил проведен на такова луксозно и скрито сред горите хотелско място каквото е Галина Палас. Ако не е имало какво да се крие, защо този семинар не е бил проведен например в хотел Дияна, който се намира на главната улица на Елхово. Значи пак тази Катя като главен организатор по някакви си причини е забутала семинара на по- скрито от погледите на Елховлии място.
2. В същия този хотел Дияна в центъра на града преди около месец е била проведена среща с господа от Одрин по друг проект на общината изготвен от същата тази Катя и на който отново е превеждал същия този Ашиков, който както разбирам от целия този форум е общински експерт в Ямбол, а не в Елхово. Важното обаче в случая е, че на сайта на общината има материали и снимки за тази среща и те бяха качени още на следващия ден. От тези снимки ясно се вижда кой са партньорите по проекта, как се прави презентацията на проекта и т.н . И за да не бъда обвинен в изопачаване на истината копирам тук линкове/ макар с риск да предизвикам ПР на общината да свали и тях от сайта/ с някои уточнения.
Тук виждате ПР на общината, която представя проекта:
http://www.elhovobg.org/g/displayimage.php?album=49&pos=0

Тук виждате Вашия експерт дето превежда:
http://www.elhovobg.org/g/displayimage.php?album=49&pos=1

Тук виждате въпросната експертка Катя седи вдясно до ПР и се вижда малко в полускрито състояние:
http://www.elhovobg.org/g/displayimage.php?album=49&pos=6

Тук вече тази Катя се вижда много ясно и се вижда също така как гледа в посока на Вашия експерт и му се усмихва
http://www.elhovobg.org/g/displayimage.php?album=49&pos=7

3.Защо са положени толкова усилия да се направи и спечели проект под егидата на общ. Елхово за обслужване на експерти от другите общини и то за обучение ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ; Изготвяне на маркетингов профил на община” за мен това са на халост изразходвани средства, които можеха да бъдат заложени в Проект за подобряване на инфраструктура и др. неща. В крайна сметка не сме длъжни да печелим пари от ФАР по проект за обучение на експерти от други общини. А и темата на обучението и уменията които то развива би трябвало всеки, който е на общинска служба да е усвоил още в университетите и на тази база да бъде назначен на работа като експерт в една общинска администрация. А то какво излиза , ЧЕ НАШАТА ОБЩИНА ПЕЧЕЛИ ПРОЕКТ ЗА ПАРИ / И ТО МНОГО ПАРИ / ЗА ДА ХРАНИ И ПОИ НАШИ И ДРУГИ ОБЩИНСКИ ЕКСПЕРТИ ЗА НЕЩО КОЕТО Е ПЪЛНА БУТАФОРИЯ И ОТ НЕГО НЯМА ДА ТРЪГНАТ ИНВЕСТИЦИИ КАТО ПОТОК ЗА НАШАТА ОБЩИНА. Не можеше ли да се изработи от общината ПРОЕКТ за обучение съвместно между турски и елховски бизнесмени на който да се опознаем с тях да влезем в контак да създадем съвместна дейност която да отвори работни места в нашия град .
4.Логично за мене възниква следния въпрос: Защо въпросната Катя за период от три години от както е БИЛА назначена на тази длъжност изготвя проекти само по линия на трансграничното сътрудничество с Турция, при положение, че има отворени 5 оперативни програми по Европейските фондове от които наистина влизат пари за инвестиции в икономика и работни места. И защо тези всички проекти винаги включват въпросния Ниязи Ашиков като преводач, след като той даже не е наш общински експерт.За сведение на наша територия се намира Гранична полиция в която работят около 10 човека с отлично владеене на турски език и бившия кмет Димитър Димитров през своите два мандата за всичките си срещи с турците за митницата ползваше тях.На мен лично няма как да не ми намирише на личен интимен интерес. Още повече, че от хора в общината разбрах, че тази Катя за всичките тези години е ходила многократно с този Ашиков на разни семинари в различни градове и на обучения в Турция. Не казвам че този експерт е лош или коцкар това хората в Ямбол го твърдят в техния форум и посочват достатъчно доказателства за това нито му вменявам някаква вина. Ама съгласете се, че има нещо гнило в цялата история. При толкова много експерти и преводачи от турски, защо все този Ашиков?
4. Защо въпросната експертка Катя, която е финансиска по образование и е работила преди това като счетоводител в общината след всичките тези писания за нея в Ямболския форум не се прехвърли да работи като финансист в община Елхово понеже в момента там има недостиг на Финансисти и счетоводители. Масово хората напускали и отивали в училищата, където били въвели някакви правила за собствени финансисти. Ако тя беше толкова невинна както е влязла в онзи форум и твърди под Псевдонима АЗ” и и пукаше за нейното собствено семейство и деца, а не за тези на тия който пишат в този форум , не е ли логично за да докаже на цяло Елхово, че няма нищо общо с този експерт точно като си хвърли молбата и поиска преназначение като финансист в общината, вместо да продължава да се натиска на този пост и да работи точно по тези проекти. Явно момичето е доста увлечено по него щом е готово да жертва собствения си авторитет и семейно спокойствие за него.
5.Аз доста обстойно разгледах всички писания за този ямболски експерт заедно с препратките и към други форуми и стигнах до следните констатации:
а/ първо бил експерт в областна управа обаче от там го изгонили или казано по учтиво го помолили да напусне заради любовна история с някаква Руска Йовчева.
б/ После имал любовни отношения с някаква учителка от Багерите.
б/Бил е протеже и вероятно любовник на настоящата ямболска зам.кметица която също я коментират, но в Ямболските форуми на Ямбол нюз и която вероятно за да се отърве на свои ред от него по линия на ГЕРБ го лансира в Елхово.
в/ А този Ашиков явно е усетил, че му изстива мястото и във община Ямбол и сега си постила за работа в нашата.
В заключение мога да кажа следното: Аз исках само снимки от този семинар, за да добия представа тъй като съм бизнесмен и ме вълнува въпросното сътрудничество. Вместо това ПР на община Елхово тръгна подред да цензурира. Ако като кадърна и компетентна ПР беше публикува снимки в сайта ,пълна и обективна информация за трансграничните бизнесмени и фирми, ако поне като доказателство бяха качили въпросния изготвен маркетингов профил на нашата община за който се твърди, че уж били правили, така както се прави навсякъде в другите градове, а и в целия свят никой в тази община нямаше да нададе глас и нямаше да се стигне ни до връзките на тази Катя с този Ашиков, ни до разсъждения за това, кой какво е правил на този семинар и всичко останало.И никой нямаше да обръща внимание на подобни изявления в Ямболския форум за този експерт от рода Вашите курви и нашите коцкари. Просто всичко се дължи на една лоша ПР акция, която вместо да изпише вежди избоде очите на маса народ. Ако аз бях кмет на Елхово тази ПР щеше да е изхвръчала от местото си още на следвашия ден.
Защото това, което тя създаде с цялото си поведение беше една огромна интрига, която стана достояние на цялата област.
А ето и в заключение линк към написаното от една юристка в същия този форум : която поставя много по значими въпроси от юридически характер относно дейността по тези проекти в нашата община.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=iambol&Number=1948765314&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: emo64]  
Автор elhovliika (непознат )
Публикувано20.04.08 18:55



Здрасти готин! Направи страхотна услуга за Елхово. Във връзка с това което си написал ето какво свалих сега от Ямболнюз в подкрепа на твоите думи:

Христо Дянков открива хотел и в Кабиле
20/04/2008 13:04
посещения 55
На 20 април 2008 г. в с. Кабиле, община “Тунджа” ще отвари врати единственият в Ямболска област обект, реализиран по мярка “Селски туризъм” на програма САПАРД и -семеен хотел, изграден от “РИГО ИНВЕСТ” ЕООД , съобщи пресаташето на община “Тунджа” Жана Николова Хотелът разполага с шест спални с общо 12 места, хол, трапезария, кухня, басейн и барбекю. Инвестицията, направена от фирмата, е в размер на 250 000 лв., благодарение на която е налице един действителен оазис на спокойствието и приятния отдих. Близостта на обекта до гр. Ямбол, както и до разкопките на древния тракийски град Кабиле, ще го превърнат в едно любимо място за гостите на града и региона. Собственик на “РИГО ИНВЕСТ” ЕООД е Христо Дянков. Този проект станал възможен благодарение и на ръководството на община “Тунджа”, както и на кмета на село Кабиле.

КАКВО ПРЕЧЕШЕ НА ЕЛХОВСКА ОБЩИНА ДА ПОДГОТВИ И ДА КАНДИДАТСТВА С ЕДИН ТАКЪВ ПРОЕКТ ЗА ДА ИМА ПОЛЗА ЗА ГРАДА. ДА ИМА И КЪДЕ ДА ХОДИМ НИЕ МЛАДИТЕ ХОРА НА ГРАДА ПРЕЗ ПОЧИВНИТЕ ДНИ. МЕСТА ЛИ СИ НЯМАМЕ ИСТОРИЧЕСКИ ИЛИ КАКВО? ТВОИТЕ РАЗСЪЖДЕНИЯ СА МНОГО ПРАВИЛНИ. НЕ МОЖЕ ЕДНА ЕКСПЕРТКА / КОЯТО Е МЕЖДУ ДРУГОТО И ЕДИНСТВЕНАТА ЗА ОБЩИНАТА / ДА СИ ПРАВИ ПРОЕКТИ В ИНТЕРЕС НА ЛИЧНИТЕ СИ ИНТИМНИ ИНТЕРЕСИ И В ПОЛЗА НА ДРУГИ ОБЩИНИ. АЗ СЪЩО СЕ ЗАПОЗНАХ С ТОВА КОЕТО Е НАПИСАЛА ПР НА ОБЩИНАТА. ЗА МЕН Е АБСОЛЮТНА БЕЗСМИСЛИЦА ДА СЕ ПРАВЯТ И ПЕЧЕЛЯТ ПРОЕКТИ НА КОИТО ДА СЕ СЪБИРАТ ОБЩИНАРИ ДА ЯДАТ И ПИЯТ И УЖ ДА СЕ УЧАТ ДА ПРАВЯТ МАРКЕТИНГОВ ПРОФИЛ. БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО ДА СЕ РАЗРОВЯТ В ИНТЕРНЕТ И ДА НАМЕРЯТ ВСИЧКИ КАЧЕНИ ЛЕКЦИИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС. КАК СЕ ПРАВИ КАКВО ВКЛЮЧВА И Т.Н. ЯВНО ОБАЧЕ ЧЕ НА ТЯХ ИМ ОТЪРВА ДА ПИШАТ ТАКИВА ПРОЕКТИ ЗА ДА СИ ИМАТ ОФИЦИАЛЕН ПОВОД ДА ХОДЯТ ДА ПИРУВАТ И ДА СПЯТ ПО ЛУКСОЗНИ ХОТЕЛИ ЗА СМЕТКА НА РАЗНИ ПРОГРАМИ. КАКВА Е ВСЪЩНОСТ ПОЛЗАТА ЗА ХОРАТА КОИТО ЖИВЕЕМ В ТАЗИ ОБЩИНА . ОТГОВОРА Е НИКАКВА. МЕН ЛИЧНО НЕ МЕ КАСАЕ ЛИЧНИЯ ЖИВОТ НА ТАЯ КАТЯ . КАТО И ОТЪРВА ДА СИ ХОЙКА ДА СИ ХОЙКА АМА ДА ГО ПРАВИ ЗА СМЕТКА НА СОБСТВЕНИЯ СИ ДЖОБ, А НЕ ЗА СМЕТКА НА КОМАНДИРОВЪЧНИТЕ ОТ ОБЩИНАТА ИЛИ ЗА СМЕТКА НА ПРОЕКТИ.КАТО ГО ИСКА ТОЛКОВА ТОЯ ТУРЧИН ДА ИДЕ И ДА СИ ЖИВЕЕ С НЕГО В ЯМБОЛ, ТОЙ И БЕЗ ТОВА СИГУРНО ВЕЧЕ ЖЕНА МУ МУ Е ДУХНАЛА ПОД ОПАШКАТА, ТАКА ЧЕ ДА СЕ СЪБЕРАТ С НЕГО ДА ИДЕ ДА РАБОТИ ПРИ НЕГО . ЗАЩО ТРЯБВА ОТ НАШИЯ ДЖОБ ДА ИЗЛИЗАТ ПАРИ ЗА НЕЙНИТЕ КОМАНДИРОВЪЧНИ.ЧЕ ТЯ МОЖЕ ПОД ПРЕДЛОГ ЗА ТИЯ ПРОЕКТИ ДА СИ ХОДИ ВСЕКИ ДЕН В ЯМБОЛ И ДА СЕ СРЕЩА С НЕГО. ДЛЪЖНА ЛИ СЪМ АЗ И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДА ПЛАЩАМЕ ОТ НАШИТЕ ДАНЪЦИ КОИТО ПОСТЪПВАТ В ОБЩИНАТА ЗА НЕЙНИТЕ КУРВЕНСКИ ИСТОРИИ.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: elhovliika]  
Автор K9 (член)
Публикувано20.04.08 21:58



Тази тема няма край



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: elhovliika]  
Автор K9 (член)
Публикувано20.04.08 22:00



Истината е ,че община Тунджа и Стралджа доста проекти спечелиха и ги реализират...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: elhovliika]  
Автор Nick Fox (непознат )
Публикувано20.04.08 22:41



Малко яснота да внеса по отношение на проекта за хотела в Кабиле.
Инициативата е часта. Община Тунджа просто подкрепи проекта на човека дотолкова, доколкото е позволено по закон.
Иначе е истина, че в Община Тунджа се набляга на инфраструктурните проекти. Казвам го като човек, който е в кухнята на нещата. Все пак съм един от експертите в отдела, който се занимава с разработването и подготовката на проекти в общинска администрация Тунджа.
И ние имаме проекти по трансгранично сътрудничество - единият е приключен, а другият е в процес на изпълнение. Резултатите от първия са видни - има заснет филм, издаден музикален албум с песенно и музикално творчество от регионите, състоя се концерт в залата на НТС. В общи линии вторият надгражда първия проект.
Но тези проекти са само два и като стойност са едва 2-4 % от всички привлечени средства по проекти от 2004 г. до сега.
Само за първото тримесечие привлечените средства са на милион и половина - за училища, водопроводи, канализации и др.
Сега подготвяме 4 проекта по оперативните програми на обща стойност около 22 милиона лева за пътища, училища, читалища и канализации с пречиствателни станции.
Миналата година подменихме уличното осветление на всички 44 села.
На път е да се пристъпи към реализацията на Индустриален и технологичен парк Тунджа.
Важно е да се знае какво е важно и какво е полезно за всички хора.
Проблемът е, че заплатите на тези, които се занимаваме с разработването на проекти са ужасяващо ниски. Съжелявам, но за мен например вече не е привлекателно да правя проекти за милиони и да получавам цифром и словом основна заплата 340 лв. Ако смятате, че е нормално това, нека да е така, но за мен и колегите ми не е. И такива са заплатите на ескпертния състав в 90% от общините.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Nick Fox]  
Авторлeлe мaлe (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 11:07



Аз пък открих ето това съобщение за друг вариант, който се използва за разгласяване на значимостта на проекти:

Започва престижен трансграничен форум
20/04/2008 18:04
посещения 82
В понеделник от 14.00 часа в бизнес залата на хотел "Тунджа" започва организираната Ямболската търговско-промишлена палата международна трансгранична конференция "Информационните технологии в помощ на фермерите от трансграничния регион - Ямбол- Одрин", посветена на популяризиране на възможностите, които информационните технологии дават за развитие на ефективен агробизнес в трансграничния регион на България и Турция..
В нея ще бъде направена презентация на проект и на брошура "Информационните технологии и е-услугите" в помощ на агробизнеса".

По тематиката на ще бъдат направени доклади на научни работници и експерти от България и Турция.
В конференцията ще вземат участие депутати, областни управители, генерални консули на Р. България и Р.Тупция, кметове на общини, държавни ръководители и служители, бизнесмени, представители на НПО, експерти...

Тематиката на форума включва:
* Перспективи за развитие на селското стопанство в транс-граничния регион на България и Турция;
* Новите технологии в подкрепа за повишаване на конкурентноспособността на агробизнеса в региона на международния пазар;
* Информационните технологии и спазване на изискванията на Европейския съюз към селскостопанското производство;
* Развитие на селското стопанство и на селските райони – тенденции и политики на ЕС за периода 2007-2013 г.

Форумът е в рамките на проект BG 2005/017-453.02.01-11 "Е-ФЕРМЕР – новите технологии в подкрепа на селското стопанство в транс-граничния регион". Програма ФАР "Трансгранично сътрудничество България-Турция"

Проектът се осъществява с финансовата подкрепа на Европейския съюз. Цялата отговорност за съдържанието на съобщението е на Ямболска търговско-промишлена палата. При никакви обстоятелства
не трябва да бъде приемано за позиция на Европейския съюз.

А ето и хората са направили сайт в който са качили всичко по този проект.
http://www.e-fermer.com/catalog.php

Така се правят проекти на светло и с полза за обществото, а не като тия в Елховска община, която между другото доколкото зная е замеделска. Вашата експертка да беше се научила да ползва Нета за тия цели, а не за да пише проекти без смисъл и полза за обществото.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: лeлe мaлe]  
Авторkiki1974 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 15:01



Аз също намерих един перфектно направен сайт за проектите на ЯТПП за които ти говориш. Катя Димитрова, ако си беше направила труда да порови в интернета щеше да я намери и да види как се защитава значимост на проект. Ама то момичето е било заето повече да съветва Нас елховлии как да ползваме Интернета за полза на града ни. Че тя тогава за какво да взема заплата , за да си развява тоалетите в по симпозиуми и семинари с разни турчаля за личния и кеф, а пък аз да й върша работата и да мисля проекти в полза на общината. Боклук пчелски, тъй щеше да седи на село, ако мъжа и не беше се оженил за нея да я направи гражданка.
http://yambiz.com/e-fermer/1project.htm



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kiki1974]  
Автор kalasun (непознат)
Публикувано21.04.08 17:00



В нашата община просто няма подготвени кадри за това. Катя я набутаха там , за да не остане без работа, след като закрика нейния щат в общината. Истината е че каквито и кусури да има, тя си остава единствения дето се занимава с тази дейност. Друте две дето са с нея само седят и чакат на готово. Това което мене ме хвърля в недоумение е следното. Коя е тази истеричка Дияна, дето го раздавала шеф дирегент както беше писал този чужд общински експерт на сайта на общината. Ама после някой му го изтри.
В нашата община няма такъв експерт на щат. От къде се пръкна и по каква линия я сложиха да отговаря за проекти. Пак ли е налице назначаване тихом мълком на наш човек на общинска работа? Ако някой има информация в Елхово коя е тази Дияна и каква се е явявала на този семинар и по каква линия е назначена на работа в общината и чрез какъв конкурс да ми остави информация, Моля!

Истината винаги излиза наяве.


Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kalasun]  
Автор haripotar12 (demokrat)
Публикувано21.04.08 18:40



И аз не съм чувал да е имало обявено място в общината за проектите. А пък тая Дияна беше едно време на митницата, ама нещо я издухаха от там заради контакти с англичаните. Сега май има фирма за имоти, ама не твърдя със сигурност само съм чувал.
А па то иначе за общинските експерти о проекти е така. Който го може го може , който не може гледа от страни. Така че какво го дъвчете момичето, намерило му цаката на общински командировки любов да върти. Не е виновно то, виновни са тия дето го пращат и му позволяват. И накрая и плащат.

Чрез словесен онанизъм към здрав демократизъм.


Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: лeлe мaлe]  
Автор bomba_com ()
Публикувано22.04.08 19:00



Е то се разбра вече, че е ползвала нета за да пише под псевдоним оправдателно слово за своя любовник. И за самата себе си. Ти какво чакаш от нея да се зарови да търси линковете дето сте ги сложили, за да се научи как се прави ПР на проект.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kalasun]  
Автор bomba_com ()
Публикувано22.04.08 19:03



Това че го няма в официалния щат не означава че го няма и не получава заплата. А е работила на митницата и аз така знам. И между другото и там ги е вършила същите истерични истории. Тия дето са работили с нея още я приказват. Така, че недей да се чудиш.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: bomba_com]  
Авторcтpaнa пo тeмaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 16:56



Предлагам да изгледате и този клип. Помислете дали тези са по добри от онези. Според мен всички са боклуци.
Погледнете кои са маймуните, които творят новата партия и новите партийни проститутки. Надя Данкинова каква е? Типична партийна курва- първо беше в НДСВ сега е в Герб после ще стане може би в ДПС, че май нещо все я влече към Турция. Не се жалвайте Елховлии. В Ямбол също управляват курви и проститутки. Че някои са по-големи и от Вашите.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: cтpaнa пo тeмaтa]  
Автормнитeлeн (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 17:26



От нашите курви в общината - няма по големи. Всички са некадърни и разчитат само на връзки , партии и на някои други свои принадлежности.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнитeлeн]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 11:00



Знае ли някой дали наистина тая Катя Димитрова е ходила миналата седмица на някакво обучение пак с тоя ямболския турчин в Одрин, щото ако наистина са ходили ига ти наглата курва. Продължава да хаби пари, за да си урежда любовните срещи извън погледа на мъжа си.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: питaнka]  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 12:01



Вярно е. И не е била само тя. Имало е и други фльорци от общината. А за турчина не знам дали е бил. Ама нищо чудно, иначе кой ще им превежда на нашите олигофренки. А на 19,05.2008 г в Галина Палас ще бъдат отново експертите от оня форум. Платено е предварително по 90 лв. на легло за 150 човека от разни общини по този проект. Като сложите и яденето и пътя сметнете колко пари нашата община можеше да вложи в нещо инфраструктурно вместо да храни и пои курвите на областа. Безочлови селянки. Особено тая Катя. Ще и плащаме любовните гнезденца за любовниците и.....



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: znaesht]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 08:40



стига с тая Катя, тя и още 5 незабавно трябва да си ходят от общината, утре още толкова и така до пълното редуциране на администрацията до 30 -35 човека, при комунизма, при 22404 жители на общината бяха толкова, но тогава се работеше, сега се сринахме, никой не знае колко души живеят в общината, 9000 излязоха реално да гласуват, има и 3-4000 деца, това е то, сега сме 13 - 15000, защо са ни 150 администрация, стига сте гледали на парче, мислете глобално, аналитично, и не са от 35 години ленивите чиновници в общината, тогава кмет беше един достоен, най-добрия кмет на общината - Недка Ракаджиева, лека й пръст...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 18:26



И аз съм съгласен с тебе, че общинските кадри трябва да се редуцират, какви са тия тъпи олигифренки дето получават заплати и само гледат през прозореца на информационния център кой минава и с какво е облечен. Че не ги е срам и да го коментират докато при тях има посетители. Цял ден седят и клюкарстват кой с кой в Елхово се бил изчукал. Да си ходят всичките до една .



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 12:04



Да си ходи първо оная Катя, няма работа в общината, разпасана курва.Да печели пари от фондовете за курвалъка си. Не я срам. Безочлив боклук. а ние тънем в мизерия и чакаме напредък. Предлагам да бъде публично линчувана.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: и aз]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 17:22



Съгласен съм. Как ще я линчуваме с камъни или в тоя форум.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kiki1974]  
АвторXXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 17:24



Айде сега да не издребняваме. Що и завиждаш за тоалетите. Намери си и ти турчин да ти купува.Пък той може и други работи да и купува.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: лeлe мaлe]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 17:27



Те не са БЕЗ СМИСЪЛ И ПОЛЗА. Само, че смисъла и ползата са за нейния кеф, а не за нашия. Кво да направим момичето го тресе хормона. Трябва да си намери занимавка.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Автор kalasun (непознат)
Публикувано20.05.08 18:43



Права си. Ракаджиева беше най-кадърния кмет на Елхово. Никога няма да имаме друг такъв почтен и кадърен и с авторитет и дисциплиниран кмет. Лека и пръст на жената. Само хубаво стори на града ни. И най-важното беше почтенна. При нея такива курви нямаше да могат да виреят.

Истината винаги излиза наяве.


Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXXX]  
Автор kalasun (непознат)
Публикувано20.05.08 18:51



Че като я тресе хормона да стане проститутка на магистралата за митницата. Да се чеши оная работа с турците колко ще. Що да я носи цяла община на гърба си и да и плащаме заплата като тя може и сама да си ги заработи.



Истината винаги излиза наяве.

Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kalasun]  
Автор kiki74 (тореадор)
Публикувано20.05.08 20:32



Подкрепям те изцяло. Да иде да се чука с турските тираджии като си пада по турци. Не сме длъжни от нашите данъци да плащаме заплата на една разгонена кучка. В Елхово турци нямахме, а тая селянка и оная ПР Андонова и турци довлякаха в общината. Заради собствения си кеф. Разпасани кучки.

Редактирано от kiki74 на 20.05.08 20:34.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kiki74]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 08:27



Браво Катенце.Не е ли време да заведеш и новия кмет в Сандански няколко дни в командировка,че да му покажеш как си живя с Димитров. Или турчина не ти дава. Ами заведи него тогава.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мeчo]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 08:58



а защо не и тройка, а фльорцата от Бюрото, хотел "Ерос" ги чака, ей къде е Сандански...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 09:12



Извинявай много. За фльорцата забравих.Ами наистина нека бъде тройка,ама незнам дали кметчето ще издържи на напана.а пък ако отиди иПР да отразява събитието,направо ще му взеват акъла.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мeчo]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 09:47



че той си го няма, действа абсолютно първосигнално, първично, абстрактно-мисловният му апарат е закърнял, никога не е работил, то в кошарата акъл не се иска, в секса също, а за пиарката, браво, много се смях, но е много издуха на, горката...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 14:34



Това за Катенцето и бившия кмет не го знаех. Ама си прав турчина няма да я пусне. Той все в кабинета и седи.През ден тича в Елхово подир фустата и. А любовниците му в Ямбол ронят сълзи по форумите за него. Голям майтап наистина. Областен резил.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXXX]  
АвторEмo64 (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 19:38



Качил съм тази тема на общинския официален сайт, за да пробвам до къде наистина стига демокрацията в Елхово и има ли цензура или няма. Всички кото ме подкрепиха с мения тук нека се включат там за да разберем лъже ли админа или не. Има ли цензура или няма в Елхово.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Eмo64]  
Автор muzikoloji (непознат )
Публикувано21.05.08 21:13



А ако наистина е прав тогава какво правим?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: muzikoloji]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:02



Тогава правим онова, което правим тука. Атакуваме докато спрат да цензурират да трият и да лижат и мажат.демокрацията трябва да възтържествува. Стига Елхово да стои на опашката на градовете и да тъне в мрак и невежество. Истината трябва да излезе наяве.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мeчo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:04



Тя ПР ще гледа и снима. А после може да качи снимките и ние да погледаме.То Катенцето освен да го гледаш аслъ за друго не става.Ама да е със затворена уста, че има много криви и жълти зъби.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автор muzikoloji (непознат )
Публикувано22.05.08 14:45



Ама вие вече наистина се уляхте, добре нека да критикуваме новото управление ама да е принципно и аргументирано а вие се показвате по големи боклуци от тях, чак зъбите и били криви и жълти:))) то сигурно на тебе всичко ти е наред, кой знае и ти какъв урунгел си ама нали е анонимно тука и е много лесно така.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 15:25



намери си фльорца и ти бе..явно не ставаш...П.К. има прекрасно семейство ..съпруга и две деца..явно ти такава радост нямаш около себе си...много сте интересни..хем млади да назначава, неполитизирани..хем като назначи...романтика ви се привижда...явно си от злобарите, които мътят чуждите канчета, а не виждат своето...Дерзай, но умно...не плюй..щото има Видьов ден ако не на тоя, то на оня свят бе...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 15:33



посланието ми е към dfhfhik...явно си свикнал да клеветиш и клюкарстваш...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 15:39



Айде стига ма Катьо, писа , писа за децата и семействата във форума на Ямбол за Ашиков и плаши с твоя господ децата на тези дето писали против тебе. Ай осъзнай са що не мислиш за твоите деца дето опъва мъжа ти да ги гледа докато ти ходиш да се чукаш с турчина из сокаците на Гьол бунар. Голяма религиозна моралистка се извъди. Ама гледам добре се ориентираш взе да мислиш за децата и жената на новия кмет.Кога успя и него да опраскаш. Ти със стАрия в Сандански ходи на воаяжи, после с ямболския турчин из Турция и по света и у нас. Сега ред на НОВИЯ КМЕТ ЛИ Е. ЗА ТОВА ЛИ МЯТАШ ПОЛИТЕ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ ВСЕ КЪМ ОБЩИНАТА.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: buba]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 15:49



Бубченце Мари....от си толкоз глъма...ни съм Катя, ни която и да е...я стой кротка ...явно ревността по управниците те съсипва...не плюй по хората, че то "на каквото си постелеш на такова лягаш"...ако мъж ти трябва да ти намерим...а?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторпиcaн4o (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:02



Не ми мирише на ревност в случая. А ти кво си се запънал да защитаваш всички в тая община. Май си някой айляк служител в нея, дето цял ден седи и пише в този форум. Да дойда да ти намеря работа бе пич, що само да хабиш дар слово по форумите.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: пиcaн4o]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:08



Писанчо, ти като си мисли прякор...що не ми се обади да ти измисля подходящ...родил съм се надарен от всякъде...и в дар словото...защитавам, защото знам, че е лесно да се плюе, а е трудно да се работи и доказва в Община като нашата...съграждани мои обърнахте форума тук на клюкарница като сте недоволни...има си начини да отреагирате...а не да ръсите простотии по хората...някой от вас да е чукнал на вратата на Кмета или на когото и да е от администрацията с конкретен въпрос или проблем?..Оставете хората в Общината да работят, това ни трябва и с каквото можете помагайте...Демокрацията в Елхово е криворазбрана Свободия и Злобарство



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторпиcaн4o (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:13



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ а така каза го най-после, че работиш в общината и имаш нужда от спокойствие да работиш. Че работи бре, кой ти пречи. Що седиш цял ден по форумите. Като ти броя писанията от днес излиза че цял ден в този форум киснеш. да не те карам зорлем да висиш тука. Ходи работи. Пиши проекти създай места. Що кибичиш тука цял ден.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: пиcaн4o]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:18



не позна...не съм общинар...не съм я закъсал толкова...имам си работа...защото съм кадърен...не ме мисли, че вися тук...аз изразявам своята гражданска позиция към всички недоволни, виждащи само лошото ..без никакъв позитивизъм и никаква подкрепа към онези, които се мъчат да направят нещо за града ни...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторпиcaн4o (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:19



Ами как да ги подкрепяме като видяхме с очите си за 6 месеца каква я свършиха.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: пиcaн4o]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:22



ей Мъркащия...то за 6 месеца и живот не се ражда бе...да ти кажа да го знаеш...за това мандата е 4 годишен...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:40



Ей повръщащия от отвращение, те дето живот не родиха за тия 6 месеца ами и това дето беше родено преди тях абортираха.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: oтвpaтeн]  
Авторfanka65 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:46



То може за 6 месеца нищо да не се ражда - а те и това, което беше родено съсипаха. Колко проекти е спечелил новия кмет - като изключим тези дето бяха подадени по времето на Димитров и колко загуби? А знаеш ил отвратен дето го защитаваш? То е много лесно да дойдеш на готово и да живееш! Направил бил празника на града или пък украса за нова година - то банкети всеки може да прави! Ама за работа ...?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бyбa]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:48



Бубо, явно ти си била в предната "кухня"..много си веща... не ми е ясно ти от кои си...? я си кажи мъката...?...евала на отвратения..разказа ти фамилията



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fanka65]  
Авторkykлa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:54



да ама стария пък се съсипа курбани да яде...сега разправят че е отънял...на новия явно банкетите му не са се отразили...Има много проекти спечелени...но явно не четете сайта на общината, а ръсите простотии в тоя форум...аз нищо сериозно не прочетох...четете и във Време, в Ямбол свят....там винаги има за Елхово...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бyбa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:03



Общинаркееееееееееееее, свърши ли ти работното време :))))))))))))))))))))



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: kykлa]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:04



Тия проекти дето сега излизат като спечелени КУкло ги писаха други хора по времето на Димитров и са подадени от тогава. Това и ние го знаем без да четем по разни интервестници. Това че сега им излиза одобрението от разни инстанции, няма как да заблуди Нас живеещите в този град кога са били писани. И още нещо кукло, част от тези проекти въобще не са писани от тая експертка Катя, ами са си писани от хората дето ги касаят.Ако хората на Елхово чакаха Димитрова да седне да пише проекти до сега още в циганската махала нямаше да има вода, а двете гимназии щяха да ги обдухва вятъра през старата дограма. Какъв принос има Катя Димитрова към тези проекти, като те са по други линии а не по трансграничното сътрудничество. Там от където дойдоха парите за тях, на проектите говорилни на Катя никой нямаше да обърне внимание.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: az]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:07



Не е , а твоето общинарке? Ти в коя сграда си ?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бyбa]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:21



Бубо, много си права за писането...но не си права, че само с писане става одобрението на тези проекти в Министерствата...там трябва и подпис на Кмета...и на министри...,т.е. ОДОБРЕНИЕ...за това приветствам П.Киров..на него дължим одобрението на много от проектите, които се реализират и в момента - както в областта на социалните дейности, така и в областта на инфраструктурата...едно е да "копнеш предизборно", друго е да довършиш "улицата" и да се разплатиш с фирмите...намирисва ми, че си общинарка..."бивша" може би..и си наясно все пак...

..Браво Петре...това момче е започнало от овчарлък...но ще стигне далеч...има качества...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: roтин]  
Авторni6to (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:32



a ti gotin ot kade gi razbira6 tiy raboti



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: ni6to]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:37



умничък съм...и ми харесват достойните и чисти хора...особено ония които които не ги е страх да си кажат мнението за каквото и да е, но в очите ..а не в такива форуми да недоволстват, да се тюхкат и да ръдят мръсотии и простотии...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: roтин]  
Авторni6to (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:45



a be gotin, kolko ti pla6ta kmeta da pi6e6 sladki prikazki za nego



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: ni6to]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 23:21



на мен пари не ми трябват..аз си имам предостатъчно...кефя се на готини пичове като него...много взе да ми прилича новия ни Кмет на Левски в тоя клюкарски форум...- "Сам съм ...други няма"...та затова реших да го подкрепя...пък и е готин човек...той г-н Атанасов дето го амбицира да се кандидатира като му чета помиите тук.....Атанасчоо...кътма голяма си...ту с едните, ту с другите...а работа никаква не захващаш бе момченцееее...от сините уж...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: roтин]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 07:21



отвратен, отвратен ли си или обратен, Елхово се управлява от мафията и върви към фалит, кметът-овчар е марионетка, готиния също да помисли, на хората им писна и няма дъ мълчат, 8 години имитация и безхаберие, чакаха нещо истинско, ново, модерно и чисто, и това не е клюкарна, а е будната съвест на елховлии, браво на всички, пишете, умно, овчарят-кмет не става, избива комплекси, не е виновен, без образование, опит и ум, не става...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 08:21



Готиния, повръщащия и пич и гражданин са едно и също лице което се представя под различни псевдоними. Но във всеки форум си има ред. Модератора ще му засече, че влиза от един и същи айпи адрес и ще го търне.Така, че споко. А кой му плаща да пише не е наша работа. Нека си пише, нали е първи приятел на кмета. А за Атанасов, мога да кажа само, че е честен и почтен и истината е, че ако той не беше издигнал като име Киров на събранието през лятото Киров още щеше да търка стола в бюрото по труда.И още нещо, което ти страдащия от множествена шизофрения не си забелязал, Атанасов никога не е ритал за постове и не е слугувал на партии. И никога не се е страхувал да каже това, което мисли в очите на всеки. Даже и на приятелите си. А ти мижитурка такава се криеш под разни псевдоними и правиш реклама на човек дето се оака още на 6 месец. Така че да си ходи преди да е дръпнал общината с десетилетие назад.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: mnenie]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:11



той вече я дръпна, но има и чисти хора, Калина Колева каза не на мафията... мислете...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:27



А разбра ли че са подменили вота на директорите за наградите за 24 май.И ще бъде награден друг директор?По решение на комисията за образование.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Авторferi (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:47



Дай Боже всички в общинския съвет да са честни като нея, ама повечето влязоха там да си оправят бизнеса





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 11:03



а има ли образование, кой е председател на комисията по образование?...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: feri]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:21



124 ТД " Ямбол" СД "Вега 13 - Овчаров и сие" 838112890 гр. Елхово, ул."Търговска" 81-А-4 144454 лева зя данъци и осигуровки към 30.04.2008 г. дължи председателят на Общинския съвет Елхово...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:21



Председател е Христо Петев, председателя на стачния комитет на учителите по време на стачките. Той е предложил подмяна на вота на директорите. явно има някакви сметки за разчистване с някой хора. Ама то и без това резила на общината е пълен.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:23



Брееееееееееееее то си е направо за прокуратура бре. Що не го вкарат в затвора този човек. Няма ли банки да му съберат дължимото. Лъже и маже наред пред целия град.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXXX]  
АвторXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:27



Мечо, Катето било на екзкурзия с още един куп служителки от общините на воаяж в Турция пак. Че се изтипосали и на публично място снимките в сайта на общината. Нагла курва, застанала нарочно зад гърба на новия кмет да си мислят хората, че и него е сложила в джоба си като стария. Турчина в Ямбол май ще лапа мухите.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXXX]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:31



отваря се работа на Районната прокуратура..., да управляваш значи да увеличаваш и разпространяваш морала, образованието, щастието, предсмъртното писмо на Наполеон до неговия син..., Дони, честит празник, да си жива и здрава, ума не могат да ни вземат...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXX]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:35



да не се слага, новият е зает...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXX]  
Авторferi (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:36



точно това чета в момента във в-к "Време" и снимани куп общинарки - и не само - събрани от коли и въже - ухилени до уши... ми като за знае за какво отиват ....



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: feri]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:38



овчари, курви, мафии, ще си ходят...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
АвторXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 15:45



Ухилени ще са ами, кой знае какъв секс ще да е било за някой от тях дето са с конак там.Пак са развявали байряците. Я ми кажете вярно ли е това което чух днес в кафето, че някой общинарки свързани с образованието са подменили вота на Директорките и са предложили човек дето не е бил даже номиниран. Това за Лесовската директорка ли става въпрос. Май някой не е преглътнал номинацията и. Голям майтап.Тия в общината се осраха съвсем.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXXX]  
Авторbuba (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 16:42



Аз още вчера пуснах съобщение, че общинските простотии кроят шапка на лесовската директорка, ама едни общинарки се напъваха с мене, че съм имала буби в главата. Излезе ли наяве. Излезе. Голяма смрад ще настане в града, вярвайте ми.Прекараха работодателите дето гласуваха нея. Подмениха демократичния вот.



Тема Edirne,Edirne....нови [re: buba]  
Автор emo64 (непознат)
Публикувано23.05.08 19:12



EEEEEEEEEEEEE ония експертки срама нямат. Що са се курдисали на официалния сайт на Елхово снимани? Да ги видим, че в Одрин ли са ходили или да се усетим, че пак са ги изчукали турците. Големи шантави патки. Такава реклама да си правят, че са курвети.Преводача им не видях, ама той сигурно е снимал да си ги има за спомен.Откривам залагане за това коя от тях е чукнал тоя път.



За известно време може да се лъже целия народ, но през цялото време не може да се лъже целия народ!

Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 19:16



Не може да слагате всички служители под един знаменател.На мен ми се налага да ходя често в счетоводството на общината по работа естествено.Служителките там даже не вдигат глави , а да не говорим, че имат време да гледат през прозореца.Работя като счетоводител и знам колко неблагодарен и непризнателен е труда ни, а си нямате и най малка представа за каква бумащина става въпрос.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: XXXXXX]  
Автор emo64 (непознат)
Публикувано23.05.08 19:45



Прав си осрана работа. Ама то по-добре така. Само доказва, че някой в тая община и има зъб на тая жена. Кой ли може да е? Я някоя бивша учителка или директорка дето се мотае там.И пише ли пише. Трие ли трие.Па то не се знае. Може и да е някоя друга завистлива колежка. Сигурно са и отнели наградата в полза на някой техен човек, който да лансират.То ще стане ясно утре на площада кой е връзкаря в общината дето се е уредил с награда.

За известно време може да се лъже целия народ, но през цялото време не може да се лъже целия народ!


Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: x]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 20:29



Прав сте х.Служителките в счетоводството наистина работят,докато тези в информационния център са невъзможни.Пудрят се, лакирват се по време на работа или пък няма да ги има на работните им места, а са навряни в някаква странична стаичка да си пият кафето, да си пушат цигарите без да им пука че клиенти чакат отвън.Нека кмета да си помисли при това съкращение което предстои в общината кой ще гони.Подло ще бъде да изгонят служители от отдели, където има работа, а да останат тези в информационния център.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 555]  
Авторlvon (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 20:45



Аз на тези служителки от ИЦ на общината ще кажа да се приземят на земята, че самочувствието им е до небето, но без покритие.Не стига че са доста тъпички, ами си мислят и за мис България.Да вземат да обслужват по любезно гражданите, че ако бяха на друга работа щеше да ги изгонят на втория ден.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: emo64]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:15



Какво да се прави:
1. Мощен митинг "НЕ на мафията"
2. Незабавно разпускане на Общинския съвет чрез оставка или бламиране на Общинския съвет от 9 общински съветници
3. Избиране на Общински съвет от честни и компетентни, НЕ на мафията
4. Избор на кмет с образование, НЕ на мафията и марионетките
5. Незабавна операция "Чисти ръце" в общинската администрация за периода от декември 1983 г. до момента
6. Пълен и подробен отчет за състоянието на община Елхово
7. Започване на чисто, предстои много работа, има подготвени хора, НЕ на мафията
Две красиви създания казаха НЕ на мафията, Калина Колева и Донка Владева, нашите Жана Д"Арк и Райна Княгиня, ще ги оставим ли сами, НЕ на мафията



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:24



Как ще ги оставим сами тези хубави момичета.Не задтях,не пред тях а рамо до рамо с тях.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: emo64]  
Авторpeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:45



Кмета Киров е голям пич!Дойде на власт и за седем месеца оправи общината, изпълни всички предизборни обещания:намери намери на младите хора, за да не бягат от града, направи филиали на фирмите Белла,Ядзаки Палфингер, оправи улиците на града, цяла вечер не можем от уличното осветление, кипи усилено общинско строителство...какво искате от този човек бе хора, всичко е ок в тази община, стига да не бе останало като предизборно обещание.Едно е да обещаваш, друго е да го направиш, трето е да можеш и да знаеаш как да стане това.За съжаление не само че не бокуваме на място, а вървим назад.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: peaлиcт]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 09:49



какви ги забърка кметът-овчар за 6 месеца?
1. Докара си фльорца от Бюрото по труда
2. Прогони 5 перфектни професионалиста от общината
3. Докара си семейната приятелка, Галката
4. това е
5. да си ходи
6. допълнете ме...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: lvon]  
Авторkиkи74 (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 18:13



че как няма да им самочувствието до небето. Мъжа на едната адвокат, няма съкращение за нея.Мъжа на Андонова ортак с Овчаров и Леонидов една фирма въртят и тя няма мърдане от там.Че идат 500 хиляди от закритите училища, ще трябва да се краде от тях и да се дели. Иначе Овчаров откъде ще си плати заемите. Сега ще спертнат някой ремонтец на някое училище и ще измъкнат парите от джоба на общината. Великите трима мафиоти. От тях свестни хора в тая община не могат да започнат бизнес.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
АвторXpиcи (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 08:37



Идва по-страшно време.Киров готви проект за оптимизация на градските училища. Закри селските, а сега четата около него стяга обединение на градските и уедряване. Прав е , що са ни училища в града. На някои мафиотки им трябват големи сгради, за какво ли? Публични бардаци ли ще правят в тях.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Xpиcи]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 10:53



принтирайте, копирайте, разпространявайте,
обсъждайте и обяснявайте,
Програма "НЕ на мафията" да стигне до всяко смело и честно сърце в община Елхово
Програма "НЕ на мафията"
1. Мощен митинг "НЕ на мафията"
2. ............



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 11:00



Програма "НЕ на мафията"
Какво да се прави:
1. Мощен митинг "НЕ на мафията"
2. Незабавно разпускане на Общинския съвет чрез оставка или бламиране на Общинския съвет от 9 общински съветници
3. Избиране на Общински съвет от честни и компетентни, НЕ на мафията
4. Избор на кмет с образование, НЕ на мафията и марионетките
5. Незабавна операция "Чисти ръце" в общинската администрация за периода от декември 1983 г. до момента
6. Пълен и подробен отчет за състоянието на община Елхово
7. Започване на чисто, предстои много работа, има подготвени хора, НЕ на мафията
Две красиви създания казаха НЕ на мафията, Калина Колева и Донка Владева, нашите Жана Д"Арк и Райна Княгиня, ще ги оставим ли сами, НЕ на мафията



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Xpиcи]  
Авторaoжrтн (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 11:19



мафията не желае образовани хора, винаги е било така, тя се интересува само от пари, марионетките на мафията са дълбоко страхливи, комплексирани и необразовани, Елхово се задушава... НЕ на мафията



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: aoжrтн]  
Авторsoccratt (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 13:06



Програма "НЕ на мафията"
Какво да се прави:
1. Мощен митинг "НЕ на мафията"
2. Незабавно разпускане на Общинския съвет чрез оставка или бламиране на Общинския съвет от 9 общински съветници
3. Избиране на Общински съвет от честни и компетентни, НЕ на мафията
4. Избор на кмет с образование, НЕ на мафията и марионетките
5. Незабавна операция "Чисти ръце" в общинската администрация за периода от декември 1983 г. до момента
6. Пълен и подробен отчет за състоянието на община Елхово
7. Започване на чисто, предстои много работа, има подготвени хора, НЕ на мафията
Две красиви създания казаха НЕ на мафията, Калина Колева и Донка Владева, нашите Жана Д"Арк и Райна Княгиня, ще ги оставим ли сами, НЕ на мафията



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: soccratt]  
Автор muzikoloji (непознат )
Публикувано25.05.08 14:25



Гледам че без значение каква е темата навсякаде пишете едни и същи глупости та и аз ще си позволя да повторя това което писах в другата тема. Бихте ли ми казали кои ще са водачите на този мощен митинг "Не на мафията"



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнитeлeн]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:42



Уважаеми,
не използвал друга дума, че ми е беден речника... Хубаво си драскате тук, но да бяхте свършили нещо а? Този ви крив, онзи ви лош, ами съберете се и си почистете градинките. С драсканици и търкане на стари гащи по кафетата работа не се върши. Като сте много знаещи и можещи ще ви предложа да присъствате на заседанията на общинския съвет и да гледате и слушата, после да мислите и накрая ако умните ви глави родят нещо да вземете да го свършите. Вероятно никой от вас не е правил ни един проект в живота си, не е отварял нито една врата в министерство и не е изкарал и лев... Оставете двата лева който всеки ден просите от родителите си и се опитайте да заработите нещо с ръцете и главите си и после говорете...
Да сте ми живи и здрави, че пак да си изберете и кмет и общински съвет, че да има с какво да си запълвате времето.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: muzikoloji]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:54



Сещам се за организаторите на митинга. Изгонени, нереализирани, обидени, вероятно необразовани, нахални и нагли, мързеливи хора. Знам и сценария...
- да ги изгоним, да ги сменим за да седнем ние... Да има подробности... На митингуващите ще кажа, че заплащането в общината не е високо, работата на общинските съветници е почти безплатна...
Тук идва и съвета ми. Безрабонти хора, безпарични хора и такива нисши духом нямат място в управлението на един град. Разбира се ако не са решили да отидат там за да откраднат нещо, но и за това се иска да си попрочел нещо. Та успех на митинга, аз ще бъда там и ще се радвам на десетината митингуващи...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 666]  
Автор999 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:41



МАЙ СИ ИМАМЕ и трезвомислещи в този форум - 666..хубаво го каза..но дали ще се замислят горките драскачи...май си прав ..водачите са ясни...както и участниците в митинга...най-много 10..тук наброяват повечко..но то е оче-вадно...с различни прякори са..Има ги всякакви - и синдикалисти, и партийни лидери и философстващи юристи, и "общинарки" неспечелили в конкурс...и т.н...а бе Киров май наистина трябва да направи проверка кой в общината работи и кой виси във форуми и чатове..
.само слабия ХВАЛИ СЕБЕ СИ...оценяйте човек по делата му, а не по празните му приказки...едно е да дрънкаш, друго е да работиш, а трето - да реализираш нещо....минали са едва 6 месеца...май това не е равно на 8 години...[usmihvam se





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 999]  
АвторHrisi (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 06:30



Вярно, пълно е с неудовлетворени "общинарки" - SISI, Хриси-Мими, Мечо-Юри,мнение, цифраджии и тям подобни комлексари и комплексарки. МИЖЕТУРКИ, къде бяхте снощи след 18,30?Къде се събирате, за да творите тая помия, пълна с откровени лъжи! "Венета била професионалист" - МНОГО СМЕШНО ! Ами Димитров-що му се подмазвате още,че отивайте да му ближете задника (и още нещо),но вече няма полза?...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Hrisi]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:19



Хриси ,Венета е професионалист, който ти никога няма да бъдеш. Димитров не сме му лизали нищо щото не сме на работа в общината. Какво да се направи сме писали всички. Що се отнся до водачите на митинга аз писах в другия пост. Честни хора, професионалисти необвързани и неслугуващи на партии, носещи отговорност хора. Има в града ни такива. Христо Христов - директора на музея. Катя Кръстева лидер на синдикатите, Христо Петев с управленски опит и умения в час със законите. И още и още. Къде отидоха всички тези хора от предизборните щабове. Защо не са в управлението за да работят за благото на общината. Кой ги измести и подмени вота на хората. Защо Петър Киров остави това да се случи и склони глава пред мафията. Това е което обсъждаме тук.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:29



Щитат от друга тема :
ЕЙ бога ми умрях от смях. Това на предната снимка ли са новите бизнес дами на Елхово и шивачки. Ми те само общинарки и даскалки бе. То верно че големи съкращения сред даскалята, ама за тия знам, че си имат работа като такива. Голям майтап. Какви са тия излагации. До там ли стигнахме по бизнес форуми да водим даскалки и общинарки. ЧЕта статията за посещението и разбирам, че било бизнес форум . Къде са на тая снимка Бизнесмените на Елхово бре? Що ги няма. Да не са държали фотоапарата.



Ето кое е дразнещото в нашата община. На бизнес проект се водят само даскалки и общинарки и експертки. Те ли са тия които ще правят шивашки цехове в Елхово, те ли са тези които ще откриват работни места, и ще създават Брутен вътрешен продукт. От кога даскалиците на Елхово взеха да разбират от бизнес и инвестиции. Айде отговори ми. Не можеш и как ли То от снимката става ясно кой за какво работи в тая община. Едни за разходки за да си покажат тоалетите докато други седят с наведени очи по цял ден над отчетите. Че и срама нямате някой в тая община.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:20



Що не оставите даскалките на мира бре????? Те ли Ви вадят очите - дето са Ви тикали години наред, че да стане нещо като човеци ??? Измествате умишлено темата и прехвърляте отговорноста на други - дето немогат да се защитят. Ама то винаги е така.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 777]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:36



Ами как да мълчим бе уважаема 777, то се вижда от снимката и се чете в преслиста. Дай разумно обяснение. Къде са бизнесмените. От тия дето са на снимката такива няма.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:42



А някой ще ми каже ли по какъв подбор са подбирани на тази снимка - в Одрин дето да дамите - то общинарки, учителки и така нататък! Защо точно тях избраха да отидат в Одрин или просто пак наши и ваши - една екскурзийка да си направят!



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fani]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:52



И аз точно това питам на какъв принцип. Проекта е обявен за икономически и бизнес проект, а това което четем и виждаме е даскалки и общинарки. Да излезе Катя Димитрова в този форум и да обясни на какъв принцип са подбрани тези хора, които нямат нищо общо с бизнеса. Така ли лъжем Програма ФАР, а ползваме пари за екскурзия на общинарки и даскалки.Че като им се ходи в Одрин да си платят от джоба бре.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 11:16



ВРЪЩАМ СЕ ОТ ЯМБОЛ И ЧЕТА ТЕЗИ ГЛУПОСТИ КОЙ КЪДЕ ХОДИЛ МНОГО ВАЖНО , ТЯ НЕКА РАБОТАТА В ОБЩИНАТА ДА ВЪРВИ ПЪК НЕКА СИ ПРАВЯТ И ЕКСКУРЗИИ



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторretro (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:12



ами вие знаете ли, че Киров е много близък с мафиота Даню от Лесово, дето Димитров му лиза задника 8 г а сега Петър го посреша и и изпраща в Общината. има и друго ама пържо ми кажете нещо по тази тема, а пък после
аз ще ви кажа и други неща които са 100 процента истина ...май иКиров и Даню ще карат старата песен на нов глас, А Христов е в тази група,забравих да жи кажа....



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: retro]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:17



КОНКРЕТНО......



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: retro]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:19



Само малко да те поправя ретро- Даньо им лиже гъза а не те на него- той лиже гъза на всичките дето са на власт.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: retro]  
Автортaтy (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 15:30



Внимавайте чии имена спрягате, че да не ви викнат в прокуратурата...доколкото ми е известно тоя Даню и прокурора са гъсти...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: retro]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 15:38



ретроооооооооо..много ти е старо ретрото бе...ти да не си секретарка на Кмета, че знаеш кой посреща и изпраща...за твое сведение Даню агитираше против Киров на изборите и като познавам Киров той не е от Кътмите, които го плюят в тоя форум...разни партийни лидерчета, които обърнаха синята краска на партията си в червена и прависти непрочели достатъчно законите...озверели от мързел и безделие...явно и ти си в групата щом знаеш толкова "истини"



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: eлxoвлия]  
Авторguld (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:46



Г-н Кмете,за една добра бъдеща работа ,не е ли най-важна презентацията на една структура .Осъвременена, актуализирана и реална.Добре е,че следите обществаната нагласа и настроения,но хайде по- смело. Човек придобива друга представа за същността, персоналността и стилът на работа,отваряйки Общинският сайт.Ами хайде, представете го това ново лице на общинското ръководство, не се забивайте сам в устите на голословците. Освен ,ако не смятате да направите нещата по нов начин,а косвено да работите за предишните.Какво, вассали ли са ви, или ще търпите да се говари сред вашите избиратели -Кмета Димитров така и онова,а техния кой е? Киров, какъв е!Момче от народа, добре ама хайде!!! Пускайте СТУДЕНИЯТ ДУШ и какво му мислите толкова,приказката за умния и лудия я знаете.Не обзсърчавайте тези които бяха изпълнили главните улици на Елхово.Бързо се влияе народа ,а чакалите и хиените дебнат всяка ваша и на вашите подчинени хора стъпка и сипят ли сипят нереални и не чак толкова нереални неща за вас и околните ви.Ама,моля ви, това убижда.Раждането приключва с изхвърлянето на последъка,т.е. освободете майката от нечистотиите своевременно, в противен случай вървите към сепсис и екзитус леталис.Сори ,че по тоз начин ви го казвам,но как да разберете ,мисля овца сте израждали.Нещата в крайна сметка със сигурност ще замиришат ,но ще е късно. Действайте!!! Махнете го това старо лице!!!За Димитров ли работите? На вас може да не ви е ясно всичко,но информациятА ТЯ движи света.И за всяко нещо ли трябва да се разпореждате,нека всеки да си върщи работата,а тези дето все пропускат или не искат да работя за вас или са проводници някому другиго. Имате хора и от бившите ,които ще работят за вас ,ДАВАЙТЕ КАРТБЛАНШ И ПО- БЪРЗО ЖИВОТА Е ДИНАМИЧНА ВЕЛИЧИНА, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА КРАТЪК И ИЗПЪЛНЕН С НЕВОЛИ. Пък той БЪЛГАРИНА все ще е недоволен,робска мисъл ,кво да се прави.НАПРЕД, ВРЕМЕ НЯМА!!!!



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: guld]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:55



браво бе каза го точно,но дали ще те чуе ,дали някои му казва истината/защото той на дали влиза в този форум/ .
Добре наричат го овчарин ти казваш че израждал овце, няма нищо срамно в това да работиш дори браво.
Но нашия кмет трябва твърдо да удари с ръка ,удари бе човек сигурен съм ,че цялото /хайде 70% да е/ Елхово ще е със теб да ги видим съветниците какво ще правят ,ще ги изгоним от общината



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: poни]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 16:59



давай кмете само тъй



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: poни]  
Автор guld (непознат )
Публикувано29.05.08 00:55



Скапа Рони, народният вот нека не закачаме,колкото и збъркан да е той и без логика- ГЛАС НАРОДЕН,ГЛАС БОЖИЙ! А, до работата така е срамна няма, но обидна ,това е друг въпрос.По конкретно ,нищо по-лошо от това да те оплюват без вина.Трябва да бъдеш посочен в живота и ако имаш качествата всичко е на ред. Но да бъдеш посочен макар и супер случайно по такъв грандиозен начин........?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: тaтy]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:52



Ами като му носи на всеки празник агнета и свинско.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: eлxoвлия]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:53



Абе май си е по голям и от турска катма ама айде че не ми се спори с елховлии.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: guld]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 10:55



Няма хора от старите които ще работят за него. Всички работят против него от първия до последния общинар. Пълна смяна на персонала това е. Изрязване на метастазите и ново начало с нови хора.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автортъй (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 11:17



че като не си елховлия...какви ги търсиш тук бе...на нас външна помощ не ни трябва...кой е по-голям от турска катма?...че не разбрах



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: тъй]  
Автор dooch (непознат )
Публикувано29.05.08 13:36



ама и ваща в елхово не е лесна.наща кучка на нашия пес не пуща.явно имате хубави жени но малко



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dooch]  
Автор dooch (непознат )
Публикувано29.05.08 13:44



ей голям зор ,къде сте я бутнали тази фотография бе и товали са първите.но вие имате и не само селянки .централната фигура ми е позната от някъде



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dooch]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 14:17



Директорка е на детска градина - тя май е най- хубава нали? Дргите са млако умряли ..



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fani]  
АвторBeни (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 17:35



тя е най свястната от всички които са изтипосани на тая снимка. И бизнес има жената и с култура се занимава и възпитание има. ама другите дето са около нея за какво въобще прахосват парите на ФАР. Като едната смени три работи горката за три години и никъде не я искат. Сега и при проектите се навря. И там толкова ще я свърши.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Beни]  
Автор dooch (непознат )
Публикувано29.05.08 21:49



в центъра с късата черна коса пред мъжа нали



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: muzikoloji]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:20



Е НАЛИ ТЕБ ТЕ ЗНАЕМ КОИ СИ...!



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dooch]  
Авторgh (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 14:37



Хайде общинарките утре пак отиват на семинар за три дни този път на "Божура", явно Галина Палас вече им омръзна!



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: gh]  
Авторstone (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 00:43



и не тебе щеше да ти омръзне, ама ......



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: stone]  
Автормaйтaп (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 16:13



Леле, как ли са се чувствали бившата и настояща любовница на този турчин Ашиков седнали на една маса



Само не става ясно къде е пишман куцуз любовника на тази среща за трансграничното сътрудничество. Нали уж отговаря за него в общината. Кой му позволява да взема заплата, а да не ходи на такива обучителни срещи. Ама сигурно като си знае осрания задник как да се яви пред очите и на двете си курви.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мaйтaп]  
АвторЯмбoлka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 18:09



Като ги гледам и двете какви са ушмулени. Едната духната в главата като облак, другата спаружена и съсухрена като краставица, как наистина този готин мъж да застане между тях. Да се излага.......... Такава хубава жена си има в къщи, тръгнал с тия боклуци.Заради едно е.... си окипази и брака и децата за цял живот.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: emo64]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 18:19



абе маитап ти много хубава снимка си направил хвала тебе



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Ямбoлka]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 09:33



Абе я ме светнете - едната любовница/Катя/ я знам, ама коя е другата? И коя е тази Елена Кускунова - шефката на на новия европейски център - къде е работила до сега?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fani]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 10:20



Втората жена от дясно на ляво с бяла риза и очила................



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 10:57



Много благодаря - а за Елена Кускунова какво ще ми кажеш?





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fani]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 11:33



Нея не я познавам, ама до скоро беше сервитьорка в собственото им заведение в циганската махала. А какво образование има няма представа.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: mnenie]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 11:35



Аха разбирам - еми то за сервитьорка май не искат образование - ясно като бял ден!!!!





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мaйтaп]  
Авторзeвзek (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 19:31



Е как къде е бил турчина. Ами бил е с третата.А е говорил с четвъртата по телефона





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: poни]  
Авторбeдняk (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 20:19



Този турчин крака му не е стъпнал в Болярово. Нашия кмет му знае табиетите и не дава да се споменава името му даже. Турчина си направи устата два три пъти , но не успя да пробие.А истината е, че той се върти около експертките и кметовете не за друго, а за да го викат да превежда по разни проекти, защото така печели пари и то доста.Всичко е театър от негова страна. Не дава и пет пари за това, че руши нечии авторитет или семейство. Важното е да смъква пари от проектите. Нашия кмет ползва преводачи от Ямболската търговско промишлена палата.Много сме доволни.не сме имали проблеми никога. А турчина където е отишъл само ядове и проблеми създава.И не си мислете че жена му не знае, всичко знае, но това си е семейна стратегия.Той върти експертките, те го пробутват на кметовете и покрай всички накрая той печели най-много.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бeдняk]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:16



Най-после един разумен кмет.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:07



Какво му е разумното? Нищо ново в Болярово няма. Едни фиданки засяти.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: eлxoвлия]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:36



те и в Елхово сяха някъде ама къде беше?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:50



в сайта на общината го пише. аз го чета редовно. от там разбирам, че не само фиданки се сеят при нас по спечелени проекти, но и други неща стават. Но писачите тук явно забравиха да четат





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: eлxoвлия]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 17:20



да забравих да ви кажа ,че в Елхово се строят и тоалетни на музея по европейски тертип.верно бе ,няма лъжа ,питайте




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.