Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 21.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: az]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:07



Не е , а твоето общинарке? Ти в коя сграда си ?



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: бyбa]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:21



Бубо, много си права за писането...но не си права, че само с писане става одобрението на тези проекти в Министерствата...там трябва и подпис на Кмета...и на министри...,т.е. ОДОБРЕНИЕ...за това приветствам П.Киров..на него дължим одобрението на много от проектите, които се реализират и в момента - както в областта на социалните дейности, така и в областта на инфраструктурата...едно е да "копнеш предизборно", друго е да довършиш "улицата" и да се разплатиш с фирмите...намирисва ми, че си общинарка..."бивша" може би..и си наясно все пак...

..Браво Петре...това момче е започнало от овчарлък...но ще стигне далеч...има качества...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: roтин]  
Авторni6to (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:32



a ti gotin ot kade gi razbira6 tiy raboti



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: ni6to]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:37



умничък съм...и ми харесват достойните и чисти хора...особено ония които които не ги е страх да си кажат мнението за каквото и да е, но в очите ..а не в такива форуми да недоволстват, да се тюхкат и да ръдят мръсотии и простотии...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: roтин]  
Авторni6to (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:45



a be gotin, kolko ti pla6ta kmeta da pi6e6 sladki prikazki za nego



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: ni6to]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 23:21



на мен пари не ми трябват..аз си имам предостатъчно...кефя се на готини пичове като него...много взе да ми прилича новия ни Кмет на Левски в тоя клюкарски форум...- "Сам съм ...други няма"...та затова реших да го подкрепя...пък и е готин човек...той г-н Атанасов дето го амбицира да се кандидатира като му чета помиите тук.....Атанасчоо...кътма голяма си...ту с едните, ту с другите...а работа никаква не захващаш бе момченцееее...от сините уж...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: roтин]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 07:21



отвратен, отвратен ли си или обратен, Елхово се управлява от мафията и върви към фалит, кметът-овчар е марионетка, готиния също да помисли, на хората им писна и няма дъ мълчат, 8 години имитация и безхаберие, чакаха нещо истинско, ново, модерно и чисто, и това не е клюкарна, а е будната съвест на елховлии, браво на всички, пишете, умно, овчарят-кмет не става, избива комплекси, не е виновен, без образование, опит и ум, не става...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 08:21



Готиния, повръщащия и пич и гражданин са едно и също лице което се представя под различни псевдоними. Но във всеки форум си има ред. Модератора ще му засече, че влиза от един и същи айпи адрес и ще го търне.Така, че споко. А кой му плаща да пише не е наша работа. Нека си пише, нали е първи приятел на кмета. А за Атанасов, мога да кажа само, че е честен и почтен и истината е, че ако той не беше издигнал като име Киров на събранието през лятото Киров още щеше да търка стола в бюрото по труда.И още нещо, което ти страдащия от множествена шизофрения не си забелязал, Атанасов никога не е ритал за постове и не е слугувал на партии. И никога не се е страхувал да каже това, което мисли в очите на всеки. Даже и на приятелите си. А ти мижитурка такава се криеш под разни псевдоними и правиш реклама на човек дето се оака още на 6 месец. Така че да си ходи преди да е дръпнал общината с десетилетие назад.





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: mnenie]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:11



той вече я дръпна, но има и чисти хора, Калина Колева каза не на мафията... мислете...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: dfghjk]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 10:27



А разбра ли че са подменили вота на директорите за наградите за 24 май.И ще бъде награден друг директор?По решение на комисията за образование.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.