Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 20.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 666]  
Автор999 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:41



МАЙ СИ ИМАМЕ и трезвомислещи в този форум - 666..хубаво го каза..но дали ще се замислят горките драскачи...май си прав ..водачите са ясни...както и участниците в митинга...най-много 10..тук наброяват повечко..но то е оче-вадно...с различни прякори са..Има ги всякакви - и синдикалисти, и партийни лидери и философстващи юристи, и "общинарки" неспечелили в конкурс...и т.н...а бе Киров май наистина трябва да направи проверка кой в общината работи и кой виси във форуми и чатове..
.само слабия ХВАЛИ СЕБЕ СИ...оценяйте човек по делата му, а не по празните му приказки...едно е да дрънкаш, друго е да работиш, а трето - да реализираш нещо....минали са едва 6 месеца...май това не е равно на 8 години...[usmihvam se





Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 999]  
АвторHrisi (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 06:30



Вярно, пълно е с неудовлетворени "общинарки" - SISI, Хриси-Мими, Мечо-Юри,мнение, цифраджии и тям подобни комлексари и комплексарки. МИЖЕТУРКИ, къде бяхте снощи след 18,30?Къде се събирате, за да творите тая помия, пълна с откровени лъжи! "Венета била професионалист" - МНОГО СМЕШНО ! Ами Димитров-що му се подмазвате още,че отивайте да му ближете задника (и още нещо),но вече няма полза?...



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: Hrisi]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:19



Хриси ,Венета е професионалист, който ти никога няма да бъдеш. Димитров не сме му лизали нищо щото не сме на работа в общината. Какво да се направи сме писали всички. Що се отнся до водачите на митинга аз писах в другия пост. Честни хора, професионалисти необвързани и неслугуващи на партии, носещи отговорност хора. Има в града ни такива. Христо Христов - директора на музея. Катя Кръстева лидер на синдикатите, Христо Петев с управленски опит и умения в час със законите. И още и още. Къде отидоха всички тези хора от предизборните щабове. Защо не са в управлението за да работят за благото на общината. Кой ги измести и подмени вота на хората. Защо Петър Киров остави това да се случи и склони глава пред мафията. Това е което обсъждаме тук.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:29



Щитат от друга тема :
ЕЙ бога ми умрях от смях. Това на предната снимка ли са новите бизнес дами на Елхово и шивачки. Ми те само общинарки и даскалки бе. То верно че големи съкращения сред даскалята, ама за тия знам, че си имат работа като такива. Голям майтап. Какви са тия излагации. До там ли стигнахме по бизнес форуми да водим даскалки и общинарки. ЧЕта статията за посещението и разбирам, че било бизнес форум . Къде са на тая снимка Бизнесмените на Елхово бре? Що ги няма. Да не са държали фотоапарата.



Ето кое е дразнещото в нашата община. На бизнес проект се водят само даскалки и общинарки и експертки. Те ли са тия които ще правят шивашки цехове в Елхово, те ли са тези които ще откриват работни места, и ще създават Брутен вътрешен продукт. От кога даскалиците на Елхово взеха да разбират от бизнес и инвестиции. Айде отговори ми. Не можеш и как ли То от снимката става ясно кой за какво работи в тая община. Едни за разходки за да си покажат тоалетите докато други седят с наведени очи по цял ден над отчетите. Че и срама нямате някой в тая община.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:20



Що не оставите даскалките на мира бре????? Те ли Ви вадят очите - дето са Ви тикали години наред, че да стане нещо като човеци ??? Измествате умишлено темата и прехвърляте отговорноста на други - дето немогат да се защитят. Ама то винаги е така.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: 777]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:36



Ами как да мълчим бе уважаема 777, то се вижда от снимката и се чете в преслиста. Дай разумно обяснение. Къде са бизнесмените. От тия дето са на снимката такива няма.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторfani (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:42



А някой ще ми каже ли по какъв подбор са подбирани на тази снимка - в Одрин дето да дамите - то общинарки, учителки и така нататък! Защо точно тях избраха да отидат в Одрин или просто пак наши и ваши - една екскурзийка да си направят!



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: fani]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:52



И аз точно това питам на какъв принцип. Проекта е обявен за икономически и бизнес проект, а това което четем и виждаме е даскалки и общинарки. Да излезе Катя Димитрова в този форум и да обясни на какъв принцип са подбрани тези хора, които нямат нищо общо с бизнеса. Така ли лъжем Програма ФАР, а ползваме пари за екскурзия на общинарки и даскалки.Че като им се ходи в Одрин да си платят от джоба бре.



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 11:16



ВРЪЩАМ СЕ ОТ ЯМБОЛ И ЧЕТА ТЕЗИ ГЛУПОСТИ КОЙ КЪДЕ ХОДИЛ МНОГО ВАЖНО , ТЯ НЕКА РАБОТАТА В ОБЩИНАТА ДА ВЪРВИ ПЪК НЕКА СИ ПРАВЯТ И ЕКСКУРЗИИ



Тема Re: Проекти, общинари,секс и мъгла......нови [re: мнeниe]  
Авторretro (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 11:12



ами вие знаете ли, че Киров е много близък с мафиота Даню от Лесово, дето Димитров му лиза задника 8 г а сега Петър го посреша и и изпраща в Общината. има и друго ама пържо ми кажете нещо по тази тема, а пък после
аз ще ви кажа и други неща които са 100 процента истина ...май иКиров и Даню ще карат старата песен на нов глас, А Христов е в тази група,забравих да жи кажа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.