Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 25.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторoйт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:38



ей плужеко Юри,и д а съм охлюв пълзя по земята.а ТИ СИ ПЛУЖЕК> Т. Е> гол охлюв , криеш се в земята и само ровиш.а пръстта все отгоре ти.ОТНОСНО МОЯТА ИСТИНА< НИЩО НЕ КАЗВАШ нито пък се опитваш да ме опровергаеш. ДОКАЖИ НА ЕЛХОВЦИ ,ЧЕ АЗ ЛЪЖА .НО НЕ МОЖЕШ>ЗАЩОТО ЗА ЖАЛОСТ ИСТИНАТА която казах за ЗА ТЕБ ,Е НАД ВСИЧКО .ВИДЯ ЛИ СЕ С ПАЛАУРА,А. не смееш,защото списъка с твоето именце веднага ще лъсне на бял свят.ако си толкова честен и принципен, защо не се напънеш да ме опровергаеш ами само драскаш общи приказки, колкото да не заспиш. Как си Юрка ,когато ти кажат истината много боли нали?Ама запомни,че в Елхово скрито покрито няма. ама той,плужека,няма мозък да го разбере.Дано сега като те прати г-н Киров в безсрочна НЕПЛАТЕНА ОТПУСКА го разбереш,ама надали.ТИ СИ СИ СВИКНАЛ ДА ПЛЮЕШ И ДОКАТО СИ ЖИВ НЯМА ДА СПРЕШ>СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТЕБ,ЮРИЙ>КАТО ПО МЛАД СЯКАШ БЕШЕ МАЛКО ПО УМЕН>



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oйт]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 19:45



Наистина скрито покрито няма. Затова съм си написал името и не се крия. Чист съм и това ви е проблемът. Остани си със здраве.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторoйт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 20:02



ама нищо не пишеш за проблема ,ОТ БСП ли си или от АТАКА.БЕШЕ ЛИ РЕГИСТРИРАН ЗА ЗАСТЪПНИК НА ГОНЗО И НА ДИМИТРОВ НА МИ 2007 -ДА ИЛИ НЕ .ТУЕ Й Е ВЪПРОСЪТ/МИ НЕ МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ ЧЕ СИ ЧИСТ,ЗАЩОТО НЕ СИ НАЛИ. ВИДЯ ЛИ ЧЕ НЕ БИВА ДА СЕ ГОВОРИ ЗА ВСЕКИ И ЗА ВСИЧКОСАМО ЛОШО.,А ЗА СЕБЕ СИ ДА МИСЛИШ ЧЕ СИ ИДЕАЛЕН И БЕЗГРЕШЕН. УВЕРИ ЛИ СЕ ЧЕ,ИМА НЕЩА КОИТО ВСЕ НЯКОГА ЩЕ ИЗЛЯЗАТ НА ЯВЕ. И СМЯТАМ ЧЕ СЕГА НЕ ТИ Е ХУБАВО, ЗАЩОТО СЕ НАМЕРИ ЕДИН ЧОВЕК ЗА СЕГА В ТОЗИ ФОРУМ, КОЙТО ДА РАЗКРИЕ НЯКОЯ ИСТИНА ЗА ТЕБ И ТО НЕГАТИВНА. ДАНО СИ СИ ВЗЕЛ ПОУКА ОТ ТОВА ИСПРЕШ ДА ПИШЕШ ПО МАЛКО ГЛУПОСТИ. БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ ПРИЯТЕЛЮ. С НАЙ ДОБРИ ЧУВСТВА КЪМ ТЕБ, ОЙТ!!! И разбери нямам нищо лично към теб,НАПРОТИВ!!!но ти просто мсе самозабрави, всичко добро Юри



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oйт]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 20:53



Георги Веселинов Зафиров, областен координатор на ПП Атака – Ямбол е мой втори братовчед, неговата майка и моят баща са първи братовчеди, дядо му и баба ми са брат и сестра.
Не съм бил регистриран за застъпник на братовчеда си Гонзо, имах предложение за кмет на община Елхово, не приех.
Имам регистрация за застъпник на кандидата на БСП инж. Димитър Димитров. А съм комунист трето поколение.
Член съм на БКП/БСП от 18.11.1983 г.
На 02.08. сме на Бузлуджа.
Ние пак сме тук.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: oйт]  
Авторllll (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:01



Аве защо се карати кой какъв бил и т.н.Вместо да се обединим за по-добро елхово и елховлии вие само се карате.Напримир вие елховлии не ве ли е яд , че горското го управляват само ямболлии, а си имаме достатъчно къдърни инжинери.Дайте ние от елхово да се разбираме ,защото знам ,че в елхово има много умни и кадърни хора .





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: llll]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:39



Така е lllll.
"...дайте ние от Елхово да се разбираме, защото знам, че в Елхово има много умни и кадърни хора.
...да се обединим за по-добро Елхово..."
Най-после нещо човешко...
А Елхово ще го бъде...



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторllll (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:51



юри , аз уважавам умните хора още повече и ако са елховлии ти ми правиш добро впечетление.прави ти чест че си пишеш името аз още не смея .но ти казвам ,че ако се обединим много умни хора може и да свършим нещо полезно за елхово .поне аз така мисля.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: llll]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 23:05



напълно солидарен



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 23:07



И айде, лека нощ, че много ми се спи. До утре.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: yuriy62]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 23:08



това е поредното менте
Юрий Шопов, оригиналът




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.