Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 24.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: 222]  
Авторбpeee (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 15:54



Айде бре. Отминал бил. Я виж кака Дянка Андонова как насмогва навсякъде. Не било креватни истории. Аджеба за кво тогава пръскат парите по проекти да ходят на екскурзии в Турция и да се крият по горски хотели все едни и същи даскалки, общинарки и експертки. Ай да ги преброим по именно . Катя Димитрова, Дянка Андонова, Ивана Кърева, тук там още някои и други за цвят. Не било креватни истории. Защо барем един път не видяхме в тая Турция и на тия луксозни хотели останалите даскалки на Елхово, останалите експертки на Елхово, останалите общинарки.Те да не са по -глъми, по-прости или по некадърни. Тия ли трите бе ашколсум бяха най- кадърните в тоя град.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: muzikoloji]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:48



Е те самите подчинени ходят наляво и надясно да приказват как точно са назначени на работа!И то ей така за спорта.Ако те интересува мога да ти дам пълна имформация.Другото шокиращо за мен е като си говориш дали си вярваш? Защото ние не!



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: бpeee]  
Автор guld (непознат)
Публикувано30.05.08 16:59



Сушай бреее, явно редица неща в този град не ти са ясни пък прочити клюките във форума огледай се кой какво върши пък тогава говори врели некипели.Ами кой бе олюм гори с децата ни цяла година като факел и стимолира тяхното духовно и морално израстване , че един ден да не бъдат такива дебили като теб,дето си чул три имена и ги спрягаш постоянно за щяло и нещяло.Разбрал си ти от курваджалък. Моляте КЪРЕВА,може и тя да е жена ,но в такива теми не намесвай.Просто ставаш смешен.Да ме прощават останалите ,ама изтървах си нервите ,то аман от инфантилизъм и дебили.

Редактирано от guld на 30.05.08 20:02.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: TRUE]  
Автор444 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 17:01



Дай да те видим колко знаеш бе?



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: 444]  
Авторбpeee (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 17:03



какво колко знае?



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: thechange]  
Авторznae6ta (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 00:58



Всичко в този град е пълна пародия. Нито образование, нито стаж някой го интересува. На работа се назначават само хора с връзки, пари или любовници. Ще ви дам пример:аз съм бакалавър - счетоводство и контрол, магистър - финансов менинджмънт и пак бакалавър обаче по англ. филология, имам и сериозни познания по немски език, стаж 3 год като оперативен счетоводител в счет къща в София, където научех много за много сфери на стопанска дейност. С тази биография за мен нямаше работа в Елхово. Затова пък сега съм главен счетоводител в София със заплата от 2500 лв. отделно си водя още няколко фирмички, но явно само в Елхово не ценят истинските хора.Добре че се махнах....какви спомени само пазя от уж конкурсите за гранични и митницата ....., какво чудо видях там, дето никъде го няма.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: znae6ta]  
Автор guld (непознат)
Публикувано31.05.08 10:43



Пародията е пълна ,разбира се.Вече си имаме и внос-износ на неотценени кадри.Евалла за постигатото ,наистина много труд сте положила уважаема знаеща, но с този потенциал бихти могли и в международни-отношения да се реализирате,пък тогава и вие истински да помагате в тая родна провинция. И много бързо гл. счетоводител! Комай посочените конкуси не бяха ли с деловодителски и отчетнически статут? Намерили сте си мястото,браво,чак да ви завиди човек. За отценката ,така е носиш ли си качествата ,спор няма. Но кое ви заинтригува да влезете тук. Много мишки напуснаха кораба.



Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: 444]  
АвторTRUE (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 15:24



DOSTATU4NO 4E DA TI ZATVORQ NEVUZPITANATA USTA BE





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: guld]  
Авторznae6ta (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 22:40



Исках да се върна в Елхово, защото семейството ми е там. Ами става се бързо главен счетоводител, когато имаш необходимата теоретична подготовка и извадиш късмета да попаднеш на добър и печен практик, който да те светне за същността на счетоводството. В България тази професия е много търсена и широкоприложима. Обаче хората в Елхово казаха, че не съм достатъчно компетентна. Е, в София пък хората, с които работя казват обратното и освен това плащат и то добре. Действително съм кандидатствала за деловодителска и административна работа,но явно нямам достатъчните квалификации. След този случай, бях дълбоко засегната, затова вече идвам в Елхово само веднъж годишно, и то за най-много два дни. Това е моя роден град, но го мразя, за най-голямо съжаление......





Тема Re: Как се назначава на работа в Елхово?нови [re: znae6ta]  
Авторooo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 23:00



не мога да те разбера....обиден, засегнат, разочарован-да, приемам го, но да мразиш града....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.