Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 10.06.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: poни]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:04



Триха се врати, защото същите, които са сега на власт не се посрамиха да ги напишат през нощта на тъмно. Аз съм от 18 години в тази община на работа и никога Димитров не ми е посегнал. А се е налагало доста пъти да бъда в кабинета му. И не съм грозна за сведение.Мръсни интриги в навечерието на избори направени от хора, които не се спират пред нищо в името на власта.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: haripotar12]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:08



о господи да не си обидена на кмета че не те е............защо така ревностно го защитаваш,че кой е казал за кмета нещо лошо единствено че слушаше много женичката Костов този мерзавец ама по душа



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: poни]  
Автор1214 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:17



Ама рони той от товава слушане стигна до тук, а женичката си вее байряка и не му пука на оная рабоата.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: 1214]  
Авторздpaв yм (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:30



Здравия ум май се върна у Елховлии. Идва им вече наум, че по-подходящ, по-знаещ и по-можещ от Димитров в тази община няма. Ама нали обещанията от неизвестното са много сладки - типично за българина да "изпусне питомното и да тръгне да гони дивото". Хора, в този форум се пишат много верни неща. Очарован съм и с приповдигнат дух, от това, че все още непримиримостта, борбеността и собственото мнение на всички Ви не се е притопило от всичката мрасотия, която се шири наоколо. Само дето май не ни стиска да си го кажем в очите на тези за които се отнася. Ако и с това се преборим - ще бъдем велики.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: rpaждaнин]  
Авторзyзy (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:30



Димитров, или Киров! ЦСКА или Левски!
Дерзай, народе! Спори, говори, раздавай правосъдие, какво друго ти остава?!
За собственото си бездействие и бездушие си имаш куп оправдания! А за всички останали - помия, груби квалификации и свръх компетентни констатации.
Димитров няма нужда от адвокати и защитници. Градът е неговата визитка. Черногледите ще намерят кусури, щото това търсят. Реалистите виждат действителността и не се нуждаят от доказване на очевадното.
На Киров му предстои да се доказва. Сега му е времето!
Ще ми се да прочета нещо смислено в тоя форум. Нещо градивно, положително. Нещо да се предложи и да се направи, а не само да се лае. Той керванът си върви и без нашите кучешки викове.
Има доста допуснати грешки от конкретни хора. Дано да не се направят че не ги виждат господа управляващите. Не мисля, че ако непрекъснато повтаряме едни и същи неща, колкото и да са черни, ще променим нещо.
Ако всеки си свърши съвестно работата, в този форум ще се пишат само славееви песни.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: зyзy]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:42



Браво зузу.напълно съм съгласен с теб.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: здpaв yм]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 08:16



имам един много простичък въпрос:като бутнем сегашната власт кой ще сложим на мястото на сегашние маскари?



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: xxx]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 08:53



Отговора е прост,независими, необвързани с разни парии, хора с изграден авторитет доказали себе си, а не разни партии. Има такива хора в града ни. Христо Христов директора на музея. Може ли да каже човек за него че е опетнен. НЕ. Има и други като него.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: мнeниe]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 08:56



Ами питай Добринка от музея дали не е опетнен.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: нeзнaeщ]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:32



Не я познавам за да я питам..................И тя какво ще ми каже?..................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.