Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 10.06.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: dfghjk]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:09



всъщност, кое е обида, че новият кмет е овчар?, че няма образование?, че никой не го познвава?, че докара фльорца от Бюрото по труда и обикаля с нея за сметка на нас?, че прогони толкова качествени хора?, докато е още здрав и семеен, да се замисли, не е виновен, толкова може...



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: dfghjk]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:26



а бе ти дето не си измислил ник, който може да се чете защо не си направи труда да провериш, че Овчаря все пак има кетап...Икономика е завършил човека....какви съграждани сте му бе...все съм чел във форуми...но такава мръсотия, плюене и неблагодарност не съм виждал..Елховлии не заслужавате кадърни хора да загърбят дори и овчарлъка си, спокойствието си, семействата си...Явно тук пишат хора които бездействат...



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: oтвpaтeн]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:43



А ти като не си от Елхово, защо изказваш мнение. Значи нямаш обективна информация, а само от тук от там си чул нещо и хайде във форума. Ние най-добре си знаем кой ни управлява. А ти ходи да си пишеш във форума за града от където си. Нямаш работа в нашия форум.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: Axat]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:45



Атанасаееееееееееее, Атанасеееееееее, тъп беше и тъп ще си останеш, голям политикант се извади, но що не ти стиска да си напишеш името, а се криеш зад разни скъпоценни камъни, които хич, ама хич не ти прилягат нито на тялото, нито на дшата ...Жив и здрав да си...



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: мнeниe]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:47



А ти като си толкова ангажиран с работа и си толкова работен от къде намери време да четеш по форуми какво пише. Защо си мисля, че май си онази "Аз" от Ямболския форум дето се води експертка по незнам си какво и цял ден седи пред компютъра и защитава своите колеги с които си яла и пила на банкета в Галина Палас. Що не вземеш да напишеш някое и друго проектче в полза на града си, ами седиш в нашия форум по цял ден.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: az]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:51



Ами ти дето беше "Аз" после П-Р защо не си напишеш името ти?



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: мнeниe]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 09:54



аз съм повече Елховлия от теб с мнението..не ми е безразличен Елхово..аз виждам и позитивното в града ни, което настъпи през последните 6 месеца...ако ние елховлии мислехме повече за града ни..нямаше да плюем, а да работим в екип...и не да се крием зад никове и да плюем



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: oтвpaтeн]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 10:42



Ами ти защо се криеш зад никове. Направи си официална регистрация и влез с нея. Ама като пледираш за гласност сложи си и името. Стига си се писал "ОТВРАТЕН".



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: мeчo]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 10:56



като се обичат младите, да се вземат, кмета, заместника, фльорците, горчиво...



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: мнeниe]  
Авторjordan (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:17



Така е външни хора изобщо да не се намесват в разговорите за Елхово и управниците му.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.