Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 22.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: NARUTO]  
АвторNARUTO (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 13:41



УВАЖАЕМИ СЪГРАЖДАНИ, живял съм тук през целия си съзнателен живот и такова информационно затъмнение не е имало. Чудя се какво става в нашия прекрасен град, гледам си кабеларката, срещам се с приятели, научавам това - онова, ама новините достигат до мен изкривени, изопачени или въобще не стигат. В интерес на истината, аз разбирам за нещата които засягат мен и вас и децата ни, от форума тук, а не както би трябвало да бъде от нашата прекрасна медия, от ПР и от др. компетентни хора. После защо имало слухове и лакардии. Ами уважаеми господа от управата - дръжте се мъжки и поставяйте проблемите на масата открито, дайте ни шанс да комуникираме с вас и да си бъдем взаимно полезни, стига сте се крили и вардили някой да не ви бъзикне отзад. Обърнете се към хората, благодарение на които и ЗА които работите!



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: бoмбa]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 09:01



бомба, няма да чакаме, трябват ни 20 човека, 17 за съветници и 3 за кметски екип, при комунизма имаше един зам.-кмет, от БЗНС, Чунчев също работеше с един заместник, Димитров изкара 8 години без заместници, новия също няма заместници, значи може, законът иска кмет и секретар на общината, заместниците са евентуални, ерго, трябват ни 19 читави, в Общинския съвет има няколко, останалото е пародия и конюнктура, и 30 - 35 администрация, вече писах...



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: fanka65]  
Авторgefi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 08:46



Права си фанке65. Лично аз снощи оставих два коментара в сайта на община Елхово- лично аз ги оставих и двата и сега гледам, че ги няма! Е, на какво прилича това?! Та тай патка Андонова толкова не влиза в сайта да публикува новите новини - а само влиза да си трие коментарите! То в тоя сайт новините са по стари и от баба. Защо я държи уважаемия кмет направо се чудя!!!! Та тя с този сайт е срам и позор за града!



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: gefi]  
Авторi az (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 09:29



И аз снощи оставих след тебе един коментар за да пробвам. И моя е изтрит. Тая крокозъбелка Андонова заслужава да я атакуваме в форума . Мисля да се пробвам в нейния форум и да открия тема за цензурата.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: haripotar12]  
Авторdfghjk (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 09:42



абе хора, кой е тоя Петър Киров, освен, че е бил овчар, знаете ли друго за него, какво друго е работил, какво му е образованието, освен СПТУ-М гр. Елхоно, за курвите в общината е стара историята, ма той си бил докарал ат Бюрото някаква фльорца, не е ли семеен, трябва да внимава, ще изгори за едното чудо, в Елхово нищо не може да се скрие, ако я кара като стария, ще изгори бързо, хората именно затова свалиха стария кмет, казано е, където си вадиш хляда не си вади малкия приятел, дано не се издъни и новия...



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: i az]  
Авторgefi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 09:45



Давай готов съм - ти поне успя ли да прочетеш моите коментари? Вместо да влиза постоянно да трие - да вземе да обновява сайта - снимки не е слагала от един месец! Дянке ако четеш тези редове - дето не можеш за съжаление да ги изтриеш - си вземи поука! Работи си работата по съвестно - а не само да въртиш гъза и да си мислиш как да се подмажеш на кмета!



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: dfghjk]  
Авторзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 10:07



Абе да ти кажа честно и аз незнам много - да докара едно лапе от Бюрото по труда - Даниела се казва - доста младичка е! Ама така е - той взема пример от стария кмет! Незнам само с какво ги омайва - за овцете ли им говори или за това "какво ще направи в общината"?! Иначе друго от живота преди да стане кмет незнам!



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: gefi]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 11:52



Успях да прочета твоите. И аз мисля като тебе. Тя само мисли как да се подмаже на кмета. Никаква информация не публикува.За снимки да не говорим. Ако беше Димитров щеше да и отхфвръка задника по стълбите от работа. А сега дори не знаем за 24 май какво ще има. Такава е патка загубена.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: знaйko]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 11:56



Той и за овцете не може да говори, защото и от овчарлък не разбира. А Даниела е щерка на някакъв от Герб и затова е в общината. Абе само курви там. А за омайване няма как да омайва. Той ни визия има нито дар слово. А за оная му работа само просветените знаят.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: и aз]  
АвторXXXXXXXXX (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 17:13



Голям майтап.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.