Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 26.06.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: Pepo]  
Авторeлxoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 12:42



За листата на БСП а за кмет нямаше подходяща кандидатура ще гласувам след 3 години ако има подходящ.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: eлxoвeцa]  
Авторpeфopмaтop (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 13:19



За кмет БСП имаше 2 кандидатури като не харесваш стария имахте избор на Овчаров какво не хареса но може и да си прав той пък не стана кмет а председател на общината така е пообъркахте я малко май.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: xxx]  
Автор znae6ti (непознат )
Публикувано01.09.08 00:40



dali e dobar eba4 st.ov4arov-haide jeni kajete,no po-tiho da ne 4ue onay ludata ov4aruitsa



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: znae6ti]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано01.09.08 09:13



Ами ходи пробвай, ма булка, що питаш нас. Иди почукай на вратата му, ако ти отворят и те поканят ще разбереш. Аз лично не съм чула да си пада по тая час.Това да не ти е стария кмет, кои ли не минаха през леглото му и дивана в кабинета.Атанасова, Делито и разни второстепенни директорки и експертки.



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: peни]  
Авторexo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.08 09:38



Ами Катя Димитрова,Миглена,Златина,Еколожката,Светла и още ехееее



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: exo]  
Автор345 (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 21:02



Eхооооооо, много грубо бе... Може да е вярно, но едва ли сте светили на дамите. Може и да не е... Тогава лошо... Как се чувстват посочените от вас хора и семействата им? Не го правете по този начин, утре може и по ваш адрес да намерите тук нещо гадно и долно... Ако е вярно ще си замълчите, но ако е лъжа как ще се почувствате?



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: 345]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 00:07



едва ли са им светили, на са достатъчно нагли за да ги оплюят, а пък аз доколкото имам инфо , оплютите са си достатъчно читави ,за да са си имали близост с бившия, в което няма нищо лошо и едва ли винаги тези взаимоотношения значат повече от добри колегиални отношения .Но пусто провинциален еснафски елховски нрав и завист.......................?!



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: Oля]  
Авторшшшшшшшшшт (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 22:00



Да се върнем на темата : Демокрацията в Елхово



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: шшшшшшшшшт]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.08 12:10



kakava ti DEMOKRATSIA
jiv KAPITALIZAM e w toq grad



Тема Re: Демокрацията в Елхово!нови [re: znae6ti]  
Автор 4ervena roza (непознат )
Публикувано15.09.08 12:20



много готин човек си е Овчаров, който не го познава или поне не се опита да го опознае ,много ще загуби. Повярвайте ми !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.