Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 19.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: мнeниe]  
АвторRadoslav (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 22:47



Аз искам да попитам, като се закриват тези училища /нали все пак има деца, които живеят в тези населени места/, каква организация е направена за транспортирането на учениците в др. училища, разяснено ли е на родителите им и как са осигурени средствата за транспорт до Елхово или Гранитово, където ще учат те?



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: Radoslav]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 10:58



Ти не разбра ли, че никой не е питал нито родителите, нито децата. А извозването общинарите не ги бърка. Там плаща държавата. Тях не ги бърка в джоба това. За това и ги закриха. А деца има и в двете училища. За Лесово е ясно защо го закриха. Там директорката е трън в очите на някои общинарки с двете си дипломи. Щото те са си прости и никога няма да постигнат нейните успехи. То и за това не стана ясно от новините в официалния сайт на общината, че жената е спечелила някакъв национален конкурс преди няколко месеца. Никъде нищо няма написано. Явно някой не му отърва да се пише за нейните успехи. Ама за Маломирово така и не стана ясно защо го закриха. Нито икономически интереси има там, нито директорката е политически ориентирана. Но сигурно някой има някакъв интерес, затова удариха и двете училища едновремнно. За да не стане ясна истинската причина.А най-големия резил е, че директорката на Лесово щели да я наградят за 24 май. Закриха и училището без да и кажат на жената, а сега ще си измиват очите като я награждават. Не че не е заслужила. Казаха че е спечелила някакъв Национален конкурс за директори. Ама да си прочел някъде ред за това. Пълно информационно затъмнение от страна на общината. Сигурно бившата и колежка Андонова като си знае потенциала не е посмяла да пише. Ами тъй де що да я хвали пред хората.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: мнeниe]  
АвторKeф (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:05



Имате някаква грешка, директорката е много добре ориентирана, но специалистите от общината са подготвили всички необходими документи за закриването на училището. Нея я подвеждат, че трябва да подпише за обявяване на маломировското училище за защитето. Това е. Специалистите в просфета. Те са навсякъде



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: Keф]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:29



Сериозно ли е това което казваш.Ако наистина има подвеждане на директорките това си е направо за бесило. Тая просветната експертка дето си клати цял ден краката и нищо не върши на Калоян 13 в такъв случай трябва директно да бъде подведена за злоупотреба и съдена.Значи правилно дочух че тя стои зад закриването на двете училища. Сигурно я е дострашало Лесовката да не и изяде хляба при новото управление и за това е изпълнила тихом мълком всичко. Ига ти безхаберието. Горките деца да ги извозват на 30км от селото в студ и пек. Дано господ накаже виновните за това и да стовари цената на гърба на техните собствени деца.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: мнeниe]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 15:27



Аз рабрах, че общинарките не искали да я награждават, обаче останалите директорки гласували. И сега общината кроели номер, нямало да и кажат кога е награждаването, за да не може да присъства и те да си измият ръцете, че уж не си уважила колегите дето са я избрали. Опитват се да я сринат по всички фронтове от най-обикновенна завист. Те постъпили с нея по същия начин и на заседанието на бюджетната комисия на общината, където са се явявали директорките на училища в Елхово за да защитават своите бюджети. Оная шишкавелка на калоян 13 и секретарката на общината не ги уведомили нея и директорката на Маломирово за това заседание и те горките не могли да отидат. От сигурен източник от общината знам, че само на лесовското училище им е стигал бюджета. Обаче са ги прекарали яко. И сега се гласят да прекарат горката жена като не и дадат заслужена с труда и награда. Е това са тъпите и завистливи общинарки. Тъпи патки.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: бyбa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:02



бубоооооооооо, на много станове тъчеш мила, как успяваш да си в час на всичко, или си вътре в системата и си част от всичко това, за което говориш.Като ти гледам стила на писане, на учителка ми приличаш, бубче ;)



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: az]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:10



Не е необходимо да си в системата за да си в час . Ходил ли си по кафетата в последно време да чуеш какво се коментира. Да не го коментирам аз, коментират го същите служители дето работят в тая система. За твое сведение само това се коментира. И не само по кафетата. Ако идеш в самата община и там това се коментира. Да не мислиш, че всички са съгласни с новата политика на кмета и неговото обкръжение.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: бyбa]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:14



ти от кое обкръжение си Бубо...?...е и какво толкова коментират? кажи, че аз нямам време да вися по кафетата ..пък и в общината не съм имал работа?



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: пич]  
Авторпиcaн4o (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:17



Ми тя Буба ти е написала какво се коментира бе пич. Ти като работиш в общината, що барем не се научи да четеш.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: бyбa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:19



Възможно е, не ходя по кафета, а когато ходя не се ослушвам какво си говорят хората от съседните маси.Хубаво е човек да има гражданска позиция, но аз я уважавам тогава, когато зад нея стои човек с име...а така всичко е клюкарстване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.