Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 16.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: GOGO]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 08:56



Ама защо трябва да чакат ревизия да дойде.къде са общинските счетоводителки,Гл.счетоводител,Директорката на общата аминистрация/нама по цял ден да седи в стаята и да пуши цигари/.Проверете бе хора или чакате да станете пак за смях и тогава да започнете да се вайкате и чупите пръсти на ръцете.Кмете къде си?



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: мeчo]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 21:16



Разбрахте ли, че принципната и безгрешна директорка - някой я нарече Жана Дарк

има 5 месеца неползванотпуск. Кой ще го пресметне това в пари?Че как ще и стигне бюджета като само за нейното обезщетение трябват хилядарки?Ама иначе много му знае реда...



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: иcтинaтa]  
Авторyuriy62 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 21:50



Доне, пиши й на тази мърла. Щом е натрупала отпуск, значи е работило момичето , не е чакало да получава обезщетение за неизползван платен годишен отпуск.
И не я нарекоха Жана Д"Арк, а Райна Княгиня.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: yuriy62]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 22:50



Кодекса на труда е и за такива работливи. Пък ти като познаваш законите припомни си какво пише за ползването та отпуска...



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: иcтинaтa]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 08:23



И аз съм съгласен с Юри, работила е и има отпуск. А доколкото зная, отпуските на директорите се разрешават от друг, а не от самия директор. И какво Ви бърка нейното обезщетение, ако не и бяха закрили училището нямаше да вземе обезщетение за този отпуск, а щеше да я задължат да го ползва. Да са мислили тези, които са закрили училището и, че ще се наложи да и платят обезщетение.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: мнeниe]  
Авторeлxoвлия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:11



Мнение, закриването на училища е държавна политика, а не приумица на местната ни власт. Първо проучи нещата, после дрънкай. А между другото Донка не е венчана за училището, не е и нейно.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: eлxoвлия]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:28



Правилно не е венчана, то като се замислиш никой не е венчан за работата си. Ама като ги бъркат нейните отпуски и това че щели да и ги плащат, да са мислили предварително. аз сега проучих нещата от една позната и се оказа, че жената ги имала натрупани от неизползвано майчинство. Че да са раждали и те, че да имат отпуски или да са и разрешили да ги ползва.Щом не зависи от нея кога да ги ползва, каква вина има.



Тема Re: Политиката клати феса на кметанови [re: мнeниe]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 09:33



Май е поредната интрига на някои в този град.Голяма работа намерили за какво да си чешат езиците. Ако тях ги съкращават сигурно няма да им платят и на тях отпуските дето не са ги ползвали, ама като няма за какво друго да си чешат езиците.Що не си кажат те колко неизползвана отпуска имат. Щото сигурно само в отпуска седят и нямат останала.





Тема Re: Защо бяха закрити училищата в с. Лесово и Маломиронови [re: donimv]  
Авторeиo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:25



Абе ееей какво сте ревнали за тези училища беее! Виждали ли сте ги какви училища са ! Само името им е училище! Виждали ли сте и знаете ли ккакви са им директорките? Хвани едната та удари другата! Това че директорката на маломирово е жена на кмета не означава че я бива за нещо1 По- ограничени хора от двете директорки не съм срещал през живота си А госпожата от Лесово! Каква стокичка е самоооо Това че има образование не означава че може да бъде директор Сигурен съм че който и е бил подчинен ще се съгласи с мен Това е най- ........просто нямам думи
Според мен и двете директорки трябва да си ходят , защото мястото им не е в училище а не да бъдат директори



Тема Re: Защо бяха закрити училищата в с. Лесово и Маломиронови [re: eиo]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 18:36



ООООООООООО, че те вече са си тръгнали какво още ги плюете.И училищата че не ставали, на кой му пука за това. Те вече тях ще ги продават, като сгради. Че директорките не ставали, голяма работа, нали вече подчинени няма да имат.Въобще на кой му пука за бивши директори и учители. Темата не е актуална. Време е да си поговорим за следващите след тях. Има още училища по селата закриване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.