Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 27.05.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема некой си...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 23:11



Те прякорите на Котката или каквото е там, чет нямат. Нямам си представа какво означава последното му партизанско име. Нещо френско. Както и да е. Като стана дума за любов, този участник макар и дискретно играе за тебе и Самолета. Уж се карате, пък хвана ли ви натясно(което не е лесно, признавам), направо се втурва да ви защитава. С гол гъз, така да се каже. Как му се отблагодарявате ти и Самолета не знам. Ваша си работа. Веднъж отърва Самолета когато беше на косъм да го изхвърля от клуб Медицина. Изказал се беше неподготвен, което рядко му се случва, признавам. Отделен е въпроса че със злобното си отношение към медиците Самолета редовно трови атмосферата във този клуб и му пречи да функционира така, както би могъл и както трябва. Затова му бях вдигнал мерника. На Самолета. Котката или Некой си го спаси със едно свое (уж)неадекватно включване. Втори път те бях сгащил тебе(да не повярваш

) Сещаш се как нали? Щото мога да ти припомня. Този педал се направи на идиот(което много му отива между другото) и заради него целия разговор, който никак не те устройваше се изтри. Почти целия. Заради което този червей вдигна врява до небето че нашия модератор прилага двоен стандарт. Така ли беше?! Няма значение. Сега когато поразрових около самолета ти и се оказа че той всъщност не е професор от БАН, за какъвто се представя в клуб Медицина, а нещо като селски идиот, пардон чудак, Котката или там каквото е, отново се намеси в играта. Доста енергично при това. Нема лошо. Дано да му се отплащате както трябва. Ти и Самолета.



Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано05.08.17 00:56



Кво и на мене бре?



Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано05.08.17 01:00



Наистина ли не се сещаш? Ще ти припомня, ама утре. Сега ще спинкам.



Тема Re: некой си...нови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано05.08.17 01:02



Дано да му се отплащате както трябва. Ти и Самолета.
______________________________________________________
Не те знам на какво си - амфетки, хард нещо, пиячка ... Честно!
Аз наистина му се отплащам - видно как.


Общо взето нещо си се объркал. Теорията на конспирацията ти е пробита.
Лека...



Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано05.08.17 01:06



Сега ще спинкам.
______________________
Заспа... (а ударено...

)



Тема Кво...нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано05.08.17 01:29




Помниш ли каква дискусия тръгна от този пост Хидразинчо? Тогава котката случайно или не се намеси най- ахмашки и направи така че всички постове да бъдат изтрити. Без този. Заради което онзи дупедавец(в прекия и преносния смисъл) вдигна врява до небето че бил дискриминиран. Той всъщност ти направи услуга. Нали?



Тема Re: некой си...нови [re: vehtiya]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.08.17 01:51



Честно казано искрено се забавлявах да ти чета простотиите и се смях с глас.
Благодаря ти, отдавна не се бях смял така.





Тема Re: некой си...нови [re: vehtiya]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано05.08.17 02:13



Нямам си представа какво означава последното му партизанско име. Нещо френско.
Разбира се, че нямаш представа. Ти от какво ли имаш представав? Тъп си като галош.
А и какво ли значение има ако разбереш какво означава? Пак че си разбрал, че е френско.



Тема Re: некой си...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано05.08.17 07:09



Пак че си разбрал, че е френско
Като френска болонка например. Или това е закусвалнята, където си мил чинии докато си бил във Франция?





Тема Re: некой си...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано05.08.17 07:15



Радвам се че ти бях от полза. Всъщност ти подхвана разправията тук, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.