Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 18.04.24 
Технически науки
   >> Електроника
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: нekoй cи]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 07:54







Тема Радиолюбител?нови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 07:55







Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 08:00



Радиолюбител ли си? То нема лошо, ама всички в клуб Медицина мислим че си БАН- аджия. Поне за такъв се представяш. И какво четеш по 5-6-10 часа на ден? Ако не е тайна де? Ама нали конструираше медицинска апаратура- ЕКГ-та, ехографи, скенери и какво ли още не





Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: hidrazin4o]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 08:00



И на тебе





Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: Samolet 5]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 08:02



Сега където живея
Къде е то? Ако не е тайна де





Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: vehtiya]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано04.08.17 11:48



Почваш лееко да досаждаш. Какво ми се лендзиш? Извади още една тема от нафталина и ще ти тегля путките майни.

Редактирано от Quai dOrsay на 04.08.17 12:01.



Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: Quai dOrsay]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 12:08



Ще теглиш дедовия си. Глупак. Ма майка си п*тката ли диреше толкова време в клуб медицина, а? Някой отнасял ли се е така с тебе там, така както ти се опитваш да се отнасяш с мене сега?! Освен Хидразинчо разбира се. Еб@в@ше ти майката и там, еб@в@ ти майката и тук както ми се чини. Да ти пратя ли някой линк от клуб Медицина?



Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: vehtiya]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано04.08.17 12:55



Ти гледай себе си, не се дръж за крачола на хидразинчо като някое страхливо пале.
Нещо много се сдуши с него. Уж му миришеха зелените чорапи, а сега сте първи приятели. Ама така е, като си мекотело.

В клуб медицина аз не съм вадил стари теми за да се заяждам както ти правиш сега тук съвсем целенасочено. И ако си забравил, ти беше този който няколко пъти ме гонеше от там, и ти беше този, който ми каза да умирам като муха. И ти беше този, който дойде тук да дава акъл как трябвало да ми се изтрие мнението.
Тогава си замълчах, но ти съвсем се разпаса. Е като търсиш дразги и заяждане, ще си ги имаш. Да не мислиш, че ще ти мълча?
Марш в линейката и да не си посмял да си подадеш носа навън! Деба и некадърника ти деба.

Видя ли се сега какво си лайно миризливо?
Самолета че е свадлив, свадлив е, но доста истини ви каза, и ти тръгна да го гониш по форумите. И това което написа за мен отговаря на нивото на дете от предучилищна възраст. Май си се вдетинил и се държиш съвсем инфантилно.
Що не си гледаш работата, ми си тръгнал по форумите да мрънкаш и да ревеш колко те е страх да не те набият пациентите. И да се заяждаш с хората. Друго занимание нямаш. Нещастен глупак!

Редактирано от Quai dOrsay на 04.08.17 13:11.



Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: Quai dOrsay]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано04.08.17 15:02



Виж какво... не знам какво точно означава последния ти прякор. Първоначално беше Котката Том, след това Реактивната Котка може би. Ако се съди по реактивния самолет на аватара ти. Сигурно си имал предвид че соплото ти работи добре. След това... така и не разбрах какво означава последния ти прякор. Може би закусвалнята, в която си мил чинии зад се изхранваш. Както и да е. Ти спаси Самолета, когато беше на косъм да го изхвърля от форум Медицина. Ти се направи на идиот(много успешно при това) и спаси Хидразинчо, когато го бях поставил в много деликатна ситуация във връзка със негово старо непремерено изказване. Сега отново се опитваш да спасиш Самолета, тъкмо когато го разобличих че е педофил, а също и че няма никакво отношение към науката, най- малко към БАН! Пи*ка ти майчина помияр! Как ти се отплащат Хидразинчо и Самолета за вярната служба?! Или може би се отплащат на жена ти?! Ти ми спомена че щом не съм се оженил досега сигурно съм гей. Определено знаеш колко гейове имат съпруги и деца. Е, съпругите им сигурно знаят как да се компенсират. Нали





Тема Re: Търся стар ЕПРОМ програматорнови [re: vehtiya]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано04.08.17 18:53



Първоначално беше Котката Том, след това Реактивната Котка може би.
________________________________________________________________
Не, първо беше нekoй cи - демек никой си.
Същия този на кого ти се радваше в този си пост -

щото се заяждаше със самолета...
Иначе гледам между вас се заражда някаква чутовна любов!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.