Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Египтология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отново малко за пирамидите...нови  
Автор Pushachat1 (старо куче)
Публикувано19.05.01 11:40



Здравейте!
Обещах, че ще съм тук при създаването на този клуб, писах че имам познания по дремна история и инфо за Египет, даже готвих публикация по случая. Редно е е поне отчасти да си изпълня обещанието и да спомена едно друго за пирамидите .
Лично аз достигнах до извода, че пирамидите са предавтел на извънземни. те са направени от същият материял като Великата китайска стена и като ПОДмАРСИЯНКИТЕ градове. навярно знаете, че Китайската стена прраща вълни към марс. Е, значи и пирамидите трябва да изпращат такива лъчи. Те са свързани, чрез тайни тунели със Сфинкса. Таната докумнтация се е архивирала в Александрийската бибилотека, но е изгоряла и по-късно Саладин не е могъл да я възстанови. Има и още няколко предватли макирани като аригектурни забележителности, м-у които най-важният Алекснадрийският фар и по-маловажните - Пирамидите и китайската стена. допускам възможността Деникен да е прав за ковчегът на Мойсей и цар Давид от Библията.



Тема Re: Отново малко за пирамидите...нови [re: Pushachat1]  
АвторKolibri (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 19:58



beshe izlezla edna knijka na pazara za vruzkata m/u piramidite i energiqta,no ne mojah da se dokopam do neq...shte napishesh li imalko po tazi tema?



Тема Re: interesno!!!!нови [re: Pushachat1]  
АвторGray (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 20:59



daje mnogo. no mojesh li malko po-podrobno da napishesh... ne che wqrwam i na dumichka de, ama e strashno zabawno



Тема Nqkoi ot vas da e sreshtal Nekros...нови [re: Pushachat1]  
Автор Black_Waterfall (Новатор)
Публикувано20.05.01 10:55



Razvrax che e vlizal v klub okultizam i posle e napusnal. Poznavam go lichno i shte se naema sas zadachata da vkliucha i negovata teoriq po sluchaq. Toi pravi edna analogiq mejdu dvoizmernata pentagrama i triizmernata egipetska chetiristenna piramida kato tova e edna figura postavena v 2D i 3D. As smqtam che analogiqta e dosta tochna i ako sle prenesat svoistvata na pentagramata varxo piramidata toi stigna do izvoda che te sa portal davash vazmojnost na faraona bog da vaskrasne. Moiat vapros e tezi piramidi ne sa li portal za tezi tn. bogove da idvat da nabliudavat a mojebi ida se namesvat kogato e neobxodimo. Mnogo lesno e edna razvita tsivilizatsiq da se predstavi za nashi sazdateli kakvito moje bi sa . Pushachat1 ti si nared da dokajesh ili oprovergaesh tazi ideq.

Нека денят ти да завършва с


Тема Re: Nqkoi ot vas da e sreshtal Nekros...нови [re: Black_Waterfall]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано20.05.01 11:16



Mersi za predstavqneto Black no kato sam se otkazal ot edin klub ne znachi che nqma da zapochna da poseshtavam drug. Otnosno moiata teoriika vseki moje da q prochete v klub okultizam zaglavieto i e pentagrama3D=piramida.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Отново малко за пирамидите...нови [re: Kolibri]  
Автор Pushachat1 (заличител)
Публикувано20.05.01 13:40



Не съм я чел тази книга... Но виж сега откъде ми тръгват разсъжденията. Във всяка една пирамида е влоен ОГРОМЕН енергиен,материялен, времеви и паричен потенциял. Нужни са стотици хиляди хора за постояването й. При това се строи не една а 150 -200 пирамиди. Народътсе е разорил. А на всичкото отгоре фараонските гробници периодечно са били оскевернявани от крадците, които са прониквалив тях и никакви проклятия и капани не са ги спирали. И все пак строежът на пирамидите не е спрял, а само е бил преместен. Е, не е ли очевидно че е трябвало да имат и друга функция, а не само да са фараонски гпробници?
Ако си чел Деникен знаеш как той говори за скрити предеветли на извънземните. че има -има, но той ги търси не където трябва. Вковчегът,чрез когото Мойсей разговарял с Йеова!Смешки! Трябва да се търси в Архитектурни забележителности. При това - желетелно е при развити цивилизацци, но същевремнно древни. такива са инки, шумери,египтяни, вавилонци и т.н.
Но пирамидите са само ДЪНОТО НА АЙСБЕРГА. Скоро ще понопиша нещо за Александрииския фар (тук нямада ми стигне нито времето, нито мястото) и тогава ще говорим сериозно, на тази тематика!
Засега - чао, доскив!



Тема за пирамидите...нови [re: Pushachat1]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано21.05.01 18:28



Ste svurzha piraidite otnovo sus zenyata.I po tochno s t.nar. Ley linii(vid geoenergiyni potoci).Znae se ce v tochkite im na presicane pochti vinagi stoyat ostanki ot drevni civilizacii.Mozhe bi drevnite sa znaeli kak da izpolzvat tazi energiya i piramidite sa sluzheli (no ne samo)kato "energiini centrove".

Fortuna imperatrix mundi.


Тема Be shto ne osnovete klub na tolkienнови [re: Pushachat1]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 23:55



breeeeeeeeeei tuka ima vsiakakvi kapaciteti
podmarskianski gradove
luchi=vulni
izluchvateli
kitaiskata stena po material = na egipetskata pyr
intereeeeesno naistina
be neveroiatno stupisvashto
hehe
tolkoz iznenadvashto priamo i dakazano
che CHAK NE E ZA VIARVANE



Тема Re: Be shto ne osnovete klub na tolkienнови [re: Pharaoh]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано27.05.01 19:08



I moyto vpecatlenie may e shodno.
"kitaiskata stena po material = na egipetskata pyr"!!!Che tya (stenata) ne e ot edin i susht material(kamuk,kirpich,dori durvo).


Fortuna imperatrix mundi.


Тема be kvo si govorim kamuniнови [re: Umbriel.]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 19:31



Ami interesno naistina
i tuneli do piramidata
ne che chovek ne mozhe da mine pod otkrito nebe
ama imali vreme kopali
samo deto ako imashe takiz tuneli niamashe rimskata imperiq za cialoto si sushtestvuvane da obmeni s china emp 4 pisma samo
i stena izpolzvana za antena
koito e uchil RWAFMWT
vednaga shte se usmihne




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.