Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Египтология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Наполеон и мистика в пирамидите  
Автор nnez (непознат )
Публикувано25.05.01 18:50



В пирамидите всъщност никога не не имало реални погребения.Погребенята са били символични.До сега в нито една пирамида не са открити погребални предмети, никъде не са открити надписи и рисунки,които са били неизменна част от погребалния ритуал.В пирамидите съществуват сили които задържат процесите на гниене и ускоряват изсушаването, което не води до разлагане на материята.По езика на верените звездния час на Голямата пирамида ще настъпи когато тя изпълни предназначението определено от създателите й.То е свързано с бъдещето, когато древните й бащи,или"богове" от други планети ще потърсят помоща й,и ще я използват като генератор на енергия.Което не значи че не е използвана навярно и в миналото.
12 август 1799г.
Той бил най-силния владетел в света за своето време.И успял да се докосне до мистерията на най-великото чудо на земята.Този човек бил Наполеон Бонапарт.Той влязъл в Хеопсовата пирамида,за да провери истината за нейната мистерия.Достигнал до центъра на царската камера.Там имало каменен съркофаг.
-Оставете ме сам-казал той на водача си
Наполеон останал сам.Изминало много време преди да излезе.Когато излязъл бил блед и треперел.
-Нещо не е наред ли, господине?-попитал водача
Наполеон наредил строго:
-Никога повече не ми припомняйте това посещение!
Но след години сам загатнал за своето преживяване.Загатнал, че докато е бил в пирамидата му се случили невероятни неща.Казал че е видял своето бъдеще.
А когато лежал на смъртния си одър на остров Света Елена щял да разкаже за тайната си , но се отказъл.
"Какъв смисъл има?Никой не би ми повярвал!"Скоро след това умрял.Тайната на пирамидата си заминали с него.
Но аз знам какво е видял, защото през 1970г.английски учен повторил експеримента и преживял нещо много загадъчно,за което ще ви разкажа другия път

Редактирано от nnez на 25.05.01 20:51.



Тема Re: Мистика в пирамидитенови [re: nnez]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано25.05.01 19:33



koiti kaza chr niama realnni pogrebeniq
i vizhdal li si mumiq kakvo predstavlqva -
tapicirano skeletno chuchelo uvito v laina.
heh a za pyramids - vlez v archeology-on-line



Тема Може би комуникационен фар....нови [re: nnez]  
Автор LEO (sunny)
Публикувано25.05.01 20:45



Аз също смятам, че пирамидите са всичко друго, но не и погребални храмове.
И че със сигурност са използвани за нещо в миналото. Иначе какъв е смисъла да изградиш нещо, което да ти послужи след хиляди години? Всъщност, когато говорим за "богове" от други планети, земната логика не е най-удачното нещо......

Генератор на енергия за комуникационни цели?


"Най-същественото е невидимо за очите"


Тема Re: Може би комуникационен фар....нови [re: LEO]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано25.05.01 22:00



LEO saglasen sam sas teb do nqkade te ne sa samo pogrebalni xramove moje bi tova e bilo samo pretekst da se prikrie istinskoto ima znachenie shte ti kaja che predi mnogo godini c edin nepoznat za nas svqt se sluchila katastrofa maltsina se spasili bqgaiki prez taen portal popadnali v nov svqt i izgradili sashtite rezervni portali ako neshto se sluchi i v tozi nov svqt.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Може би комуникационен фар....нови [re: Nekros]  
Автор lhmotep (The Priest)
Публикувано26.05.01 10:22



Koi svqt imash v predvid?



Тема Re: Може би комуникационен фар....нови [re: lhmotep]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано26.05.01 15:36



Imam vredvid dve paralelni vseleni ednata ot koito e nashiqt svqt a v drugata samo sam xvurlql po nqkoi pogled bez da prebivavam da nebi da me gepqt imigrartsionnite slujbi po nepravomerno narushavane na suvereniteta na dadena vselena

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Може би комуникационен фар....нови [re: Nekros]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 16:38



vseleni, kommunicational farove, atomni bombi... hitler
samo otkachen mozhe da pishe takiz gluposti
VSELENI- hahaaha
abe iazhte hliaba za naroda



Тема Pharaohнови [re: Pharaoh]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано26.05.01 22:36



Ti si tapa bintovana mumiq koiato osven partsalkite s koito e obvita nevijda ne chuva ne pomirisva nishto drugo osven sobstvenata si smrad koiato se nosi na kilometri i v sravnenie s nea RAID MAX e dezodorant za bobulechkite. Sled kato ne ti xaresvat mneniqta ne gi cheti sled kato neti xaresvat temite NE VLIZAI V KLUBA. Ti si prekaleno normalen za nego i vzemi si sloji binokal pred ochite mojebi taka shte vidish rakata si. Ti nqma da poznaesh darvo dori i ako se blusnesh v nego. Shtom ne ti iznasq tuk nikoi ne te zadaljava i ako iskash da dokajesh tvardeniqta si napravi go s FAKTI danni snimki saitove a ne samo da puskash ednoobrazni podigravatelni mnenitsa koito ednata ti mozachna kletka edvam skalupva za 48 chasa inteziven trud kato izkluchim nqkolkoto pregrqvaniq i glavobolat.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Za tvurdeniq nachiнови [re: Nekros]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 23:25



taka znachi
dosega ne sum izlagal tvurdeniq che da gi dokazvam
no iskam da chuq tvurdeniq za Hitleristkata atomna bobma haha
i za kosmicheskiq kommunicational far
viarno az sum si prost i mislia za edno izrecheenie 48 ama
iavno umnata ti glava(i ostanalite da razbirat) raboti na pulni oboroti i bulva razni vsevuzmozhni
gluposti kato generatora na pyramids(hehe iskam tvurdenie sites i fakti)
a da ne zabravia chlenuvai vuv ANCIENT ASTRONAUT SOCIETY
pri podhodiasht search i kanja shte si otvorish dalleeeeech kruguzora sus simpatianti ot cial sviat HAHA enjoy! have kef i priqtno bitie vuv paralelnata vselena(druga mnogo krasiva misul na simpatizanti)



Тема za portaliteнови [re: Nekros]  
АвторPharaoh (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 23:28



tova i az go gledah
STARGATE nali HAHAHA




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.