Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Египтология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Piramidite i atlantida.  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано20.05.01 11:18



Nqkoi ot vas da e zapoznat s tezi teorii i da e chuval za Izomrudenata kniga.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема E pak az shte triabva da zapochna.нови [re: Nekros]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано22.05.01 11:25



Ima teorii che spasilite se atlanti sa otishli v egipet kadeto sa prenesli chast ot znanieto si edna legenda glasi che edinstveniqt spasil se atlant se dobral do egipet toi bil ot nai uchenite xora i barzo izumil jretsite s poznanieto si legendata glasi che vseki ot razdelovete v tova znanie bil izobrazen kato obraz varxu zlaten list tak poluchenata kniga e narechena Izomrudenata kniga i tova e legendata za proizxoda na kartite taro koito sa tezi izobrajeniq. Ima oshte mnogo podobni tvardeniq no za tqx po kasno.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Reнови [re: Nekros]  
АвторGray (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 11:36



nishto ne znam po wyprosa. dai malko poweche che e interesno. tiq stari legendi i predaniq sa mnogo got. kolko sa werni e drug wypros ;-)))))))



Тема Shte se porazrovq.нови [re: Gray]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано22.05.01 11:43



Shte potarsq malko che nepomnq vsichko naizust.
Inache znam che dosta xora lansirat tazi odeqta za spasilite se v egipet atlanti.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Piramidite i atlantida.нови [re: Nekros]  
Авторdracoid13 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 19:02



Не зная много,но това,което съм научил,ще го кажа.

И така,не само Египет е известен със своите пирамиди.Познавам един човек-цигулар(голям досадник) който е обиколил почти целия свят.И е видял пирамидите в Египет и Южна Америка.И го е поразила приликата им.Нямало е дума да не стане и да изразява учудването си от този факт.

Лошото е,че ми липсват средства за екскурзия до двете места.

Но идва нещо още по интересно.Пирамиди са открити и до...Япония,следи от потънал град,открити останки от силнйо развита цивилизация.Имам и снимка.
Най накрая пирамиди и сфинкс на Марс!Какво ще рече това?Наистина не знам.

Що се отнася до окултното значение на пирамидата,мога да кажа нещо,което научих преди време и си служих с него.Бях си купил от книжките на българо-руските "магически" автори-Вайкуленко и сие.Те прилагат един метод за лечение,основан на силата на пирамидите.Твърдят,че енергийната структура на
Вселената има не сферична форма(както повечето мислят) а форма на две Хеопсови пирамиди с обща основа.
Един ритуал за лечение е свързан визуализацията на две такива пирамиди около човека.Основата е на нивото на чакрата,която е сързана със заболяването.Еднатапирамида е синя,другата зелена.Медитира се
като си представяш,че зеления цвят се влива в синия и обратно.И така,докато
почувстваш,че енергията ти е хармонизирана и ти се доспи.Много мощен ритуал.
Изглежда,изравнява личната вибрация със вселенската и функциите на организма се подобряват.

Друг метод е да визуализираш две пирамиди направени сякаш от слънчева светлина около обект,"заразен" с небалансирани енергии(черна магия и др).Обекта се намира в центъра на пресичането на двата диагинала на осноата.
Насочвайки сребрист лъч към този център,ще предизвикаш "изгарянето" на негативните вибрации и небалансирани енергии.

Ако науча нещо повече(а темата ме вълнува) ще пиша.

Бъдете Благословени



Тема Re: Piramidite i atlantida.нови [re: dracoid13]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано22.05.01 21:32



Taka mersi za infoto no neka malko da dpalnq sega za sviknsove i piramidi na mars nqma da komentiram. Za potaNALIQ GRAD dai malko povechko svedeniq ako mojesh shte izleze neshto. Kato kaza svinksa ta se setix legendata za proizxoda mu ta edno faraonche(prints) se prisanil sviknsa i mu kazal che shte stane velik vladetel takai stanalo po kasno na imperatora edna skala blizo do piramidata zaprilichala na luv i zapovqdal da q oformqt kato takuv za da pazi grobnitsata no egipetskite jretsi reshili da zamestqt glavata na lava s tazi na faraona. Ta za lechebnite svoistva na piramidite radvam se che niakoi nai posle se osmeli da opishe edin ritual bez mnogo mnogo ovartaniq ami ako si chel Noviq mag na Doald tysun toi sushto opisva vselenata po tozi nachin vixar tochka(1D)>liniq>triagalnik(troitsa 2D)>piramida(3d)>dve piramidi s obshta osnova dve ogledalni kopiq simvol na dualizma i protivopolojnostite. Ne sam meditiral s tqx no shte probvam vupreki che bix ispolzval ing i qng diagrama vse pak vajen e simvola na balans.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Dopulnenieнови [re: dracoid13]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано22.05.01 22:08



http://members.theglobe.com/jerrod_hill/30th_parallel/yonaguni.html tova e saita sas snimki i malko info za potanaliq krai qponiq grad mai nego imash vpredvid. Zabravix da kaja v predishnoto mnenie che piramidite v egipet i tezi v ijna amerika dosta se razlichavat po sakralnoto si znachenie ednoto e grobnitsa a drugoto xram a i indianskite piramidi ne sa tolkova savarshenni kato forma i ne slujat kato observatoriq. Otnoso potanaliq grad ima golqm spor mejdu geolozite kamanite sa na vuzrast oklo12 xilqdi godini a ima i ot 8-10 xiladi te sa na dalbochina ot 150 do trista futa(kolko metra neznam) Dokolkoto prevedox ot angliiski bili sa 8 terasi kato nai otgore e imalo neshto kato platforma nqkoi smqtat che e imala sakralno prilojenie i ima ostatusi ot neshto napodobqvashto dvortsova stena . Teoriite sa che e igra na prirodata ili potanala drevna tsivilizatsiq ot kraq na lednikoviq period ili pri zemetresenie tai kato tam e ognen poqs. Koe ot dvete e reshete sami.

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!

Редактирано от Nekros на 22.05.01 22:32.



Тема Re: Piramidite i atlantida.нови [re: Nekros]  
Авторdracoid13 (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 10:21



За потъналия град на древните-Атлантида имам много информация и материали.Така че ако ме попиташ нещо конкретно,ще ме улесниш.Ще потърся,каквото те интересува.

Dracoid13



Тема Re: Piramidite i atlantida.нови [re: dracoid13]  
Автор Nekros (Бял маг)
Публикувано23.05.01 11:15



Interesuva me kakvo e stanalo s izomrudenata kniga. Drugoto shte go razbera ot istochnitsi parva raka skoro...

Няма невазможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема И едно малко допълнение от меннови [re: Nekros]  
Авторdracoid13 (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 12:04



Споменах го в клуба "Окултизъм",ще го спомена и тук.Взаимствах името "Потъналия град на древните" отедна игра:Lands Of Lore ,2 ра част Guardians of Destiny.И да ти кажа,май всичките ни дискусии с теб,Neкros,отново ме водят към нея.Аз съм щур фен на Fantasy-то,но не е там работата.Просто тов РПГ е някак си-истинско.Там идеята за "извънземните",за които говорихме с теб,за потъналия град на древните(никой там не го нарича Атлантида,но то се вижда от самолет),
е представена по един зашеметяващ начин.
Това за мен не е игра.Имах чувството,че правя някакъв ритуал.След като я свърших(а това се повтори поне 1000 пъти) се чувствах като изцеден-като да съм направил някое много мощно заклинание .Срещат сеегипетски и келтски магически намеци.Ако те интересува,иди в клуб "Окултизъм" и потърси моята
"Окултизъм и Компютърни игри".Там има адрес а на въпросната игра и описание.
Много ме интересува мнението на други магове за нея.Отново казвам,струва ми се че това е сериозно.Пък може и да греша!

Бъдете Благословени




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.