Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 18.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я строй се, преброй се!  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано12.09.11 11:49



Предвид това, че някои от вас благоволиха да се събудят...официално обявяваме лятото за привършващо. А сега ви подканям да споделите коя де е летувала. Не че ме интересува, но е повод за нова тема!
Отделно, предлагам да се мобилизирате и пишете по-често тъдява! Пишете, не се помайвайте!
За всичко онова, което ви вълнува, тревожи, вдъхновява, дълбоко отчайва, тласка към себезатриване, вбесява или погнусява! Изразявайте себе си! Освежавайте форума! Лениви и мудни лесбоси хич не се толерират! Отпускате се по пълна програма, а после скърцате заради тъпотии от първа, втора, пета и десета страница… Е не става така:-(

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: amarilis]  
Автор -дядo- ()
Публикувано12.09.11 19:52



Тъкмо се зарадвах, че освен лесбийки, каниш и лесбоси да пишат, ама нали съм ленив и муден - пак не отговарям на изискванията.



Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: -дядo-]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано12.09.11 20:50



Погостувай, без да се увличаш



Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: amarilis]  
Автор -дядo- ()
Публикувано12.09.11 21:27



Хвана ме!

Това ми е най-големият недостатък - каквото и да правя - увличам се. Иначе не го правя. Защото не ме влече.



Така че - Thanks, but: "No, thanks!"

Благодаря за добронамереността!

Много уважавам премите хора!

... бе тук що няма целуващо емотиконче?!?



Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: amarilis]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано12.09.11 23:26



мм, много има за писане, мен лично ме тревожи, че дните ми са разделени на взаимонепроницаеми и несвързани части :))) всяка със свое очарование, някои със свои недостатъци (като ужасния транспорт

), но това ме тревожи, че някак си нещата нямат connection просто помежду си и много искам да създам някаква единна линия, която и да е положителна, разбира се, защото така е малко странно. може би трябва да имам търпение, докато положителните неща издоминират, може би имам нужда от добър ритъм... и за това...



Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: amarilis]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано13.09.11 07:23



Единственото събудено, което виждам, са лудостите ни ... и това е нормално, с усещането за изтичащо лято, от което не сме взели и шепа слънце ...

Ако можех, бих подарила на всяка една, включително и на себе си, от онези бели ризи с ръкави, връзващи се на гърба ... най-малкото за да се спрем да не пишем глупости по форумите ...



Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: Джacтa Пpacтa]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.09.11 12:48



Нека си дадем нови шансове, има още време



Най-нормалното нещо за една лесбийка е ненормалността й, явно трябва да се свиква. Между другото, скоро мисля да проведа една колективна психотерапия и пристъпваме към освежаване на клуба например с някоя тема за връзките на много зрели мадами с младо агнешко.....(главен вдъхновител- Ванила).

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: amarilis]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано13.09.11 14:24



Хич няма да ви пиша в темата за агнешкото ...

Но ако отворите курс по: "Как се става безчувствена кучка, която не изпитва и грам потребност да споделя живота си с някого", ще се запиша веднагически.



Тема Re: Я строй се, преброй се!нови [re: Джacтa Пpacтa]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.09.11 19:51



Бих ти препоръчала да развиваш интуицията си за хора. Така кучките ще ти пречат много по-малко.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Я строй се, преброй се! [re: amarilis]  
Автор E_na (непознат )
Публикувано13.09.11 21:47



Не мога да разбера как разочарованието ни кара да намразим човек, който сме обичали...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.