Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 26.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sarayah]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.05.11 13:21



Хей!
Момичето спокойно си изразява мнението, а ти какво си се разскърцала? Пий една студена вода и по-кротко там.
Една тема никога не е изчерпана, докато се намират коментиращи я. Тук нещата се случват бавно, така че..ще чакаме да се изкажат многобройните Евички, която когато реши.
Sann наистина е свежо зрънце и ценна находка за клуба. Пише интересно и не й липсват идеи. Ще е постоянен източник на теми, надявам се. Ти можеш ли?

Айде със здраве.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sann]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.05.11 13:28



Все искам аз да черпя......обаче без всякакви задни мисли. Иска ми се да доставя удоволствие на човека и толкова. Но това по никакъв начин не я ангажира да правим секс маратон след почерпката

Глупости.

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: На среща - кой плаща сметката? *DELETED* *DELETED*нови [re: amarilis]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано30.05.11 13:40



Мнението е изтрито от jeenyjameson

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sarayah]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.05.11 14:44



Бе някоя определено с левия крак е станала. Често ли се случва?
Натрапен, ненатрапен, ще ме преглътнеш, скъпата ми

.
Нали не би ме накарала да те стегна в лунно-сребърна усмирителна ризка?
Давай, скърцай повече..

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: На среща - кой плаща сметката? *DELETED*нови [re: amarilis]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано30.05.11 14:59



Мнението е изтрито от jeenyjameson

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sarayah]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.05.11 16:00



Много странни нелепици ги дъвчеш, опомни се.
Каква родна циганска махала, какъв кошмар си ми???
Само плюнка, засега

Но ако спреш да злобарстваш, може и да ми харесаш все някога. Не съм злопаметна защото;)

С поздрав,
Модераторът

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: amarilis]  
Автор Sann ()
Публикувано30.05.11 17:17



И аз така. Приятно ми е да зарадвам момичето с нещо или да се грижа за нея, така да се каже. Особено, ако е по-малка от мен, тогава надали ще успее да плати сметка :-)) Има и един тип жени, по-мъжествени. Те някак поемат леко мъжка роля. И не ме оставят поне своето да платя, при положение, че гледам да не оставям жена да ми плаща нищо, а се старая аз да черпя.
Но сега се сещам един друг момент. Зависи малко и от социалното положение... Ако една жена е на 30, примерно, и излезе на среща с ученичка, би било редно, според мен, тя да плати сметката. Но, ако и двете работят и никоя не поема мъжка роля (и двете жени са от женствените, например), то тогава ми изглежда разумно да се редуват - веднъж едната плаща всичко, другия път - другата, за да не се случва и леко инфантилният (според мен) момент, в който всяка си смята до стотинка своето... Иначе са си почти гаджета с другата.

П.С. Амарилис, ако сметнеш за нужно, изтрий... почти цялата трета страница от темата :-))) Че не е по темата.



Тема Re: На среща - кой плаща сметката? *DELETED*нови [re: amarilis]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано30.05.11 17:22



Мнението е изтрито от jeenyjameson

Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sarayah]  
Автор Sann ()
Публикувано30.05.11 18:07



Голямата... Отношението ти е неуважително. Отнасяй се така с другите и очаквай същото, ако не и по-злобно отношение, от тях към теб. Аз ще съм изключение - не ми пука за поредната дръпната мацка с комплекси, така че ще гледам да те подминавам.
Не можеш да си контролираш емоциите. Относно фръц, огледалото и ръкопляскането и "наченките" на размисъл - съжалявам, че така са ти говорили, сигурно много са ти го втълпявали, и сега се налага да избиваш поредния комплекс (за малоценност, предполагам).

Къде съзря модераторска намеса от Амарилис? Само защото е с пагонче, не означава, че всяка нейна дума е Думата на Модератора. Модераторите, освен модериране, правят и нещо друго - коментират темите и останалите членове на клуба също като теб. Ако някоя друга ти напише коментара на Амарилис, няма да го възприемеш за модераторка намеса. Но то се иска мислене...
"Заплахата" с усмирителните ризи беше шега. Поне на мен така ми прозвуча, но аз нямам параноя от никого тук и сигурно чета с други очи.
За допринасянето... Не си права. Ако някой гони хората от клуба, то това си ти и другите като теб - налиташ на обиди, злобееш без причина, отнасяш се грубо с хората. Ето това отблъсква, а не Амарилис с призива си към търпение от твоя страна.

И относно претенциите ти на "Голямата"... Много е зле положението, щом досега само това е излязло от теб... Поне да беше малка, щеше да има шанс за промяна. Нищо. Дано срещаш повече толерантност, че ще ти е трудничко.
И както си се включила в темата ми, така се чувствай свободна и да се изключиш.

Лек ден!



Тема Re: На среща - кой плаща сметката?нови [re: Sarayah]  
Автор amarilisМодератор (ентусиаст)
Публикувано30.05.11 19:01



Ау, всички сме тъпачки на квадрат, добре че се яви като манна небесна някаква лунна Sarayah да налива мозък в пустия ни дирник (вместо да гледа собствения).
Никак не държа да съм авторитет в очите на непозната застаряваща мома, но пък..не, не бих те баннала. Толерантност преди всичко


Файърбол и Демон имат пълното ми уважение, а ти не си заслужила, съжалявам. Много крива слива, ампутирана от чувство за хумор. Което съвсем не е присъщо за ИНТЕЛИГЕНТНИЯ човек, впрочем.
Говорим си за мъже и с мъже дори, когато се появят.. и за това ли си сляпа?

Ребята, давайте жить дружно!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.