Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 30.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: Snow bunny]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано31.07.10 04:48



Хм.. нещо не разбрах..ама аз по дифолт съм си глупавичка...
Защо реши, че те сравнявам с Червената шапчица? И изобщо... защо имам усещането, че прие написаното от мен като нападка...
Беше..явно мой неуместен опит за шега...



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: eliaelia]  
Автор DAEMONМодератор (Отпускар)
Публикувано31.07.10 10:52



Май темата се превръща в място за свалки





Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано31.07.10 12:09



:)) то вишото в България си е чиста проба деградация, така че предлагам да броим за висше само някои университети за предпочитане на Запад, в краен случай и московския държавен по изключение.

а иначе това, което казваш за Радослава ме изненадва, никога не съм предполагала такива нейни родословия... може би защото изобщо не й личи, но какво да се прави





Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор fingertip ()
Публикувано31.07.10 14:22



Във връзките си съм лесбийка...

Добре,ти си лесбийка,но такава ли се чувстваш във връзката или като мъж?



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: eliaelia]  
Автор Snow bunny (small and sweet)
Публикувано31.07.10 16:53



Оле,не нямам нищо към теб. :* Просто се засегнах от поста на arrabbiata,относно забравянето и сръвнението с червена шапчица.
За бога не бих си помислила да ти се сърдя и не си глупава... Послеписа беше да не помислиш че го казвам на теб,просто поста под теб исках да коментирам но забравих да вметна име.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор mariam33 ()
Публикувано31.07.10 18:10



Не,не бих.Особено,ако ми спретнат срещичка в някое китно хотел-мотелче и получа някое симпатично дребно подаръче след това или в рестронтчето ми платят сметчицата

. идва ми прекалено ала червен фенер ситуацията.
...и освен това смятам,че такова животно като "неангажиращ секс'' не съществува.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: fingertip]  
Автор DAEMONМодератор (Отпускар)
Публикувано31.07.10 19:22



Ахм.... ами - като за начало - не съм ТЯ, а ТОЙ.
Останалото - сама прецени



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: una_corda]  
Автор Пapвaти ()
Публикувано31.07.10 21:27



"Няма човек от средите да не е чувал, че на първа среща си лягаме, а на втората вече пристигаме с куфарите пред вратата. "
"В депресия сте, искате да избиете напрежението, натрясквате се, накрая замъквате някой в леглото си и на сутринта пробуждайки се, едвам довиждащ от главоболието , поглеждате неясния обект в леглото си : “Ау, крокодил.. Ау, ми той говори!”"



Или не съм от "средите", или не съм го чувала наистина. Стори ми се забавно.
Прекалено описателен ми се видя вторият цитат и дори да съм слушала различни варианти на подобни вицове, пак ми стана забавно.


Не, не ми се е случвало. Не че съм прекалено капризна, а защото не съм попадала в такава ситуация...от пръв поглед да ме чатне хормона и да ми замъгли очите, ушите и др. възпиращи атрибути на тялото ми.
Не искам да задълбавам и философствам...ако, ако...ситуациите в живота са безкрайно много и не се изкушавам да кажа: "Никога!"



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: Snow bunny]  
Автор arrabbiata (новак)
Публикувано31.07.10 23:05



Тя арабята се пошегува, но явно тук това не хваща декиш. Какво пък толкова те засегнах? Иначе от опит знам, че който много се хвали...ама няма да довърша тази мисъл, че току виж - скандал стане. За Бога - не!



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор fingertip ()
Публикувано01.08.10 14:09



Извинявай. Прецених. Жалко.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.