Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 14.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема въпросникнови [re: una_corda]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано30.07.10 00:32





1. Например, и за да е в тон с темата, как се запознаваш с жени, които са ти интересни? Склонна ли си да ги заговаряш първа и изобщо, как стартира първоначалният контакт?

2. Друг въпрос, по тънката част. Случвало ли ти се е да действаш под завивките с бая травмирана жена и възможно ли е да се изпиташ удоволствие от подобен контакт ( т.нар. „утеха”)? Наистина ли??

3. Въпрос следващ. Би ли искала да се видим? А аз не знам... по-скоро не особено. В „траур” съм и самоизолирана.

4. И последен. Искаш ли на свой ред да попиташ нещо?

Лека и благодаря за изчерпателните отговори.

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано30.07.10 01:14



Всъщност ако изобщо съм склонна да легна с някоя, няма значение дали ще е на първа или втора среща и дали изобщо ще сме си казали имената...Ако не съм склонна... няма как да стане и на десета среща. При мен проблема е другаде... дали след секса на първа среща ще има и втора среща. Че много съм се напатила от.... как да се изразя... хора които се залепват за теб. Както се казва във вица - на втора среща лесбийката носи багажа си да се нанася. Вероятно така наранявам хора.. за което искрено съжалявам... но е неизбежно.
Първото, което ме грабва в жена са краката й. Едни дълги и стройни бедра, завършващи със малко и спортно дупе ме печелят на мига. Второто е облеклото... понякога може да ме привлече дори и само шантавото облекло, стига то да намеква за сексапил... изобщо не говоря тук за къси поли и други щуротии... но примерно едни подаващи се прашки над панталон с ниска талия и добре оформени коремни мускули - може да ме накарат да забравя за приоритета на краката. И не на последно място това е момичето да изглежда много..ама много чистичко.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор EllenDeGeneres (crashed)
Публикувано30.07.10 01:14



Преувеличаваш Павлинке, не злоупотребявам нито с алкохол, нито с хапчета. Единствено с бира злоупотребявам и то само наливна. Ако желаеш война или размяна на компромати в публичното пространство, така ще бъде, но моите оръжия са много по-компрометиращи самата теб - Павлина и особено сегашния Пол, който едва ли помни какво ми призна неотдавна за сексуалния си "живот" под влияние на бутилка джин

Когато съумееш да смениш личната си карта от Павлина на Пол и от жена станеш мъж и по документи, тогава ми се прави на ментор и на велик чалго почитател. Слушай си там простотиите на тони стораро и дано това ти помогне да намериш начин как да уталожиш омразата си към мен. Имаш поведение на незадоволен/а жена пардон, мъж. По добре ми сложи един бан отколкото да се правиш на всезнаещ виртуален умник. Защо не използваш изразите "полюция" и "контрацептиви" по предназначение?
Простащина е да се мислиш за интелектуалец, а да нямаш висше образование, да се имаш за велик и умен, но да слушаш чалга , да мислиш че твоите знания надвишават тези на някои хора, но в морално отношение да си подчинен на сексуалния си нагон и да не можеш да го контролираш, да си убеден че не си това което си и да не приемаш фактите които ти налага живота....това е пол...война ли искаш? Сложи ми бан за да млъкна или престани да използваш мръснишки похвати срещу мен, ако си мръсник за да го правиш, ОК, но не мислех че си такъв... има факти, които дори ти самия не би могъл да промениш, кооолкото и да ти се иска...

Редактирано от EllenDeGeneres на 30.07.10 01:20.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: una_corda]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано30.07.10 01:22



На мен някой не ми ли забие въпроса директно... няма и да разбера от намеци.
Ще спомена два случая... едно момиче идва често където работя... все ми носи цветя... минава време и се срещаме и аз в един момент й казвам че много съм я харесвала и прочие..а тя ми друсва "Аз като те свалях, ти не реагира изобщо".. искрено се изумих, че някога ме е сваляла... а то било цветята... Така и не съм разбрала..иначе я харесвах, бях свободна и нямаше да я пропусна...
Друга една дама ме канеше та канеше на вино и ягоди... така и не разбрах какво иска докато не ми друсна директно какво иска... После се чуди..еми аз мислех, че наистина ме кани на ягоди и вино пък вино не пия и не обичам ягоди особено... за кво да ходя.
Такива случаи са ми много в живота... освен от директен въпрос не разбирам от друго. Разбира се с уговорката, че задаващите ми директен въпрос винаги трябва да са готови и да получат директен отговор. Ако е да..то държа да е веднага..ако е не.. то държа да няма повече въпроси. Ако съм без мнение.. тогава може да се почака да си изградя такова...



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: Markizata]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано30.07.10 01:27



Мириса се подценява, защото най-често естествения мирис е скрит под парфюми... Или пък ако срещата с дадената лейди е след немалко часове откакто е напуснала дома си и вилнее примерно в дискотеката... от наслоения цигарен дим и пот... или дъх на алкохол...
Иначе за миризмите си супер права... обикновено се усеща твърде късно, за да се изниже човек от ситуацията достойно и запазвайки достойнството на другия.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано30.07.10 01:32



Мац.... нека бъдем дами... обещавам да ти донеса цветенце... Плийз...





Тема Re: въпросникнови [re: amarilis]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано30.07.10 03:17



O, amarilis все пак се обади, реших да не си отишла в някое високопланинско село да снимаш редки птици.
Този път няма да ти отговарям отзад напред

Q: Например, и за да е в тон с темата, как се запознаваш с жени, които са ти интересни? Склонна ли си да ги заговаряш първа и изобщо, как стартира първоначалният контакт?

А: Тънката нишка, която намирам като връзка между темата “секс за една нощ” и запознанство с жени, които са ми интересни е единствено женското начало в цялата тази история. Иначе ми се струва много, много далеч от темата секс изобщо. Могат да ми бъдат интересни жени, които никога да не пожелая, да не ми мине и на ум.
А иначе, как се запознавам, хм. Вероятно очакваш сега да ти изброявам методи, похвати, прихвати, заучени движения, прикляквания и други пластики. Нищо от изброеното не ползвам. Просто всеки път е различно. Нямам нито техники, нито артистични прийоми, лесно се запознавам с хората и лесно комуникирам. Ако го искам. Понякога колкото и да ми е интересна една жена, ме ръга едно такова вътрешно усещане, че искам просто да си остане една от интересните жени, които не познавам. Нека си пърха из природата.

Q:. Друг въпрос, по тънката част. Случвало ли ти се е да действаш под завивките с бая травмирана жена и възможно ли е да се изпиташ удоволствие от подобен контакт ( т.нар. „утеха”)? Наистина ли??

A: Никога не ми се е случвало. Трябва ми съвсем друга нагласа, но примери около мене има. Обяснявам си го, че в момент на слабост , на отчаяние или както искаш там го наречи, някои жени имат нужда от близост, подкрепа, нежност, ако щеш и ласки. Другите просто се възползват. Не разбирам удоволствието от такъв секс, ако има някой тук запознат да обясни.

Q: Въпрос следващ. Би ли искала да се видим? А аз не знам... по-скоро не особено. В „траур” съм и самоизолирана.

A: Еееее, колко още да те моля! Ще заровя главата си с пясък. Да те жадувам аз , да те жадувам, а ти все повече да се отдалечаваш, ще се стопят китарите,
ще се стопят китарите, защото ти, все пак ще ме помилваш, главата ми ще падне на гърдите ти…Хаха, ти какъв отговор би дала на човек, който те пита: “А бе, изобщо не искам да те виждам , света ми се е стоварил на главата, черно ми е пред очите, само ми е до тебе, ама ти искаш ли да ме видиш?”

Q: И последен. Искаш ли на свой ред да попиташ нещо?
A: Не, защо да те питам, та ти дори не искаш да ме виждаш. Е, хайде , че си в тежък момент на самоизолация, мога да те поразсея с един въпрос.
Q: Учените откриват някакво средство или там някакъв вид психотропно вещество, което сменя сексуалната ориентация. Има два вида - постоянно и временно. Би ли използвала едно от двете? А върху друг индивид? Кой?


Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.

Редактирано от una_corda на 30.07.10 04:03.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: eliaelia]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано30.07.10 03:23



Еее и аз не реагирам на тънки намеци, дори и на по-дебели, но това с цветята няма как да си го подминала

. Трябва да съм учителка или някоя мемориална, надгробна плоча и да съм свикнала да ми поднасят цветя, та да не усетя за какво иде реч.

Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.

Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: una_corda]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано30.07.10 04:23



Еми аз много често подарявам цветя... без дори помисъл за нещо интимно... просто така..кефи ме цвете за някой и му подарявам цвете... смятам го за нормално и нямам тайни помисли... в смисъл... искам да те свалям или прочие... просто за да зарадвам девойката.



Тема Re: въпросникнови [re: una_corda]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано30.07.10 04:28



Ихааааа.... дай ми от тези хапчета... че какви хетерки само познавам..да им сменя ориентацийката...
А и на други едни хора бих дала хапченце де...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.