Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 28.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: una_corda]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано29.07.10 06:17



Идеята ти за никовете е гениална ;)



Вси4ко е възможно.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано29.07.10 09:59



Не, дори пияна до козирката. Прекалено съм идеалистична и бера всички последствия от това.
Особено ми е невъзможно след последното брутално падане отвисоко. Такава рана зейна, че всякаква агресия е оправдана - крясъци, трясъци... и не само. На лесбофобия ме избива:-(

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: una_corda]  
Автор EllenDeGeneres (crashed)
Публикувано29.07.10 12:12



Човекът пита дали бихте се съгласили да се срещнете с някого и да правите секс за една нощ - без ангажименти. Не е ли ясно? В случая не е уточнил дали става въпрос за среща с мъж или жена. Смешно би било да попита директно "бихте ли правили секс за една нощ с мен?" - който не е жена, а (???) Неотдавна деймънчо ми отправи подобен въпрос - "Би ли правила неангажиращ секс"?, но тъй като той не е ЖЕНА, предположих, че човека нещо го гонят обърканите му хормони затова го атакувах с цял куп възмутителни смси, че ме смята за курва и затова ми предлага неангажиращ секс.
В една жена най много харесвам устните и гърдите, колкото по-големи са гърдите, толкова по хубаво става, а също харесвам това което има между краката

лично аз харесвам докосването, удоволствието от това докосване и възможността за пряк контакт на двете тела.
Деймъне, когато търсиш жена-лесбийка за секс или там каквото търсиш, най-добре би било да отбележиш факта, че ти не си ЖЕНА, а интерсексуално подобие на F2M за да не заблуждаваш незапознатите момичета които посещават и пишат в Ева и Ева, защото много ще се разочароват, когато на първата среща с теб установят, че не си ЖЕНА.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано29.07.10 14:02



Дали пита за себе си , за някой друг или принципно, моят отговор няма де е по-различен.
При мен сексът е резултат (не е изключено да е от първа среща), но по никакъв начин цел за среща. Той е последствие от много неща. Принципно при повечето жени е вследствие на различни аспекти на емоционално състояние, дори и негативно. Както казах, депресия, стрес, едната е в драма , друга тръгне да я успокоява и вземат та си легнат. Разни варианти. Но до сега не съм чула такова предложение: “ Ела да си легнем, че нещо ме е досърбяло и няма да повтаряме”


А , като се замисля, при мене еднократно не се получава. Като в онзи виц, в който наш каракачанин забил французойка на морето и тя го кани на гости, но той отказва, защото има работа със стадото , но предлага брат си. И тя го пита; “Е и той ли е толкова добър, колкото теб ? А овчарят отговаря: “Абе к’во приказваш ти,? Лани оправи една мечка, още му носи мед вкъщи.” Та съм ги натрупала едни каци с мед, не смея да помисля за повече, че отеснява пространството. Опс, време за реклама, да се включа в праймтайма.
Глупости говоря, нека си пита човека, единия питащ го уволнихме, остана този. Тя и amarilis спря да ме пита…

Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.

Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор DAEMONМодератор (Отпускар)
Публикувано29.07.10 14:06



Ахм... полюцията на еволюцията се обади... още един нагледен пример за нуждата от контрацептиви.

Заради такива като теб - на жените им викат тъпи п*тки... толква си русо в главата, че чак вакуумееш.

Все се опитвах да го избегна, но такова просто и използваческо същество като теб - трябва да му бъде запушена човчицата.
Та кога, мило, го реши това... преди или след да получиш от мен каквото искаше? Май беше след... и ти хареса...
Чак когато разбра че бюджета ми е ограничен - ме "отряза".

Опитах се да запазя добрия тон, но - ти не престана да лаеш.

Не съм те коментирал до сега... не съм и споменавал че между ушите си нямаш нищо, и че речникът ти се изчерпва с 200 думи, и че си адекватна, само когато си пияна или надрусана - а започваш с простотиите сутрин, преди да си си "подложила"

Ама това явно е от злоупотребата с хапчета... не може по 2 пъти на ден опаковка лексотан с мартини 365/24.

Иде ми сам да се банна от простащината ти. Толкова си... думи нямам.

Поздрави: Пол

P.S.: няма да те банна, и то не защото не ми се драйфа от простащината ти, а защото това би означавало да си позволя лично отношение.

Редактирано от DAEMON на 29.07.10 16:16.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор fingertip ()
Публикувано29.07.10 14:27



На първа среща едва ли...ако ли пък, това трябва да е след безпаметно напиване,на което не съм способна...или привличането да е умопомрачително,което рядко се случва...по принцип първо искам да опозная човека...ако си търси секс само За една нощ...Не.





Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: fingertip]  
Автор DAEMONМодератор (Отпускар)
Публикувано29.07.10 16:20



Чувал съм за жени, които търсят мацки за еднократен секс.
Аз също не мога да приема нещо подобно... необвързващ да, но "случаен секс" - идва ми на концептуално ниво леко в повече.

Колкото до умопомрачителното привличане... без коментар.

Редактирано от DAEMON на 29.07.10 16:26.



Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: DAEMON]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.07.10 20:22



...Най-правдивите отговори, които съм чувал са: задника, гърдите, усмивката... защото са пълни глупости да говорим за душевност и т.н. от първа среща.
А, да си чувал за...очите, излъчването, тембъра, жестовете...мимиката...смеха...кожата, ръцете (за екстри като интелект и чувство за хумор няма да говоря, защото те надали са от значение за one night stand изживяванията)...
Но на мен ми е по - чудно друго - защо толкова масово се подценява мирисът? И тук не говоря за парфюми и пудри - всеки човек си има специфично излъчване на кожата, което се усеща , дори замаскирано под обилно количество козметични продукти.
И това също е част от "т.нар." излъчване (или аура) и е нещото, което провокира едни ензими да си взаимодействат и едни химии да се случват или да не се случват...между разните хора...на съвсем чисто физическо ниво (нали, тук не се отплесвам по разни "префърцунени женски измишльотини" като душевности, характери, общуване и бляблябля).
Та, нещото, което не ми е ясно (наистина не ми е!) е, как можеш да поискаш и да допуснеш някой човек, без да си усетил въздействието на това негово излъчване...щот, нали, ти, докато го усетиш и вече е късно, къснооооооо....

Non bis in idem


Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: una_corda]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.07.10 20:50



Тя и amarilis спря да ме пита…
Нищо, де, то, не е нужно да те питат, щом те сърби да си кажеш



Non bis in idem

Тема Re: Бихте ли правили секс?нови [re: Markizata]  
Автор una_corda (оксиморон)
Публикувано29.07.10 21:13



Е то малко неудобно ,така сама, пък и по-приятно е да те почешат



Never wrestle with a pig. You'll both get dirty but only the pig will enjoy it.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.