Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Какво (не) ви харесва в мъжете  
Автор DAEMON (Still alive)
Публикувано02.05.10 19:26



...и какво ви кара да търсите жени.

Лично за мен - мъжете "не ми миришат" правилно... и не става въпрос за телесна миризма, а за феромони... - но пък в моя случай (в частност) - това е обяснимо


С изключение секс - всичко при мъжете ме устройва, кефи, харесва... липсата на двойнственост, прямотата, липсата (в повечето случаи) на задни мисли и скрити подтексти.

Един култов виц, за който се сетих преди малко:
Корабокрушенец на самотен остров, умирал от глад, и случайно хванал златната рибка. Тя му се примолила:
- Добри ми човече, ще ти изпълня едно желание, само моля те, да ме пуснеш.
.....
- Искам една магистрала от тук, до хаваите - казал корабокрушенецът.
- Моля те, стара и уморена съм, а това е много сложно... измисли някакво друго, по-простичко желание - казала рибката.
- Ами, тогава - искам да разбирам жените...
. . . . . . . . . . . . . .
....
- А с колко платна я искаш магистралата - попитала рибката.

...мош фаш мене жаа... или уфсъ

Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор mariam33 ()
Публикувано03.05.10 08:18



основният им плюс за мен е,че знаят какво искат и това знание не зависи от фазите на Луната

.мъжете са добри приятели,"точни" и честни.няма скрито-покрито,няма да те подведат.харесва ми начина,по който мога да разговарям с тях.харесва ми,че не са променливи и отстояват трайно решенията си.харесва ми хладнокръвието при вземането на такива.харесва ми,че понасят,т.е. разбират правилно моята безпощадна прямота без да се обиждат.харесва ми,че не говорят много/излишно.харесва ми,че не са ТАКА емоционални като жените,но...това е и основния им недостатък за мен.
мога да оценя,когато един мъж изглежда добре или мирише добре...но никога няма да го пожелая.
не ми харесват мъже живеещи с родителите си и такива,които не мога да се грижат сами за себе си!не ми харесва неспособността им да носят отговорност,материалната показност,неумението да се справят с жени,които ги манипулират сексуално,прекалената им суета-мъж,който има по-хубав маникюр от моя.
не ми харесва,когато си мислят,че съм си "паднала"по тях само защото разговаряме прилично и/или се засмея на някоя шега.
не ми харесва да го играят жертва,когато са отхвърлени и да хленчат.отблъсква ме и излишната агресивност.
в заключение-предпочитам ги за колеги.най-добрият ми приятел е мъж.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: mariam33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.05.10 20:19



Това дето си го написала се отнася до всяко човешко същество. Не ми харесват сексистите. Това, което определя човека е не първичните и вторични му полови белези а съдържанието на главата му. Има гадни жени и отвратителни мъже. Има хора и от двата пола, които смърдят на кофа за боклук. Има манипулатори с пениси и вагини. Има ги всякакви. Да ги делиш на мъже и жени е все едно да делиш водата на суха и мокра.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано03.05.10 20:42



Предпочитам най-гадната жена пред най-добрия мъж.

ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: SVETl]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано03.05.10 21:02



Въпрос на личен избор. Мъжът не е автоматично лош а жената добра. Поставянето на собствения избор като аксиома, може би не е най-верния път. Ама като принципа е да изгорим юргана заради бълхата, всяко действие е оправдано





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор mariam33 ()
Публикувано04.05.10 07:47



Съгласна съм с написаното от теб.Нахвърлях няколко "за" и "против" мъжете,като белег какво ме привлича или отблъсква у тях,без да обобщавам,че всички мъже са такива и с ясното съзнание,че минусите са характерни и за много жени.
Жените за мен не са нещо повече от мъжете,не ги превъзхождат,а са пола,който ми осигурява душевния,емоционалния и физическия пълнеж на всичко,от което имам нужда в една връзка.Не отричам всички мъже,така както и не приемам всички жени.Подбирам човека,а не пола.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: mariam33]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано04.05.10 10:00



Добре казано





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор syron (rectal ranger)
Публикувано04.05.10 22:07



на мен всичко ми харесва в мъжете. особено трибуквените атрибути


Иначе жените са по-съвършените същества, но аз не съм перфекционист.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано07.05.10 08:23



Какво (не) ви харесва в мъжете...и какво ви кара да търсите жени.

Тялото не харесвам в мъжете,а харесвам женското...на втори план емоционалността и интелекта. Мога да се възбудя само и от последните две в една жена



Редактирано от nerg на 07.05.10 08:24.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор Джacтa Пpacтa (amabile)
Публикувано07.05.10 17:08



Не ми харесва когато демонстрират силата си за нещо, което не е градивно. Дразнят ме момчешките естетизации на тема войната, свещеното, злото, доброто. Неприятно ми е, че вечно изискват да им се угажда.

Иначе причината да търся жени не се корени в обстоятелството, че нещо в мъжете ми липсва.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано11.05.10 08:53



добре да приемем, че жените са по-съвършенните същества срещу което нямам нищо против, разбира се зависи как го погледнеш

но понеже всичко в природата е ин и ян, т.е. мъжкото и женското начало се допълват за да образуват идеална връзка, то съм сигурен че в една лесбийска връзка (както и гей) винаги има мъж и жена. В смисъл че едната половина проявява повече мъжки качества, а другата женски или пък се сменят в зависимост от настроенията.

т.е. вие може да искате да живеете две 100%-ви жени заедно, но всъщност никога не може да се отървете от шаблона мъж-жена и разпределянето на ролите независимо че единият полов орган липсва

ще ми е интересно ако някой мисли различно да ме опровергае





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: yoyouo]  
Автор nerg ()
Публикувано11.05.10 09:41



но понеже всичко в природата е ин и ян, т.е. мъжкото и женското начало се допълват за да образуват идеална връзка, то съм сигурен че в една лесбийска връзка (както и гей) винаги има мъж и жена. В смисъл че едната половина проявява повече мъжки качества, а другата женски или пък се сменят в зависимост от настроенията.


Искаш да кажеш,че при вас(хетеросексуалните) не е така ли? Ти също си бил жена на "мъжа" си понякога...





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано11.05.10 16:06



има жени които са мъжете във връзката, има и мъже които са жени
всякакви хора





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор darkMind™ (♠)
Публикувано11.05.10 17:02



интелектуални..и емоциаонални...абе с две думи уникални:)))



I wear black because I haven't found anything darker yet!

Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: darkMind™]  
Автор nerg ()
Публикувано11.05.10 17:50



Спор няма





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: Джacтa Пpacтa]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано15.05.10 20:37



Ахм... естетизации значи... добро/зло...
А и им се налага да живеят в непрекъснатото осъзнаване, че каквото и да правят, никога няма да направят това, което се е очаквало от тях

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано16.05.10 11:00



А и им се налага да живеят в непрекъснатото осъзнаване, че каквото и да правят, никога няма да направят това, което се е очаквало от тях

Това не е ли избор? Който го избере, се чувства зле





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано16.05.10 21:37



ами - "избор" е... както XX или XY

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор Jesica (charming bird)
Публикувано23.05.10 08:36



Много хубав виц!

А за мъжете- и те си имат недостатъци както и жените- и както някой спомена,
някои жени са като мъже и обратно по начин на мислене и действие.
За уханието дори не мога да категоризирам- срещала съм Невероятно приятно ухаещи и поддържащи се мъже- рядкост!

Мъжете не ми движат емоционалността толкова много- това е разликата, за която се сещам в момента:)

Всичко е възможно.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор ts me ()
Публикувано23.05.10 09:31



Нищо не ми харесва в мъжете.

Смърдят, грозни са, чешат се кога къде им падне, груби и недодялани са, или са смотани, или са перковци, лесно се лъжат, лесно се обиждат, разхвърляни са, не ги бива за къщна работа и гледане на деца (то пък за какво ли ги бива), нетактични са, или са с комплекси, или са самовлюбени...

Бе кво да ти разправям. Щеше да е много гот, ако на света имаше само жени.

И аз.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано23.05.10 10:09



Не искам да адвокатствам за мъжете, но явно се движиш в неподходяща среда.
Бих могъл да кажа същото и за жените, но не желая да генерализирам

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано23.05.10 10:13



А да ти прилича на избор... ти сигурно си избрала да се родиш жена

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано23.05.10 11:16



Естествено,че е избор. Изборът е - да избереш да се държиш така,както всички очакват от теб или така,както се чувстваш най-добре.
Мъжете ги възпитават да са силни и ако някой се провали - край.
Но някой замислял ли се е дали такова възпитание е правилно? Замислял ли се е дали изобщо е длъжен някому да живее по този начин?
За такъв избор говоря аз... но май това е за по-волеви хора,а и много мъже не си задават такива въпроси



Редактирано от nerg на 23.05.10 11:22.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.05.10 11:50



Разбира се, че мъжете са длъжни да живеят по този начин. Ако ги бяха учили да циврят, когато си ударят пръста, да пищят като видят хлебарка или да припадат при вида на кръв, отдавна нямаше да има нито мъже нито жени. Справка - няма формация съставена само от жени, независимо дали е било царство, град-държава, полис или каквото и да е друго, оцеляло повече от няколко години. Еволюцията отдавна е решила вместо нас. В момента, много хора забравят, че благата на цивилизацията не идват ей така от само себе си. За тях се работи. Често мръсна, тежка и уморителна работа. Не по силите и възмъжностите на 99% от жените. Но е много готино да се теоретизира. Хеле пък като опрем до права, харти и прочие играчки за ума на задоволения човек

Прави ни изглеждаме толкова умни в собствените си очи

Обществена формация не може да бъде хомогенизирана, независимо от какъв пол. Примери в природата колкото щеш. Неуспешните експерименти, отдавна са отишли в историята като фосили. Но на някои хора, все им се иска да са създадени от Бог а не от неясни еволюционни процеси Тогава оттпада "животинското" и идва "искрата", "душата", "истината" и т.н. И в същото време са неспособни да преживеят няколко дена без цивилизация и малките и гъделчета и удобства. Забавно

Редактирано от lnfinity на 23.05.10 14:25.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано23.05.10 19:36



Абсолютно съгласна !



ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор nerg ()
Публикувано23.05.10 19:39



Разбира се, че мъжете са длъжни да живеят по този начин. Ако ги бяха учили да циврят, когато си ударят пръста, да пищят като видят хлебарка или да припадат при вида на кръв, отдавна нямаше да има нито мъже нито жени.

Да,като си помислиш само,че благодарение на това 99% от престъпленията се правят от мъже...като се започне да им се натяква още от малки,че ако са силни всичко ще постигнат... ей затова са прости,човече!


С три думи - не са жени!

Редактирано от nerg на 23.05.10 19:40.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: SVETl]  
Автор ts me ()
Публикувано23.05.10 20:38



ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.05.10 20:57



Ако сериозно мислиш това - просто няма смисъл да дискутираме. Фанатизма е един от най-противните пороци а на фанатиците мястото им е някъде на края на света, където да умрат в спокойствие и усамотение без да пречат на другите.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.05.10 20:59



Понеже ти си венеца на сътворението нали? Ей това комплексарщината умира последна. Добре че, не са всички като вас. Ей затова харесвам Елия.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор nerg ()
Публикувано23.05.10 21:53



Такава е реалността, създадена от мъжете. Признай си,ако не ти харесва :))))



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано24.05.10 00:43



Колкото и да се заяждате - трябва да признаете, че всички сме жертви на възпитанието и средата ни.

Едните казват че жените са тъпи п*тки, които стават само за е*ане, и свирката е единственият начин да вкараш нещо в главата на една жена - и са прави.
Другите казват, че мъжете са надути глупаци с големи претенции и т.н. - и те са прави....

На никой ли не му прави впечатление, че хем всички са прави, хем всички са потърпевши от това?

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 07:35



На никой ли не му прави впечатление, че хем всички са прави, хем всички са потърпевши от това?


Тези определения за жените и мъжете нямат никаква тежест(поне за мен)...защото всички хора на тази земя без значение от пол,раса и т.н. , всички те са роби - затова са родени. А това възпитание и среда в която живеем, са нарочно направени... затова казах,че са погрешни. Хората са просто експеримент и са нисша раса, изобщо не са венец на природата


Имам предвид следното - хората се делят на какви ли не и това често е повод за войни. Това са глупости, защото много хора търсят проблема в други хора. Тоест...хората не са единствената цивилизация във Вселената...има много по-напреднали, много по-добри от хората същества,но и много по-зли... Хората са само кукли на конци...
Така,че колкото по-бързо се осъзнаят,толкова по-добре...

Редактирано от nerg на 24.05.10 09:56.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 07:51



Ето един пример на горното,което написах...това свръхчовек да се разбира като не-човек



Много пречиства мирогледа



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор drumm ()
Публикувано24.05.10 10:13



аз пък мисля, че всички вие (вкл. и аз) сте жертва на обществото и предразсъдъците. Имам предвид не това, че сте лесбийки, а че сте предубедени относно хората. Казвате, че мъжете били прости и незнам си колко по-нисши от жените и наблягате на това само колко сме различни
А истината е че всички сме еднакви и разликите са много по-малко от приликите. Всички сме хора, изпитваме еднакви чувства, страхове, мечтаем за глупости и т.н.

Всъщност любовта като чувство не би трябвало да има пол, всички по скоро от духовна гледна точка трябва да сме бисексуални, но впоследствие обществото и средата ни оформят като хетеро (в повечето случаи) или хомо. И съм твърдо против мнението че човек се ражда със сексуална ориентация. Това е супер смешно твърдение което се налага от ЛГБТ общноста. Как едно бебе ще има сексуална ориентация? ... смешна работа. Впоследствие човек се ориентира и определен пол започва го привлича или пък и двата

Но както и да е - това което исках да кажа е, че не може да лепите етикети на хората - като мъжете са прости, безувствени и т.н. - те не са хора.
Това е супер тесногръдие и ограниченост.
Честно казано не знам как живеете така, в смисъл като си говорите с някой мъж си мислете, че говорите с някакъв изрод или какво?
Съвсем различни неща са това кой пол те привлича и това как възприемаш половете. В смисъл, че човек трябва да възприема и двата пола преди всичко като хора и след това като същества с определени поведенчески и физиологични различия

Казах

Няма повече да се намесвам. Амин



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор ts me ()
Публикувано24.05.10 10:58




Поглеждай и с бялото зайче понякога.

Никак ли не допусна, че може и да се шегувам?

Не схвана ли подтекста на последните две думи в поста ми?

Аз съм мъж моето момиче.

ПП За да няма недоразумения - не се мисля за мъж, не съм опериран, за да стана мъж, родил съм се мъж с всички предимства и недостатъци, произтичащи от това.

Гледай по-ведро на нещата.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: drumm]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 11:51



И съм твърдо против мнението че човек се ражда със сексуална ориентация. Това е супер смешно твърдение което се налага от ЛГБТ общноста

Много смешно





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 11:58





Ужас! Само като си помисля,че се раждат и още деца,които ще говорят същите неща....като вас двамата с инфинити......това си е жива смърт за човечеството



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор ts me ()
Публикувано24.05.10 12:17



Стига бе дете, наистина ли не разбрахте, че се бъзикам?

Като цяло, хората (не само мъжете) наистина са калпави животни, в сравнение с останалия животински свят, но между тях има и свестни екземпляри.

Та какво казваш? Извънземните ще ни оправят нас. Кой знае, може и да си права.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: drumm]  
Автор ts me ()
Публикувано24.05.10 12:21



И кво? Ставаш на 15 и започваш:

"Онче-бонче-счупено пиронче ... избираааам... избираааам... избираааам... да съм лесбийка!"

Голям виц!





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 12:30



Е,ти по-може да се бъзикаш,но инфинити е комплексиран венец




Извънземните ще ни оправят нас. Кой знае, може и да си права.


Исках да кажа,че е супер смешно един роб да се мисли за нещо повече от друг. :)))))))

"Истината винаги започва с лъжа"
Д-р Хаус (един умен мъж)


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 12:35



Ей затова харесвам Елия.

е,ти нали затова й се подмазва в онази тема...

"Истината винаги започва с лъжа"
Д-р Хаус (един умен мъж)



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: drumm]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано24.05.10 12:41



Ахм... сега остава само да се намери и един добър чичко, дето да ми облече бяла ризка с мнооооого дълги ръкавчета, и да ми обясни, колко много съм в грешка за сексуалните ми предпочитания, и че ако пия по едно аспиринче всеки ден + по едно леко електрошокче - нещата ще се оправят...
А може и едно гей-лесбийско концлагерче да спретнем...
Тамън гейовете ще видят що е това ЖЕНА, а лесбийките ще се насладят на истински МЪЖЕ

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано25.05.10 18:52



Голяма част от пишещите тук не могат да и стъпят и на малкия пръст

Елия е човек, който си държи на думата и заслужава уважение. Но скучаещите девойчета, които идват да си чешат езика тук няма как да разберат това



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано25.05.10 19:59



забравих кой пол си, не че е от особено значение. по-интересна е способността да се подмазваш - бравус, много те бива!
относно това доколко елия наистина заслужава уважението, което й приписваш..
хм. (ако беше вярно, отдавна да го е получила)

хубава картинка, впрочем

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: amarilis]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано25.05.10 21:14



Ooo, Леополд... явно пак изпълзя от някое мазе пълно с мацки.
Като говориш за уважение - недей да забравяш библейската истина "Който е безгрешен - нека да хвърли камък"
Лесно е да се скатаваш и да критикуваш... я се пробай на мястото на Елия ти... да те видим до колко ти стиска - навита ли си?
А Елия е получила уважение - и го е заслужила... това, че в един момент я е стегнала шапката и и е писнало от простотии - е разбираемо.
Може с Елия да не сме първи приятели, и на моменти заслужава ктитика, но УВАЖЕНИЕТО - ВИНАГИ го е имала

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано26.05.10 18:38



за мен не е разбираемо, Тотев.
ще прощаваш, но засега елия с нищо не ми е грабнала уважението, а напротив - паднаха й акциите. визирам последния порой от обиди, който избълва съвсем наскоро срещу непознати.
дреме ми на...шапката, че я стяга нейната!

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: amarilis]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано26.05.10 22:16



Ами - нищо ново под слънцето... нашего брата/сестра - сме изразени индивидуалисти.... много се е струпвало на главата на много от нас... и си мислим че сме и алфата и омегата, и че нашата рецепта за справяне с проблемите е най-вярната.

А Елия си я познаваме... лесно се пали...

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано27.05.10 14:25



явно пак изпълзя от някое мазе пълно с мацки... тези мазета не бяха ли запазена твоя привилегия


и впрочем, скъпи братко и другарю ...не че сме много сръдливи, нито злопаметни, ама... още един фал от твоя страна и ще изхвърчиш скорострелно сещай се откъде!
хубав и слънчев ден сега

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Хехенови [re: amarilis]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано27.05.10 18:48



Имам си мнение и не ме е страх да го казвам. Пък ми дреме на тая и оная работа кой какво смятал. Уважението се печели трудно и се губи много лесно. Никога не съм търсил изгода от нищо, както разни другарки-революционерки, които развяваха байрака кога им беше изгодно а после се изпокриха в миша дупка а някои и по-далеч. Човещинка, какво да правиш





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: amarilis]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано27.05.10 18:54



Слуш... кам другарко старшина



...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.