Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано24.05.10 00:43



Колкото и да се заяждате - трябва да признаете, че всички сме жертви на възпитанието и средата ни.

Едните казват че жените са тъпи п*тки, които стават само за е*ане, и свирката е единственият начин да вкараш нещо в главата на една жена - и са прави.
Другите казват, че мъжете са надути глупаци с големи претенции и т.н. - и те са прави....

На никой ли не му прави впечатление, че хем всички са прави, хем всички са потърпевши от това?

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 07:35



На никой ли не му прави впечатление, че хем всички са прави, хем всички са потърпевши от това?


Тези определения за жените и мъжете нямат никаква тежест(поне за мен)...защото всички хора на тази земя без значение от пол,раса и т.н. , всички те са роби - затова са родени. А това възпитание и среда в която живеем, са нарочно направени... затова казах,че са погрешни. Хората са просто експеримент и са нисша раса, изобщо не са венец на природата


Имам предвид следното - хората се делят на какви ли не и това често е повод за войни. Това са глупости, защото много хора търсят проблема в други хора. Тоест...хората не са единствената цивилизация във Вселената...има много по-напреднали, много по-добри от хората същества,но и много по-зли... Хората са само кукли на конци...
Така,че колкото по-бързо се осъзнаят,толкова по-добре...

Редактирано от nerg на 24.05.10 09:56.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: DAEMON]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 07:51



Ето един пример на горното,което написах...това свръхчовек да се разбира като не-човек



Много пречиства мирогледа



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор drumm ()
Публикувано24.05.10 10:13



аз пък мисля, че всички вие (вкл. и аз) сте жертва на обществото и предразсъдъците. Имам предвид не това, че сте лесбийки, а че сте предубедени относно хората. Казвате, че мъжете били прости и незнам си колко по-нисши от жените и наблягате на това само колко сме различни
А истината е че всички сме еднакви и разликите са много по-малко от приликите. Всички сме хора, изпитваме еднакви чувства, страхове, мечтаем за глупости и т.н.

Всъщност любовта като чувство не би трябвало да има пол, всички по скоро от духовна гледна точка трябва да сме бисексуални, но впоследствие обществото и средата ни оформят като хетеро (в повечето случаи) или хомо. И съм твърдо против мнението че човек се ражда със сексуална ориентация. Това е супер смешно твърдение което се налага от ЛГБТ общноста. Как едно бебе ще има сексуална ориентация? ... смешна работа. Впоследствие човек се ориентира и определен пол започва го привлича или пък и двата

Но както и да е - това което исках да кажа е, че не може да лепите етикети на хората - като мъжете са прости, безувствени и т.н. - те не са хора.
Това е супер тесногръдие и ограниченост.
Честно казано не знам как живеете така, в смисъл като си говорите с някой мъж си мислете, че говорите с някакъв изрод или какво?
Съвсем различни неща са това кой пол те привлича и това как възприемаш половете. В смисъл, че човек трябва да възприема и двата пола преди всичко като хора и след това като същества с определени поведенчески и физиологични различия

Казах

Няма повече да се намесвам. Амин



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: lnfinity]  
Автор ts me ()
Публикувано24.05.10 10:58




Поглеждай и с бялото зайче понякога.

Никак ли не допусна, че може и да се шегувам?

Не схвана ли подтекста на последните две думи в поста ми?

Аз съм мъж моето момиче.

ПП За да няма недоразумения - не се мисля за мъж, не съм опериран, за да стана мъж, родил съм се мъж с всички предимства и недостатъци, произтичащи от това.

Гледай по-ведро на нещата.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: drumm]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 11:51



И съм твърдо против мнението че човек се ражда със сексуална ориентация. Това е супер смешно твърдение което се налага от ЛГБТ общноста

Много смешно





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 11:58





Ужас! Само като си помисля,че се раждат и още деца,които ще говорят същите неща....като вас двамата с инфинити......това си е жива смърт за човечеството



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: nerg]  
Автор ts me ()
Публикувано24.05.10 12:17



Стига бе дете, наистина ли не разбрахте, че се бъзикам?

Като цяло, хората (не само мъжете) наистина са калпави животни, в сравнение с останалия животински свят, но между тях има и свестни екземпляри.

Та какво казваш? Извънземните ще ни оправят нас. Кой знае, може и да си права.



Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: drumm]  
Автор ts me ()
Публикувано24.05.10 12:21



И кво? Ставаш на 15 и започваш:

"Онче-бонче-счупено пиронче ... избираааам... избираааам... избираааам... да съм лесбийка!"

Голям виц!





Тема Re: Какво (не) ви харесва в мъжетенови [re: ts me]  
Автор nerg ()
Публикувано24.05.10 12:30



Е,ти по-може да се бъзикаш,но инфинити е комплексиран венец




Извънземните ще ни оправят нас. Кой знае, може и да си права.


Исках да кажа,че е супер смешно един роб да се мисли за нещо повече от друг. :)))))))

"Истината винаги започва с лъжа"
Д-р Хаус (един умен мъж)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.