Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хеееееееелпнови  
Автор aнoнимka (гадна)
Публикувано17.11.08 13:56



Обичам една жена, но има 2-3 проблема (сериозни, вероятно хлъц)!


падам си по друг. някой трябва да ми преподаде моногамия в ускорен курс! харесвам и мъже, влюбвам се и то много. ама адски много. така че тя наистина ми е важна и необходима, но не знам как да й кажа вече това. Нужна ми е да бъда самата себе си, не ми трябва за пари, секс или нещо подобно. Просто си искам половинката :/

богатството? защото не знам къде да спра на стълбицата нагоре и надолу. нито горе ми е добре /без нея/, а от горе слизането е само по един начин - бързо! хахаха /то не е смешно, изобщо/ колко да продължавам нагоре, трябва ли само аз да изкарвам парите? ама писна ми. мисля, че съм прекалено меркантилна и мъжкарана. искам да си бъда просто жена. жените не правят това. имам нужда от стабилност, имам нужда от стабилност най-накрая. искам да бъда себе си

понякога остарявам, може да изглеждам на 15 ама след 10 години няма да е точно така или поне ще изглеждам на 16. имам си и гадже, абе....

поздрав...

http://www.youtube.com/watch?v=4d4L4hiSHNw



не знам

изпадате ли в сдух?



Тема Re: Хеееееееелпнови [re: aнoнимka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано17.11.08 18:27



Постингът ти звучи...сюрреалистично!


Не разбрах, всъщност, питаш ли нещо или просто търсиш виртуално рамо, на което виртуално да се оплачеш
Защото, ако някъде в тази история има скрит въпрос и аз съм успяла да схвана смисъла му, то отговорът ми ще е препратка към народната мъдрост:"Не може, хем душата в рая, хем оная работа до края!" ( В цензурираната версия звучеше нещо за сит вълк и цяло агне, но за тоя случай нецензурираната е по - ...изчерпателна)
Обикновено хората, търсейки баланс между "края" и "рая" ...оставят оная работа до средата и душата в чистилището...което някои също ги устройва като вариант.

И, то, всичко може - стига да има как да стане на практика!
Но на мен това повече ми звучи като "от два стола на земята"



Тема Re: Хеееееееелпнови [re: aнoнимka]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано18.11.08 00:06



Абеее, нали по детските дискотеки вече не сервираха алкохол на малолетни??

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: Хеееееееелпнови [re: aнoнимka]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано18.11.08 03:15



Да, изпадам в сдух... но не е там проблема.....
Целият ти постинг е един Театър на абсурда.... нека бъде така.... курсове по моногамия..... за пръв път чувам, но мога да се пробвам... аз съм от моногамните......



Редактирано от fireballl на 18.11.08 03:16.



Тема Re: Хеееееееелпнови [re: aнoнимka]  
Автор Ellen De Generes (за пиене)
Публикувано18.11.08 10:25



Фактът, че потребител "aнoнимka" не съществува вече като такъв в базата данни на дир говори много. Освен това повдигнатите теми са неясни и несвързани. Лично аз нищо не разбрах от поста и считам, че някой си е направил гаргара просто...така че не се връзвайте на подобни писания.

Аз не съм баскервилското куче, а цербер и не хапя....



Тема Re: Хеееееееелпнови [re: Ellen De Generes]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано18.11.08 13:34



Това е типа пост, на който винаги накацват най-много и има най-много мнения.
Та затова най-вероятна е пълна гаргара :)))))





Тема Re: Хеееееееелпнови [re: Markizata]  
Автор aнoнимka (почти)
Публикувано18.11.08 16:30



вероятно ще продължа да се опитвам с....оная работа ....до края....малко ми е станало като навик, един вид,....направо не прощавам [/гот ми е]

съзнавам, че дори може да звучи смешно, но пък и това е хубаво....[/усмихвам се] кво пък?...а гавра, не, гавра, защо пък гавра? защо трябва ли да има нещо за гаврене, че човек не иска да се чувства като мъж, а дефакто се получава така [/ще полудея] и че му е писнало....ама, моля, на който му харесва да е такъв/такава нека прояви малко и разбиране, не всеки дерзае точно за това [/ще полудея] не че искам да се оплаквам, тъпо би било, всеки си решава сам за себе си какво колко и как иска да бъде

ох, като го чета ми става още по-смешно хаха не мога повече....обичам ви всичките, айди до скоро...

Редактирано от aнoнимka на 18.11.08 16:35.



Тема Re: Хеееееееелпнови [re: aнoнимka]  
Автор Sperantza ()
Публикувано18.11.08 16:50



баси,сега не разбрахме с кой ще бъдеш - с гаджето или другия/другата?





Тема Re: Хеееееееелпнови [re: Ellen De Generes]  
Автор X.sss... (непознат )
Публикувано18.11.08 18:52



"anonimka" доколкото виждам е "wow", така че нещата са повече от ясни.... потърси специализирана помощ момичеееееееееееее!!! и май трябва да побързаш...



Тема Re: Хеееееееелпнови [re: X.sss...]  
Автор Ellen De Generes (за пиене)
Публикувано18.11.08 19:00



Като чета безсмислените несвързаности, които пише анонимка, направо съжалявам това лице, очевидно има нужда от спешно лечение



Аз не съм баскервилското куче, а цербер и не хапя....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.