Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 14.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хванати в изневяра  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано25.08.08 17:22



Момичета, бихте ли проследили своята половинка чрез предаването? Не ви ли се струва отвратителна тази намеса в интимния ви живот?

sssssssssss да внимава:))))))))))))



Тема Re: хванати в изневяранови [re: milalena]  
Автор kyky_pyky (вафла чудна)
Публикувано25.08.08 21:44



Всеки има нужда от лично време. А това как ще го уплътни си е негова работа. Всичко опира до уважение. Все пак не бих ровила там, където не знам какво ще открия (камо ли чрез телевизия).



Тема Re: хванати в изневяранови [re: milalena]  
Автор yggdrasil (king for a day)
Публикувано26.08.08 01:14



ами, да. кирливи ризи се вадят пред публика. иначе какъв е смисълът?

аз не ставам за тази работа. проблемите се решават на четири очи, евентуално на шест. останалото е за хора с твърде много свободно време.

bowling for concubines


Тема Re: хванати в изневяранови [re: kyky_pyky]  
Автор Dyke on Byke (нов)
Публикувано26.08.08 07:43



А тия плащат ли? С предаването де?



Тема Re: хванати в изневяранови [re: Dyke on Byke]  
Автор kyky_pyky (вафла чудна)
Публикувано26.08.08 09:58



Ами не знам дали плащат. То за да гледат сеира, доста народ ще поработва за без пари.



Тема Re: хванати в изневяранови [re: milalena]  
Автор sssssssss (шемет )
Публикувано27.08.08 17:16



Слънчице,няма какво да внимавам.Нали знаеш,че аз не изневерявам

Но все пак гледай да не ти минават такива мисли да ме следиш чрез някво предаване.

Не ми пука дали ме обичаш или ме мразиш.Важното е,че си мислиш за мен

Тема Re: хванати в изневяранови [re: milalena]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.08.08 09:54



Чувал съм за това предаване. Не мисля, че в БГ ще проработи, освен ако не е нещо ултра нагласено. Кви са тия простотии, да си вадят кирливите ризи пред камера... Освен това "изневярата" е нещо наистина смешно, за което не си заслужава да се прави проблем... още по малко пред цяла БГ



Тема Re: хванати в изневяранови [re: mizrahi]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано28.08.08 19:23



А, няма да проработи :) Я виж "Море от Любов" как процъфтя. Ами "Биг Брадър"? Колкото и на мен да ми се ще, масата българи не са нищо по-различно от който и да било друг народ. Всички обичат да гледат пикантерии по тиливизията, а и винаги се намират такива, дето да се направят палячовци.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus


Тема Re: хванати в изневяранови [re: lsis.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.08.08 12:42



да де, ама дали няма да е просто режисирана постановка... Аз по принцип не си падам по вдигането на скандали и не виждам никаква причина да почна да крещя на гаджето си, ако го хвана да се гушка с някой друг, особено пък пред камера...



Тема Re: хванати в изневяранови [re: milalena]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано11.09.08 11:08



Толкова е нагласено, това са изкуствени, че просто....






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.