Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 11.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано19.06.04 01:09



Любимият сезон на мнозина - ЛЯТОТО!!!???

ГАДНИТЕ ЖЕГИ!!!

Потта се леееееееееее....

Разголват се девойките....повечето са ГРозни гледки!!!

Но няма значение това!

МРАЗЯ лятото!!!Обичам есента и зимата...

Вашето мнение какво е?


....не че има значение....

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано19.06.04 07:22



И аз мразя лятото...:-(
Байпаса ми е перманентно в режим " Спирам ", пред концентрираната жестокост на девойките, чийто коси са по - дълги от дрехите им...
Фантазията ми пък, е перманентно в режим " Не спирам ", пред болезнените провокации, идващи неволно и волно от всички страни...И на фона на цялата крещящата несправедливост от лятото, ако утре в жаркото слънце байпаса ми окончателно спре - какво ще напишат в смъртният ми акт?..Естествена смърт, сигурно...Е, какво му е Естественото, бе?..Знаете ли, колко Насилие има в мига, в който лежиш почти бездиханна и над теб някоя девойка, милостиво ( ли? ) се навежда за изкуствено дишане и ооо, проклето лято, заради теб девойката е без сутиен...Хайде Задишайте отново, да ви видя...
В такъв момент, байпаса ви е в режим " НЕразрешим конфликт "...
А съществото ви, по Хамлетовски пита - да Дишам или да Не дишам?..Ако започнете да Дишате - девойката ще се изправи...Ако Не дишате - ще умрете...
Яйцето или кокошката, м?..
Байпаса ви е в режим " Не мога да реша "...
Виновно е Единствено Лятото...
През Зимата - такива Страшни дилеми няма...

:-)))))))))

П.С
Ако трябва да съм сериозна, което днес ми е трудно, очевидно - Сезона Навън е ' някакъв ', според Времето, вътре в нас...




Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано19.06.04 10:36



Браво ма жена,

евала ти ако свързваш сезона с хигиенично естетическите проблеми на някои си там девойки.



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
АвторБЯCHA (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 11:32



еееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!аааааа!
Кои са "грозна гледка"?! Къде ги видя грозните? Навсякъде щъкат момичет с дънки с ниска талия, едни коремчета, едни потници, а под тях......
незнам, мъжете, как не получават инфаркти по улицата!
Аз се радвам на красивата гледка!



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: BBourgas]  
Автор dete (вълк)
Публикувано20.06.04 01:00



Ами като се има предвид, че мъжете се потят повече, ти няма ли да се притесниш от това? На лятото му е гадно именно потенето и как понякога не ми достига въздух за дишане.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Sperantza (рибка)
Публикувано20.06.04 12:28



Обожавам есента...не,наистина е така...обичам да се разхождам след дъжд навън....всичко е толкова мокро



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: dete]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано20.06.04 12:29



въпрос на лична хигиена :) независимо кой колко се поти 2-3 душчета на ден няма да се отразят на никому зле, още по добре ако и не сте сам/сама в банята



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Markizata (tejyk sluchai)
Публикувано20.06.04 12:35



Аз пък обичам секса.През всички сезони,но през лятото като че ли е по-разпространен.През зимата е някак неестествен...студ,всичко ти замръзва...брррр.Освен това,през лятото няма прекалено много дрехи за сваляне,което е в+
не намираш ли?...

IMPOSSIBLE IS NOTHING


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: БЯCHA]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано20.06.04 12:36



Ние гледаме какво се подмята в късите гащи на момчетата. Гледаме голите до кръста тела, гледаме описаните им дупета... въобще все инфарктни ситуации



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: BBourgas]  
АвторБяcнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 13:58



и аз туй думам
мани, мани...................

и се появяват едни мислиииииииии



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Guardian_Hearts (мразещ)
Публикувано20.06.04 16:35



Мразя лятото...
Ненавиждам го от вдън душа... Мразя асоциациите които се правят с него, мразя мислите които ти навява, мразя ситуациите в които те поставя, мразя проблемите които ти създава...
Абе мразя го та се не трае.

Иначе обожавам пролетта и есента. Хладно или леко топличко, приятно и дъждовно, облачно и слънчево, ветровито, с мирис на влага, с мъглите и всичко там. Ако можеше да пропускам лятото и зимата, царски щях да си живея.

Единствените две причини да харесвам МАЛКО,съвсем мъничко, лятото са, че тогава съм роден и, че можеш да излезеш да тичаш под горещия дъжд или просто да си стоиш под хладния порой. Ей такива работи.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!


Тема Дойде ГОТИНТО лято...!нови [re: Loneliness]  
Автор kultivirana ()
Публикувано21.06.04 12:12



Здрасти .)


Ако трябва да съм сериозна, което днес ми е трудно, очевидно - Сезона Навън е ' някакъв ', според Времето, вътре в нас...

Изчетох ти постингите и не можах да се сдържа:
искам да ти пожелая Красив, Безгрижен и несериозен СЕЗОН .))

И ако още се чудиш кое:
Яйцето или кокошката, м?...


и двете, бе
и двете`
ЛЯТО Е!



Тема Re: Дойде ГОТИНТО лято...!нови [re: kultivirana]  
Автор Loneliness ()
Публикувано22.06.04 18:45



О, много трогателно...Благодаря...:-)

Преди пожеланието ти да стигне до мен - нека се случи , Първо на Теб...:-)



Тема Re: С тоя "байпас" ме срази....нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.04 01:28



МРАЗЯ Лятото и без "байпас",но това е нормално!........

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: Markizata]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.04 01:40



"Аз пък обичам секса."

С това си изречение ОКОЧантелно сразихте Леденото ми сърце!!!!!!!!!!!!!!!

....свиря тъжно на пианото

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...ненавиждам го!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.04 01:56



На едно мнение сме пич .....донякъде!


"Единствените две причини да харесвам МАЛКО ,съвсем мъничко, лятото са, че тогава съм роден и........."


и аз съм родена през ГАДНОТО лято, но го МРАЗЯ и НЕНАВИЖДАМ вдън душа...........................спокойно си излизам през МРАЗОВИТАТА ЗИМА и си тичкам щастливо под ПАДАЩИЯТ СНЯГ...СНЯГ, СНЯГ, СНЯГ....................

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: С тоя "байпас" ме срази....нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано27.06.04 02:38



Мрази го, бе - кой ти забранява?..:-)

И едно съвсем човешко питане, което не е конкретно свързано с темата ти...Понеже ми прави впечатление, колко често използваш думата " мразя ", освен зимата, какво друго Обичаш?..
Може и да не ми отговаряш, ако не искаш...




Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор So_HaPpY (PsychoENTE)
Публикувано27.06.04 03:45



Не ми се отваря работа на модките, ианче до сега да съм теглила някоя майна.
Честно казано, когато прочетох темата...смятах да не пиша по нея, все по-малко неща има, които си заслужават писането по тях. Но не е в това въпроса...май...или поне това е част от цялото.

Та....аз като една виндна представителка от поколението на Кока-Кола /мож' и "кока" и Гола" отделно/ :) съм израснала с анимационни филмчета. Нямаше "кРатУн нетуърк" нито други збавни канали, но пък имаше няколко филмчета, които си заслужаваха, едно от които "Смърфовете" :) Няма как да не ги помните - онези сините. В същото това филмче имаше един смърф, който само повтаряше "мразя"... Най-вероятно и лятото е мразел...

Невероятно е как една тема от 7 реда и половина може да превърне съдържанието й, което май нищо не казва или аз съм прекалено глупава да го разбера, в екзистенциален проблем...

Аман от мразещи .... човек да се срамува да каже, че му е хубаво, дЪ ге!
Има толкова хубави неща...птички, пчелички, разголени девойки и кавалери /о, как споменах мъж - анатема!/...а вие сте седнали да ми се възмущавате... Зелено е, хубаво е... но явно трявба да има повод за драма за да е интересно тук... че и не само тук, то навсякъде е така.

Сега ще дам няколко съвета за "обичане" на лятото

1. За да не се лее потта си купи:
- дездорант
- къпи се по няколко пъти дневно
- а като бонус има шапчици със вентилатор... идейно е.

2. Девойките...или не ги гледаш или ги гледаш. Въпроса е май, че само с гледане не минавало.... каквото и да е

3. Или ако всичко до тук не е достатъчно... що пък ще мразиш само лятото - мрази и есента и зимата, че и пролетта....

А за да мразиш повече неща се замисли над глада в Сомалия, световните екологични проблеми, черната дупка, вулканичната дейност, българският футбол, българската чалга... Можеш и да мразиш съседа Драган, който пребива съседката Петканка, щото не му донесла ракията... ей такива веселби :)
Тогава можем да снимаме смърфовете в гей-вариант...нали скоро даже и искания за тематични приказкисе появиха /опазил Бог/.

Иначе е твърде лесно приоритетни думички да са "гадно", "шибано" и "мразя"
Аз пък обичам сладолед, бонбони и памукшекер! Ако ти се гади от тях, защото са "гадни" и ги "мразиш", моля те прости ми :-)))

Весело и слънчево лято

Всичко си има край. Само саламът - два.


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: So_HaPpY]  
Автор superal4ik (sduh)
Публикувано27.06.04 10:44



А, че защо и "черната дупка" бе, цвете??? И Коя по-точно черна дупка???


ПС:btw, "гей варианта" на "тематичната" приказка за "Снежната кралица" в един друг сайт си е направо Класика в "жанра", недей така...

This could be Heaven or This could be Hell...


Тема Re: Дойде ГАДНОТО So_HaPpy...мамка му!нови [re: So_HaPpY]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано03.07.04 01:59



Не ми се отваря работа да ти отговоря едно Дълбокомислено такова...

Просто МРАЗЯ Лятото!!!!

Искам да проспя летните месеци...................искам като мечките да си спя ''зимния" ЛЕТНИЯ сън и да се събудя в късната есен....някъде в края на ноември...................



1.За да не се лее потта......................

...си купи каса "Каменица", каса ДЕЗОРАНТ

...къпи се по 1000 пъти на час и се опитай да задържиш дъха си под вода, ако не смогваш се удави и не чакай СПАСИТЕЛЯ(ката) от плажа..."Спасители на плажа"....и не чакай някоя да те спаси, имах в (на)предвид!, защото няма спасение!


2. Девойките ВЪОБЩЕ не ги гледам....и е минавало без Гледане и каквото там си мислиш....Аз не ГЛЕДАМ (само чувствам).....................по принцип - МЕН ме гледат и обсъждат..............


3.МРАЗЯ Пролетта и ЛЯТОТО!!!.....................Обичам Късната Есен и ЗИМАТА!


............Хмхмхмх...май ще намразя съседката ,как и беше името?![shte
poludeq]...Аааа - Петканка?!?


Тая Петканка - ти обещавам,че ако Драганчо не я ступва???!!!
Ще яде БИГ БОЙ от кака Еви!!!!
Много СЕРИОЗНО ти думам!

Мнооооо МРАЗЯ такива "съседки"и "съседи" тип Драганчо и Петканка!

И двамката ще ги подмина презрително и ако съм в настроение и със зареден револвер - бих ги гръмнала за да не се мъчат!!!!


Обичам само един вид сладолед,но няма да ти кажа кой:)))

...и естествено МРАЗЯ бонбони и памукшекер....МРАЗЯ, МРАЗЯ!!!


......ще си помисля дали да ти простя (макар, че на деца се прощава)......

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Редактирано от EVl на 03.07.04 02:02.



Тема Re: "байпас" ме срази....ОБИЧАМ...нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано03.07.04 02:16



...И едно съвсем човешко отговаряне, което не е конкретно свързано с темата.........................................

Май няма да ти отговоря точно тази сутрин (вече)



Там е работата ,че искам да ти отговоря , но се чудя - откъде тоз интерес - какво ЕВИ обича и МРАЗИ???!!!(нарочно думичката "обичам" я списвам с малки букви!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО So_HaPpy...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Sperantza (шапка-невидимка)
Публикувано03.07.04 12:45




Това лято и аз го мразя,най-вече заради работата
Кога ще стане септември!!!Да тръгнат децата на училище пак,да затворят тъпанарите тъпите си сезонни магазини и да спрат баналните строежи на хотели!!!!
Да ти писне от лятото,от морето,от чужденците,от самоубийците с колите!!!!



Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: EVl]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 15:14



Изненадах ли ви?)))
Толкова откровеност на едно място...
Но жегата е наистина неприятна,признавам.За това я прекарвам под душа или във ваната)))А вие?...



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: Guardian_Hearts]  
АвторMapkизaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 15:16



ау!Толкова умраза на едно място!Нйдйей тъй бйе!



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Ellen De Generes (lovely)
Публикувано05.07.04 17:37



Kakvo liato!!!???Tuk v FRANCE e studeno,dori prez july,jegite biaha prez mai,posle krai!!!Nikakva pot ne se lee,ne moga da si nadena letnite odejdi,vse oshte povecheto hora hodiat s yaketa,chesto vali i e oblachno.Devoikite tuk ne se razgolvat kogato e studeno,s izkluchenie na moeto gadje...
Shtom mrazish liatoto i jegite v BG,po-dobre ela tuk za da vidish razlikata,moje da ti stane hladno ili da te otnese viatara...



Тема Един ден на...нови [re: Mapkизaтa]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано05.07.04 20:09



05.07.2004

07.00 сутринта

Току що телефонът ми пропищя и приключи полета си до другия край на стаята... Чудя се как още продължава да си изпълнява функциите. Жилаво Motto бре! Сестра ми тъкмо става от компютъра, за да поспи малко преди да отиде на урок. Навън е облачно(кеф) и хладно(кеееееееееееееф). Страхотно време мен ако питате. Изяждам една кайсийка, с мисълта, че това се нарича "закуска"... И обядът ми се очертава в подобен стил ама айде, не за това е темата. Самозалъгвайки се, че съм "закусил" сядам и се заемам с нелеката задача да си попълня кандидатстудентските документи за Софийския и УНСС. Трябва да си подам в още два университета, но това утре!

09.00 сутринта

Как може в 9 сутринта слънцето да грее толкова силно?!?!?! Аз да не живея в Африка? Къде са облаците, къде е хладното??? Вече се потим, а тепърва ни предстои работа да работим, което значи, че ще се потим поне два часа.

някъде към 13 часа по обед баш по най-жегавото

Едва се държа на краката си и с последни сили се търкулвам в едно магазинче където без дума да продумам мятам 50 стинки и си завирам главата в хладилника с бутилките....... за да си извадя една водица де. Жалко, че не предлагат услугата-охлаждане на час. 10 минути-20 стинки. Някой ще направи големи пари от тая работе, да знаете, даже и Дафинка го потвърди, а тя никогач не ме е лъж. Изпивам литър и половина за около минута и половина. Май беше вредно така-студено като си препечен, ама дреме ли ми, така или инак изгубих около 10 литра телесни течности чрез отделяне на висококачествен енергиен продукт само с две калории, носещ гръмкото марково име- ПОТ. Я ми обяснете сега, как се предполага, че едновременно с опитите да не приличам на портокал в процес на сокоизстискване, опитите да се преборя със замъгленото си съзнание и сварения си мозък, зазяпването по разголената плът дет ми се мярка пред погледа и т.н., мога да изглеждам що годе прилично? Мразя да изглеждам като парцал, а през лятото винаги изглеждам като парцал, дори когато съм прекарал 2 часа в банята, спомогнал съм за унищожаването на озоновия слой чрез поне един флакон анти-пот(как ли пък не) дезодорант, джвакам ментови дъвки и бонбони(въпреки, че ментата е непрепоръчителна за мен поради някои причини) и ред други такива. Е кажете как да не го ненавиждам това лято!!!

16.00

Е това е баш жегата! Това по обяд си беше направо леден полъх в сравнение с това. Вися си на спирка на Цариградко и чакам тролей 8 който, ако ви се е налагало да пътувате с него ще знаете, спомага за дълги часове прекарани в дилематични питания: "Ще дойде или няма да дойде? На кой му дреме, заспивам....." . Та цялото шосе направо се е разтопило. Не си усещам краката, от главата ми се стичат някакви капки, едва гледам с тез мойте очички и мечтая за живот нейде където нечовешки жеги и нечовешки студ не съществуват...

18.58

Седя и пиша това в къщи. Два вентилатора и огромна кана с домашна минерална вода марка "Аква мивке-минерализирана по неестествен път" се грижат за комфорта ми. Току що съм изхабил няколко кубика вода търсейки леденостудената свежест в банята.
И да си дойдем на финалния коментар. Много го мразя лятото, много, ама за мен си имам и причини. Как да не го мразя? Не съм от онези които сутрин стават, навличат една тениска и едни шортички и излизат да доусъвършенстват и без това съвършения си тен. Нито от онези които не знаят що е пот. Нито от онези които в летните ослепителни дни виждат безпроблемно и без помощта на очила предназначени за слънчево затъмнение. Нито от онези които обичат морето. Нито от онези които обичат лятото. Мразя лятото, чисто и просто защото го мразя. То не ме обича, и не виждам причина аз да го обичам. Да не говорим, че цъфтящите липи в комплект с алергия тамън кам тях и подобните им, ми причиняват големи страдания. Абе мразя!



Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: Markizata]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.07.04 23:55



Навярно правите секс във ваната, в басейн, море, океан или на климатик?!?


"Толкова откровеност на едно място"......................

това са само думи ,думи,думи и нищо повече!

За каква ОТКРОВЕНСТ говори Ваша Светлост?!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Един ден на...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.07.04 23:57



Има резон писанията ви.....

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: Ellen De Generes]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.07.04 23:58



Не думай!

Веднага паля джапанките и ей ме във Франция!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: EVl]  
АвторMapkизaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 21:26



Ненавиждам секс под душа,ваната и други подобни места(особено хладилника...
Казах,че стоя под душа"...за момента-сама
"думи,думи,думи"-а вие какво предлагате ,да мина в действие виртуално ли?
Но като се замисля,права сте-на думи всички сме велики...в леглото,но само практиката си показва кой- прав кой -крив



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
АвторCristal Connors (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 21:41



Dam.. mnogo e gadno tova lqto!!! S nego vinagi idvat problemite (pone pri men e taka) i e ujasno gadno da ti stava toplo!!!



Тема Айде, пак!...нови [re: Mapkизaтa]  
Автор ДжeмиМодератор (Quick Silver)
Публикувано08.07.04 00:34



Стига с тоя хладилник, бе...

Ами, то е логично, че секс под хладилника не става. А във... хъм... тъкмо му е сезона, какво сега?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...

Редактирано от Джeми на 08.07.04 00:35.



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор dete (вълк)
Публикувано09.07.04 03:21



Стига мрази! Намери си причина да го обичаш.. та летният дъжд е прекрасен! особено ако преди това си се изкъпал с дрехите в морето и после леко покапе
Кеф ни на нас на морето!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Айде, пак!...нови [re: Джeми]  
АвторMapkизaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 12:19



Виждам,че продължаваш да не ме изпускаш из очи

Така трябва,че докато се обърнеш и ...хладилникът взел,че ти избягал



Тема Re: Айде, пак!...нови [re: Mapkизaтa]  
Автор ДжeмиМодератор (Quick Silver)
Публикувано10.07.04 00:08



Ми... освен от очи, от какво друго?!?

Само за справка: не се обръщам след бягащи хладилници... каквото и да се случва, предпочитам да се доверя на хладния разум... ъъъ... хъммм... поне разхлажда...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: "байпас" ме срази....ОБИЧАМ...нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано10.07.04 09:42



Абе остави...:-)



Тема Re: Айде, пак!...нови [re: Джeми]  
АвторMapkизaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 20:28



Да ти призная ли нещо?в момента за един хладилник бих направила всичко!
Хладилника,скъпа ми Джеминилед,е велика работа!(почесвайки се дълбокомислено)Но човек осъзнава стойността на нещо едва тогава ,когато го загуби...



Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: Mapkизaтa]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано11.07.04 01:39






Кой прав - кой крив?!?


Ваша Светлост - с удоволствие ще ви подаря хладилник! И не се шегувам!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: "байпас" ...няма лошонови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано11.07.04 01:45



Възможно е и на Еви да и сложат байпас , ако преди това не установят, че има мозъчен тумор!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: "байпас" ...няма лошонови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано11.07.04 06:53



Ммм, не знам какво да кажа...
Не си лош човек, EVI - но много лошо се държиш, със Себе си...




Тема Re: ММмм...в БИГ заблуда си!!!нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано16.07.04 17:19



Много ЛОШ човек съм даже!

Да не стават заблуждения повече де, но и това е суета...(Ех Карлсон, защо и аз нямам перка на гърба?)

Тогава разбира се, ще се "държа" прекрасно със Себе си, не че сега е обратното и откъде предположи какъв човек съм и как се държа със себе си?!М?

Навярно имаш богата фантазия, което не е лошо, а напротив!

Тия дни времето при мен е ХЛАДНО и дишам спокойно, леко ми е радостно едно такова...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: ММмм...в БИГ заблуда си!!!нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано17.07.04 02:56



Права си, в голяма заблуда съм...
За теб - че Не си лош човек...За себе си - че имам търпение и нерви да водя ' такива ' диалози...
Странното е, че с постинга си ме извади, Единствено и Само от втората...:-)
Но, споко - винаги е много по - лесно да Докажеш на някого колко си Лош, вместо обратното...

Хладна нощ...:-)




Тема Re: ММмм...в БИГ заблуда съм явно аз!нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано24.07.04 01:08



Честно казано, в интерес на истината , въобще не очаквах толкова отговори на моя скромен пост, писан в леко нетрезво състояние на духа!!!

....и така се заформиха мнения и подобни нещица , което не е лошо като се замисля по-дълбочко!


СТРАННОТО Е, ЧЕ С МНЕНИЕТО СИ МЕ ИЗВАДИ ОТ ЖЕГАВАТА ДУПКА, ЕДИНСТВЕНО и САМО от Втората:))))


Но ,СПОКО - винаги е МНОГО по-лесно да Докажеш на някого - колко е Необходимо да имаш търпение, нерви и здрава психика за воденето на "такива" ДИАЛОЗИ................................................................, вместо обратното............................................................................


ЛЕДЕНА нощ...:)

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: ММмм...в БИГ заблуда съм явно аз!нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано25.07.04 03:15



Израза - " ' такива ' диалози ", визираше осъзнатото безсмислие и невъзможност, да обясниш на другият собственото си Усещане за него...Защо, то е точно ' такова ', а не друго, въпреки всичките му опити и / или желание да го " поправи "...
Много е неразбираемо за мен, как си изтълкувала същият ( израз ) в някаква Цялост, пречупен през основната тема, към която ( забелязала ли си?..) съм адресирала Свой постинг с Отговор конкретно на нея...
Абе не знам, защо въобще обяснявам подобни неща - прилича на това да си разказала виц, примерно и после да се налага да разясняваш, къде е било смешното в него...Нелепо, колкото си искаш...

Важното е Нощта да е Твоя...
Точка...




Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...ненавиждам го!нови [re: EVl]  
Авторpaдocт (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 17:43



Нека не се поддаваме на този краен песимизъм,ЕВИ,хубаво нещо е да има и сняг но всяко нещо с времето си...сега е лято и хората се разголват,едни за да съблазняват,други за да не им е горещо а трети за да демонстрират целулита си...аз обаче отслабнах а и тук,където съм не е горещо затова,все още не смея да се разделя с якето си...



Тема Re: ММмм...в БИГ заблуда съм явно аз!нови [re: Loneliness]  
АвторEVl (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 00:02



Точка....

Доста често ми се налага да ми обясняват "тъпи" вицове и пада Биг смях!....казват ми кое е смешното, но аз им отговарям, че точно там грешат - Смешката е съвсем другаде!



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано30.07.04 21:44



Зимата ми е по-гадна!Докато се облечеш...П-з лятото съм готова за нула време...А това е важно...Ходиш на море...С 1а дума лятото,както и др.сезони, си имат своите предимства и недостатъци...

Важното е да си откровен,когато изброяваш причините,заради които мразиш лятото...



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор leeloo8O (непознат)
Публикувано31.07.04 03:20



Аман от негативизъм!!!

One only understands the things that one tames.


Тема Ъм....?нови [re: leeloo8O]  
Автор So_HaPpY (Мъник)
Публикувано31.07.04 13:09



Негативизъм?! Нема таквизи неща....само позитивни! Машалла! Ски ме ква съм нахилена...па рано сутрин не само лятото мрая /с позитивизъм, разбира се/ ами и целия свят...
Но кафето...действа позитивно.
Добро утро...сега ще се опозитивя :)



Тема Re: Ъм....?нови [re: So_HaPpY]  
Автор leeloo8O (непознат)
Публикувано01.08.04 02:34



гнях

One only understands the things that one tames.


Тема Re: "такива диалози"?!?нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано03.08.04 23:58



Не визирам "осъзнатото безсмислие и невъзможност"

Нямам намерение нищо да обяснявам, а моето Усещане си е само мое!

Изтълкувам си "изразите" както умея и както ги чувствам в момента!
Нищо не пречупвам през основната тема,и не знам ти през каква (незнайна) ЦЯЛОСТ разчупваш нещата, а и ТЕМАТА е СМЕШНА и Ненужна....

става ми смешно, като се замисля...............

Нелепото в някой виц е - не да разясняваш на слушателя къде трябва да се смее:)))) А явно вица си е ТЪПИЧЪК!


Въобще СМЯХ в залата..........всичко е Нелепо Смешно , но по-добре така, не мислиш ли?


Точка........запетая.....въпросителна???

Важното е........

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Причини мноооооо.....нови [re: lea]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано04.08.04 00:02



Ще свърши лятото....ще дойде есента....


(пеейки) Есен, есен отново е есен и жълти листа и риби летят, един е весел,а друг е лесен....ахаааааааа

няма да си купя тъмни очила - към слънцето ще гледам и ще пея.......

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Редактирано от EVl на 04.08.04 00:04.



Тема Re: "такива диалози"?!?нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано04.08.04 05:39



Нищо не мисля, честно...
Просто е невероятно - какво Количество и Качество Глупост, могат да сътворят хората в Скуката си...




Тема Re: "такива диалози"?!?Честно!нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано19.08.04 00:08



Честно аз мисля...

Просто е невероятно , че продължавам да ти отговарям със закъснение и се извинявам за което!

Количеството и Качеството Глупост, които хората могат да Сътворят е Безкрайно, винаги може да изкочи Нова По-Биг Глупост, аз отдавна съм се убедила и не ми прави вЧепетление, защото винаги очаквам най-лошото и понякога се изненадвам приятно, ако не се излее цялата помия

СКУКАТА!!!

Може би ти НИКОГА не скучаеш?!
Може би ти имаш едни Възвишени Цели и Идеали?!
Може би НИКОГА не ти се е случвало да водиш "такива диалози", но все пак го правиш въпреки, че се мислиш за мнооооооооо ПО-УМНА (явно си такава),По-начетена и интелигентна и пр. от Еви!
Факт!
Радвам се за теб!
Честно!
Може би ти прави удоволствие да унижаваш по-тъпичките и глупавички от теб?!
Признавам си - ти си Невероятно Умна (за мене) и НИКОГА не би сътворила подобна тема!
Поклон!
А и то май ще свърши ГАДНОТО ЛЯТО докато се изясним!
Не че има нужда и Смисъл!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: "такива диалози"?!?Честно!нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано19.08.04 06:33



Истината е, че аз започнах съвсем Човешки диалог с теб...Това, че Ти самата го изроди в някакъв фарс, докато се взираше в Гадното лято; си измисляше мозъчни тумори; беше замечтана в перспективата за байпас; си играеше с Мои думи в Твои реплики и всичко това, примесено с твоят тотален отказ да Видиш, защо, какво и към кое ти пиша - си е Само и Единствено Твой проблем...
А тази роля на Жертва, в която така Драматично си се вживяла в последният си постинг, въобще не ме кара да се чувствам по - Умна от теб, повярвай ми...Ако бях, щях да те игнорирам, още около тумора...
Хайде, дишай спокойно вече...Меренето на интелектуалните " пишки " е в Твоя полза...Можеш да изчистиш от себе си, чувството, че си била унижавана, защото Не си...

П.С
Което Не значи, да злоупотребяваш с търпението ми...




Тема Re:Честно!Биг-ГЛУПОСТИ...нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано29.08.04 19:18



Започнах да чета предишното си мнение,но бързо се отказах!
Този ден явно съм била в неАдекватно състояние (разбирай подпийнала) и съм сътворила едни Чудеса ,едни Щуротии...

Да се смееш ли ,да плачеш ли?! Аз само се мръщя на безсмислиците си, засрамих се и леко се разкаях , но при свършен факт всички думи са излишни...БЕЛЯТА станала!


Наистина играех с "твои думи", но така за майтап (явно само на мен ми е било смешно) и се опитвах (Несполучливо разбира се) да разведря обстановката...


ИСТИНАТА е ,че ми ХАРЕСВА да водя ЧОВЕШКИ диалог с теб , но почти винаги се случва, че "щурите" ми мнения не се харесват и дразня клубарките и все тези, които харесвам! А не го права със ЗЛА умисъл...а Напротив!

П.С.
Може би едно "Прости" и "Съжалявам" ще изчистят малко от калта, натрупана в душата ми...



(опит за поезия)
...разбърках самотата си с лъжицата на мислите
унесено разлели се в заблудени спомени,
тези ловки убийци ме разкъсват с охота,
като изгладнели хищници,
неосъзнали безмислеността на все още очакваното
одобрително кимване....

...защо не пожела да те взема с мен
за да видиш тъгата на самозабравилите ми се мечти,
танцуващи самовглъбено и малко пренебрежително...

...най-обичам да се издигам,
но летейки си тихо
падам в зяпналата паст
на очакващото ме безразличие...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re:Честно!Биг-ГЛУПОСТИ...нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано02.09.04 19:40



Ей, усмихни се...:-)
И забравяме за това...




Тема Re:Честно!И забравяме за това...нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано11.09.04 02:01



Забрави ти:))

аз вече не се усмихвам.........няма за какво:)))

И аз искам да забравя много неща, но уви , не ми се удава!

Може би ,когато напълно склерозирам...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re:Честно!Биг-ГЛУПОСТИ...нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано26.03.08 22:36





Дай ми нежна ОТРОВА, но не и
ПРЕГРЪДКИ ОТ ЛЕД!
Нека аз те ОБИЧАМ поне.......





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.