Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 28.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: "байпас" ме срази....ОБИЧАМ...нови [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано03.07.04 02:16



...И едно съвсем човешко отговаряне, което не е конкретно свързано с темата.........................................

Май няма да ти отговоря точно тази сутрин (вече)



Там е работата ,че искам да ти отговоря , но се чудя - откъде тоз интерес - какво ЕВИ обича и МРАЗИ???!!!(нарочно думичката "обичам" я списвам с малки букви!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО So_HaPpy...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Sperantza (шапка-невидимка)
Публикувано03.07.04 12:45




Това лято и аз го мразя,най-вече заради работата
Кога ще стане септември!!!Да тръгнат децата на училище пак,да затворят тъпанарите тъпите си сезонни магазини и да спрат баналните строежи на хотели!!!!
Да ти писне от лятото,от морето,от чужденците,от самоубийците с колите!!!!



Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: EVl]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 15:14



Изненадах ли ви?)))
Толкова откровеност на едно място...
Но жегата е наистина неприятна,признавам.За това я прекарвам под душа или във ваната)))А вие?...



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: Guardian_Hearts]  
АвторMapkизaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 15:16



ау!Толкова умраза на едно място!Нйдйей тъй бйе!



Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Ellen De Generes (lovely)
Публикувано05.07.04 17:37



Kakvo liato!!!???Tuk v FRANCE e studeno,dori prez july,jegite biaha prez mai,posle krai!!!Nikakva pot ne se lee,ne moga da si nadena letnite odejdi,vse oshte povecheto hora hodiat s yaketa,chesto vali i e oblachno.Devoikite tuk ne se razgolvat kogato e studeno,s izkluchenie na moeto gadje...
Shtom mrazish liatoto i jegite v BG,po-dobre ela tuk za da vidish razlikata,moje da ti stane hladno ili da te otnese viatara...



Тема Един ден на...нови [re: Mapkизaтa]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано05.07.04 20:09



05.07.2004

07.00 сутринта

Току що телефонът ми пропищя и приключи полета си до другия край на стаята... Чудя се как още продължава да си изпълнява функциите. Жилаво Motto бре! Сестра ми тъкмо става от компютъра, за да поспи малко преди да отиде на урок. Навън е облачно(кеф) и хладно(кеееееееееееееф). Страхотно време мен ако питате. Изяждам една кайсийка, с мисълта, че това се нарича "закуска"... И обядът ми се очертава в подобен стил ама айде, не за това е темата. Самозалъгвайки се, че съм "закусил" сядам и се заемам с нелеката задача да си попълня кандидатстудентските документи за Софийския и УНСС. Трябва да си подам в още два университета, но това утре!

09.00 сутринта

Как може в 9 сутринта слънцето да грее толкова силно?!?!?! Аз да не живея в Африка? Къде са облаците, къде е хладното??? Вече се потим, а тепърва ни предстои работа да работим, което значи, че ще се потим поне два часа.

някъде към 13 часа по обед баш по най-жегавото

Едва се държа на краката си и с последни сили се търкулвам в едно магазинче където без дума да продумам мятам 50 стинки и си завирам главата в хладилника с бутилките....... за да си извадя една водица де. Жалко, че не предлагат услугата-охлаждане на час. 10 минути-20 стинки. Някой ще направи големи пари от тая работе, да знаете, даже и Дафинка го потвърди, а тя никогач не ме е лъж. Изпивам литър и половина за около минута и половина. Май беше вредно така-студено като си препечен, ама дреме ли ми, така или инак изгубих около 10 литра телесни течности чрез отделяне на висококачествен енергиен продукт само с две калории, носещ гръмкото марково име- ПОТ. Я ми обяснете сега, как се предполага, че едновременно с опитите да не приличам на портокал в процес на сокоизстискване, опитите да се преборя със замъгленото си съзнание и сварения си мозък, зазяпването по разголената плът дет ми се мярка пред погледа и т.н., мога да изглеждам що годе прилично? Мразя да изглеждам като парцал, а през лятото винаги изглеждам като парцал, дори когато съм прекарал 2 часа в банята, спомогнал съм за унищожаването на озоновия слой чрез поне един флакон анти-пот(как ли пък не) дезодорант, джвакам ментови дъвки и бонбони(въпреки, че ментата е непрепоръчителна за мен поради някои причини) и ред други такива. Е кажете как да не го ненавиждам това лято!!!

16.00

Е това е баш жегата! Това по обяд си беше направо леден полъх в сравнение с това. Вися си на спирка на Цариградко и чакам тролей 8 който, ако ви се е налагало да пътувате с него ще знаете, спомага за дълги часове прекарани в дилематични питания: "Ще дойде или няма да дойде? На кой му дреме, заспивам....." . Та цялото шосе направо се е разтопило. Не си усещам краката, от главата ми се стичат някакви капки, едва гледам с тез мойте очички и мечтая за живот нейде където нечовешки жеги и нечовешки студ не съществуват...

18.58

Седя и пиша това в къщи. Два вентилатора и огромна кана с домашна минерална вода марка "Аква мивке-минерализирана по неестествен път" се грижат за комфорта ми. Току що съм изхабил няколко кубика вода търсейки леденостудената свежест в банята.
И да си дойдем на финалния коментар. Много го мразя лятото, много, ама за мен си имам и причини. Как да не го мразя? Не съм от онези които сутрин стават, навличат една тениска и едни шортички и излизат да доусъвършенстват и без това съвършения си тен. Нито от онези които не знаят що е пот. Нито от онези които в летните ослепителни дни виждат безпроблемно и без помощта на очила предназначени за слънчево затъмнение. Нито от онези които обичат морето. Нито от онези които обичат лятото. Мразя лятото, чисто и просто защото го мразя. То не ме обича, и не виждам причина аз да го обичам. Да не говорим, че цъфтящите липи в комплект с алергия тамън кам тях и подобните им, ми причиняват големи страдания. Абе мразя!



Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: Markizata]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.07.04 23:55



Навярно правите секс във ваната, в басейн, море, океан или на климатик?!?


"Толкова откровеност на едно място"......................

това са само думи ,думи,думи и нищо повече!

За каква ОТКРОВЕНСТ говори Ваша Светлост?!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Един ден на...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.07.04 23:57



Има резон писанията ви.....

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: Ellen De Generes]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано06.07.04 23:58



Не думай!

Веднага паля джапанките и ей ме във Франция!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: EVl]  
АвторMapkизaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 21:26



Ненавиждам секс под душа,ваната и други подобни места(особено хладилника...
Казах,че стоя под душа"...за момента-сама
"думи,думи,думи"-а вие какво предлагате ,да мина в действие виртуално ли?
Но като се замисля,права сте-на думи всички сме велики...в леглото,но само практиката си показва кой- прав кой -крив




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.