Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: EVl]  
Автор Guardian_Hearts (мразещ)
Публикувано20.06.04 16:35



Мразя лятото...
Ненавиждам го от вдън душа... Мразя асоциациите които се правят с него, мразя мислите които ти навява, мразя ситуациите в които те поставя, мразя проблемите които ти създава...
Абе мразя го та се не трае.

Иначе обожавам пролетта и есента. Хладно или леко топличко, приятно и дъждовно, облачно и слънчево, ветровито, с мирис на влага, с мъглите и всичко там. Ако можеше да пропускам лятото и зимата, царски щях да си живея.

Единствените две причини да харесвам МАЛКО,съвсем мъничко, лятото са, че тогава съм роден и, че можеш да излезеш да тичаш под горещия дъжд или просто да си стоиш под хладния порой. Ей такива работи.

Това да не ти е мандра бе?!?!?!


Тема Дойде ГОТИНТО лято...!нови [re: Loneliness]  
Автор kultivirana ()
Публикувано21.06.04 12:12



Здрасти .)


Ако трябва да съм сериозна, което днес ми е трудно, очевидно - Сезона Навън е ' някакъв ', според Времето, вътре в нас...

Изчетох ти постингите и не можах да се сдържа:
искам да ти пожелая Красив, Безгрижен и несериозен СЕЗОН .))

И ако още се чудиш кое:
Яйцето или кокошката, м?...


и двете, бе
и двете`
ЛЯТО Е!



Тема Re: Дойде ГОТИНТО лято...!нови [re: kultivirana]  
Автор Loneliness ()
Публикувано22.06.04 18:45



О, много трогателно...Благодаря...:-)

Преди пожеланието ти да стигне до мен - нека се случи , Първо на Теб...:-)



Тема Re: С тоя "байпас" ме срази.... [re: Loneliness]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.04 01:28



МРАЗЯ Лятото и без "байпас",но това е нормално!........

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Ваша Светлост....?!?нови [re: Markizata]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.04 01:40



"Аз пък обичам секса."

С това си изречение ОКОЧантелно сразихте Леденото ми сърце!!!!!!!!!!!!!!!

....свиря тъжно на пианото

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...ненавиждам го!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано27.06.04 01:56



На едно мнение сме пич .....донякъде!


"Единствените две причини да харесвам МАЛКО ,съвсем мъничко, лятото са, че тогава съм роден и........."


и аз съм родена през ГАДНОТО лято, но го МРАЗЯ и НЕНАВИЖДАМ вдън душа...........................спокойно си излизам през МРАЗОВИТАТА ЗИМА и си тичкам щастливо под ПАДАЩИЯТ СНЯГ...СНЯГ, СНЯГ, СНЯГ....................

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: С тоя "байпас" ме срази....нови [re: EVl]  
Автор Loneliness ()
Публикувано27.06.04 02:38



Мрази го, бе - кой ти забранява?..:-)

И едно съвсем човешко питане, което не е конкретно свързано с темата ти...Понеже ми прави впечатление, колко често използваш думата " мразя ", освен зимата, какво друго Обичаш?..
Може и да не ми отговаряш, ако не искаш...




Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му! [re: EVl]  
Автор So_HaPpY (PsychoENTE)
Публикувано27.06.04 03:45



Не ми се отваря работа на модките, ианче до сега да съм теглила някоя майна.
Честно казано, когато прочетох темата...смятах да не пиша по нея, все по-малко неща има, които си заслужават писането по тях. Но не е в това въпроса...май...или поне това е част от цялото.

Та....аз като една виндна представителка от поколението на Кока-Кола /мож' и "кока" и Гола" отделно/ :) съм израснала с анимационни филмчета. Нямаше "кРатУн нетуърк" нито други збавни канали, но пък имаше няколко филмчета, които си заслужаваха, едно от които "Смърфовете" :) Няма как да не ги помните - онези сините. В същото това филмче имаше един смърф, който само повтаряше "мразя"... Най-вероятно и лятото е мразел...

Невероятно е как една тема от 7 реда и половина може да превърне съдържанието й, което май нищо не казва или аз съм прекалено глупава да го разбера, в екзистенциален проблем...

Аман от мразещи .... човек да се срамува да каже, че му е хубаво, дЪ ге!
Има толкова хубави неща...птички, пчелички, разголени девойки и кавалери /о, как споменах мъж - анатема!/...а вие сте седнали да ми се възмущавате... Зелено е, хубаво е... но явно трявба да има повод за драма за да е интересно тук... че и не само тук, то навсякъде е така.

Сега ще дам няколко съвета за "обичане" на лятото

1. За да не се лее потта си купи:
- дездорант
- къпи се по няколко пъти дневно
- а като бонус има шапчици със вентилатор... идейно е.

2. Девойките...или не ги гледаш или ги гледаш. Въпроса е май, че само с гледане не минавало.... каквото и да е

3. Или ако всичко до тук не е достатъчно... що пък ще мразиш само лятото - мрази и есента и зимата, че и пролетта....

А за да мразиш повече неща се замисли над глада в Сомалия, световните екологични проблеми, черната дупка, вулканичната дейност, българският футбол, българската чалга... Можеш и да мразиш съседа Драган, който пребива съседката Петканка, щото не му донесла ракията... ей такива веселби :)
Тогава можем да снимаме смърфовете в гей-вариант...нали скоро даже и искания за тематични приказкисе появиха /опазил Бог/.

Иначе е твърде лесно приоритетни думички да са "гадно", "шибано" и "мразя"
Аз пък обичам сладолед, бонбони и памукшекер! Ако ти се гади от тях, защото са "гадни" и ги "мразиш", моля те прости ми :-)))

Весело и слънчево лято

Всичко си има край. Само саламът - два.


Тема Re: Дойде ГАДНОТО лято...мамка му!нови [re: So_HaPpY]  
Автор superal4ik (sduh)
Публикувано27.06.04 10:44



А, че защо и "черната дупка" бе, цвете??? И Коя по-точно черна дупка???


ПС:btw, "гей варианта" на "тематичната" приказка за "Снежната кралица" в един друг сайт си е направо Класика в "жанра", недей така...

This could be Heaven or This could be Hell...


Тема Re: Дойде ГАДНОТО So_HaPpy...мамка му! [re: So_HaPpY]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано03.07.04 01:59



Не ми се отваря работа да ти отговоря едно Дълбокомислено такова...

Просто МРАЗЯ Лятото!!!!

Искам да проспя летните месеци...................искам като мечките да си спя ''зимния" ЛЕТНИЯ сън и да се събудя в късната есен....някъде в края на ноември...................



1.За да не се лее потта......................

...си купи каса "Каменица", каса ДЕЗОРАНТ

...къпи се по 1000 пъти на час и се опитай да задържиш дъха си под вода, ако не смогваш се удави и не чакай СПАСИТЕЛЯ(ката) от плажа..."Спасители на плажа"....и не чакай някоя да те спаси, имах в (на)предвид!, защото няма спасение!


2. Девойките ВЪОБЩЕ не ги гледам....и е минавало без Гледане и каквото там си мислиш....Аз не ГЛЕДАМ (само чувствам).....................по принцип - МЕН ме гледат и обсъждат..............


3.МРАЗЯ Пролетта и ЛЯТОТО!!!.....................Обичам Късната Есен и ЗИМАТА!


............Хмхмхмх...май ще намразя съседката ,как и беше името?![shte
poludeq]...Аааа - Петканка?!?


Тая Петканка - ти обещавам,че ако Драганчо не я ступва???!!!
Ще яде БИГ БОЙ от кака Еви!!!!
Много СЕРИОЗНО ти думам!

Мнооооо МРАЗЯ такива "съседки"и "съседи" тип Драганчо и Петканка!

И двамката ще ги подмина презрително и ако съм в настроение и със зареден револвер - бих ги гръмнала за да не се мъчат!!!!


Обичам само един вид сладолед,но няма да ти кажа кой:)))

...и естествено МРАЗЯ бонбони и памукшекер....МРАЗЯ, МРАЗЯ!!!


......ще си помисля дали да ти простя (макар, че на деца се прощава)......

...черни въглени скучаят върху моята съдба....

Редактирано от EVl на 03.07.04 02:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.