Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 27.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Упътване за четене на постинги.нови  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано29.12.02 02:07



Тъй. Какъв е поводът да ви тропам с този постинг по мониторите?! Абе напоследък чета в клуба едни жизнерадостни теми да самоубийства, депресии, друсане, скачане, плюене и тям подобни. Аз, като една откровенна селска мома, се чувствам съпричастна на подобни страдания и понатраквам по някой отговор. Истината е, обаче, че лека полека взе да ми писва и намерих начин да чета подобни постинги с други очи.
Та това е моят съвет за всички, които не обичат да си развалят по подобен начин настроението. Значи - дано да имате, или намерете от някъде 29-та симфония на Моцарт или "Вълшебната флейта", абе нещо в този стил. Гарантирам, че сите постинги на този фон ще ви се струват като статии от вестник "Стършел" (лично изпитано от мен лекарство:))) Аз и брат ми преди години по същата метода, като даваха по Канал1 едни лели в народни носии, които пееха съответните песни, изключвахме звука на телевизора и пускахме Майкъл Джексън. - Незабравима гледка.:))) (абе друго щеше да бъде с Бритни Спиърс, ама навремето нямаше такива екстри, мъъъъъкааааааа :)))

Та така.
На печелившите - честито.
На останалите - да чакат новия тираж.:)))

Наслука!

Редактирано от Rauch на 29.12.02 02:08.



Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: Rauch]  
Автор KultiviranaМодератор (busy bein' blue)
Публикувано29.12.02 10:37



Наслука, разбираш ли ..начи..


Виждам, че разбираш - как
не трябва да се хаби ценна енергия
в борба срещу призраците/дразнителите ежедневни,
а по-добре да се постараеш да се приспособиш
към тях
до степен да не ги забелязваш..

В новата година ще се събудиш,
образно казано, а и по-глобално дори
с вдигната летва
на собствената ти ранимост..

Поздрав!
И весело посрещане на Новата година и от мен на всички клубарки!





Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: Kultivirana]  
Автор dallia (непознатата)
Публикувано29.12.02 11:07



...аз тържественически обещавам на г-жа/жица модераторката,че на Rauch няма да се случват раняващи и гаднярски неща, щото нали аз я обичам..много ясно де....та бъди спокойна! ти си наглеждай другите питомнички да не се депресират и те да си намерят по някое Лекарство.....ама не мойто дееее....ахъм...че много зла ставам да знайтееее!!!!))))))
а то се знае тва де....
ми обичаааааааааааамммм тееее Rauch !!!! и си ни пожелавам нас, заедно , за новата 2003)))) цунки)))


"Aerodynamically, the bumblebee shouldn't be able to fly, but it goes on anyway."


Тема Re: Упътване за четене на постинги. [re: dallia]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано29.12.02 11:10



Ти си ми лекарството. Обичам те.



Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: Rauch]  
Автор EVl (сериозна)
Публикувано31.12.02 02:03



На музиката на Моцарт ти Обещавам да се Гръмна...или да се метна от някой шибан блок...хехе...ще бъде така вълнуващ (шибан) Полет...така си мечтая да полетя....

Аз съм едно плашило,аз съм едно дете,аз съм пространство сиво...


Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: EVl]  
Автор Aбcypд! (ви казвам...)
Публикувано31.12.02 04:15



Ми аре лети,бре
Ма да е самерикански авиолиний

в голяма чаша


Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: EVl]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано31.12.02 11:56



Значи - Моцарт не е подходящ. Намери Schuler - Ave Maria, ама в изпълнение на немски. Тогава верно ще полетиш от балкона със стил.:)))

Айде - весел ден и на теб!



Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: Rauch]  
Автор EVl (сериозна)
Публикувано31.12.02 16:38



Стила е на Първо място в програмката ми!!!Тенкс за съвета!(дълбок поклон)

Както съм казвала нееднократно тука има толкова мноооо Умни дами,че аз направо Ви заявявам че ще си подпаля елхичката....Весело и на теб и виж там Далия също да е Весела!!!

Аз съм едно плашило,аз съм едно дете,аз съм пространство сиво...


Тема Re: Упътване за четене на постинги.нови [re: EVl]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано01.01.03 15:27



Dallia е моя радост (не исках грижа да пиша). Не се притеснявай.:)))

Весело от мен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.