Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 21.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: Loneliness]  
Автор mechante (mechante)
Публикувано06.11.02 00:02



Pitai Eliq.Tq moje i disertzatziq da ti napi6e i v kult da gi izdigne jenskite lesbiiki!



Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: mechante]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано06.11.02 09:03



samo ako slushash!!!

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: DAEMON]  
Авторypчeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 10:05



Все пак мисля, че една жена трябва да изглежда като жена. Силата трябва да е вътре в теб, а не извън теб. Не мисля, че на жената и отиват бицепси и агресивно поведение. Иначе харесвам стилът унисекс, когато в него личи някаква елегантност и когато е наистина стилно.



Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: ypчeтo]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано06.11.02 10:21



А аз мисля, че човек трябва да изглежда така, както се чувства най-добре.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: dexter_sum]  
Авторypчeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 10:40



И въобще да не ти пука как те възприемат околните? Трябва да се намери някаква хармония между вътрешния свят на човека и външния свят. И аз не съм от най-суетните, но държа да ме възприемат именно като жена. Външният си вид не мога да променя и да стана като Мерилин Монро, но поведението си мога да контролирам, надявам се. Не се чувствам добре, когато другите не ме харесват. И не винаги е достатъчно аз да си се харесвам, за да ме харесват и другите.



Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: ypчeтo]  
Автор winnie (¤)
Публикувано06.11.02 10:49




унисекс стилът обаче почти винаги го свързват с едни тийнейджърски издължени асексуални фигури
аз мисля че човек трябва да се приема, такъв какъвто е и тогава - ще му отиват и индиански пера на главата, ако така се харесва




Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: ypчeтo]  
Автор winnie (¤)
Публикувано06.11.02 11:01





Имаш предвид, че не си се изрусила до бяло и не заставаш над духащи шахти с ефирни рокли ли?
Обаче е много вероятно така да те харесат, както и Мерилин Монро са я харесвали, нали?

сега сериозно

Аз си мисля, че човек се обгражда с хора, които го харесват така, както се харесва сам, а не се опитва да мимикрира спрямо всяка среда. Другото е ... безумие.




Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: DAEMON]  
Автор DAEMON (Xi Xi Xi)
Публикувано06.11.02 11:57



Темата за това какво е МЪЖКА лесбийка я провокираха хора тук в клуба. Някои може да са се познали в написаното от мен, други може да го отричат - Свят широк, хора - всякакви.
Единственото, което казах е - как се чувствам АЗ. Не натрапвам на никого моите определения - просто познавам и жени, които споделят усещанията ми.
Да се държа и обличам като жена!!! - ми, 'псурд - ша мязам на травестит - за тези, които ме познават - това е ясно. За тези, които не ме познават - 183см - бивша професионална спортистка тежка категория (лесбийка съм от преди да се захвана с професионален спорт - да не се бъркате с химии и т.н.)
Има и още нещо - общо взето - тема за размисъл - по мои (и не само мои) наблюдения - НИЕ определено сме ХАРЕСВАНИ - и то такива каквито сме!!!
Колкото до ЖЕНСКИ - в средите ни 99% са унисекс.
Аз лично не познавам нито една 100% женска - поне за идеята......
Има такива, дето се изживяват като ЖЕНСКИ - Оки... проблема си е техен майтап бе....

Let It Be...


Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: DAEMON]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано06.11.02 12:16



Има 2-3 за цвят, но защо изобщо се отдава такова значение на това?

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: КАКВО Е "МЪЖКА ЛЕСБИЙКА"нови [re: dexter_sum]  
Автор powerpufgirl (Влюбена)
Публикувано06.11.02 12:22



4 с мен..... ама к'во от т'ва....а бе щом е жена,значи...

Не викай.. Викането е като
мълчанието-никой не го чува..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.