Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 27.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ще се запознаваме ли?!?нови  
Автор geminiled (24 h /d...)
Публикувано26.09.02 03:08



Малко ми е странно, че в "Клуб за запознанства", пък бил той и "Ева и Ева", рядко някой се запознава с някого. Когато влязох тук наскоро, това беше част от идеята ми да се включа - да се запозная с хора, които имат подобни на моите чувства и усещания. Да говорим за нещата от живота, които ни събират и разделят. За красивото. И за тъжното. За влюбването, за срещите, за разделите... За всичко, за което по една или друга причина в този момент не е възможно да разговарям с реалните хора около мен. Защото понякога е много по-лесно да споделиш с "виртуално другарче"...

А попадам на място, на което всички се познават по между си отпреди моята поява тук, и... И идеята на "Клуб за запознанства" в моите понятия се обезсмисля... Виждам групи и подгрупи, които спорят колко вида лесбийки и гейове съществуват. Виждам липса на интерес към непознатите, за които не е ясно на чия страна са. Виждам отсъствие на стремеж у "старите кучета" да ме привлекат за каузата. За същата тази кауза, за която иначе толкова гръмки думи се изписват. Тогава какъв стимул бих имала да се включа? ...
Дори и да мога да помогна с нещо, няма как да го разбера... А още по-лошо, скъпи дами, е това, че вероятно и вие няма да го разберете... Аз ще постоя, ще почакам, после ще си тръгна. С известно огорчение. Защото едва ли ще се запознаем по този начин...

Не знам до каква степен ви трогва мисълта, че някой минава и си заминава. И колко хора са минали оттук и са си отишли, защото не са намерили "храна за душата"... Но малко дружелюбие и здравословно любопитство към новодошлите може и да затопли отношенията тук като цяло. Поне така си мисля...

Поздрав на всички !

Силвия.

Аз съм трийсет угарки на нощ.
Аз съм разрошен перчем.


Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: geminiled]  
Автор eлия ()
Публикувано26.09.02 03:21



Не виждам какво странно виждаш в това... ние така сме се запознали... като сме минали оттук, остнали сме и сме се включвали в различни дискусии, които са ни заинтересували...
Нормално е да спорим... понякога и по-остро... къде го няма... важно е да не остава горчилка накрая...
Ако постоиш, и ти ще си намериш приятелките... и момичетата със сходни на твоите разбирания и интереси...
Аз самата още нямам година, откакто съм влезнала за първи път тук...



Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: geminiled]  
Автор Ancheto ()
Публикувано26.09.02 06:46



Hey zdrasti
ne si trygvai, ne se predavai.
radvam se da se zapoznaem:)



Тема дружелюбни сме , дори понякоганови [re: geminiled]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано26.09.02 09:25



прекаляваме и може би ни е страх да не натрапим личното си на някого . Запознавай се с нас , прати бележка на някоя , която ти е интересна . Съмнявам се да не ти отговорят После разговори , създадени впечатления , приятелства ....



Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: geminiled]  
Автор dexter_sum (яхнала метла)
Публикувано26.09.02 10:25



Mojem da sreshtnem:))))

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: geminiled]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано26.09.02 19:40



среща



Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: eлия]  
Автор geminiled (24 h /d...)
Публикувано27.09.02 23:18



Защо е необходимо да прекарам почти цяла година тук, за да разбера мога ли изобщо да направя нещо и, ако мога, какво да направя?!?

Аз съм трийсет угарки на нощ.
Аз съм разрошен перчем.


Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: Ancheto]  
Автор geminiled (24 h /d...)
Публикувано27.09.02 23:20



И аз се радвам да се запознаем! :))) Обичаш ли бира?

Аз съм трийсет угарки на нощ.
Аз съм разрошен перчем.


Тема Re: дружелюбни сме , дори понякоганови [re: D.]  
Автор geminiled (24 h /d...)
Публикувано27.09.02 23:24



Така и не го разбрах това дружелюбие :))) Но всяко ново запознанство си е вид "натрапване". Преди време сестра ми развиваше теорията, че всяко общуване е своеобразно насилие над Другия. Тогава я питах какво е приятелството в този контекст. А тя ми отговори: насилие, примесено със симпатия... Много се забавлявах :)))))

Аз съм трийсет угарки на нощ.
Аз съм разрошен перчем.


Тема Re: Ще се запознаваме ли?!?нови [re: dexter_sum]  
Автор geminiled (24 h /d...)
Публикувано27.09.02 23:26



Чудесно! Точно това ми е идеята...:)))

Аз съм трийсет угарки на нощ.
Аз съм разрошен перчем.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.