Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 20.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дайте идея за кредитна картанови  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 04:56



Първото което искам да кажа е че не ми трябва кредитната карта за теглене на кредит :), просто искам да оперирам с наличните си средства за разплащания по интернет.Трябва ми нещо по скоро като дебитна карта Visa по възможност но разбира се да я съвместима с кредитните.
Много ли искам??? И като кажа че за всичко това съм готов да дам най-много 500$ в депозит сигурно ставам смешен, но и да съм смешен поне моля ви ми отговорете акк стои въпроса.
А щях да забравя.Ккакви комисионни взимат банките за всяко разплащане.
Благодаря за всички отговори.



Тема Re: Дайте идея за кредитна картанови [re: cc]  
Авторhekate (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 16:22



защо не пробваш да вземеш дебитна карта Visa от Обединена българска банка, става за разплащания по интернет, доколкото знам...

Мисля, че минималният изискуем депозит при тях е USD 50, така че пасва идеално на изискванията ти.

Успех!!!





Тема Re: Дайте идея за кредитна карта [re: hekate]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано07.03.01 05:03



Само че не се издава от ОББ а от Булбанк и не став за интернет.Иначе другото е вярно...оп то майдруго нямаше :)))
За интернет ства дебитка Мадтеркард но за нея се иска първоначална "инвестиция" около 350-400$ като минималния остатък е 250 мисля че в булнбанк и ако не се лъжа 300$ в ОББ.
Е и яко си жулят.



Тема Re: Дайте идея за кредитна картанови [re: x]  
Авторhekate (Нерегистриран)
Публикувано09.03.01 12:51



и все пак има карта на ОББ и то Visa, провери, ако не вярваш :))))

за жуленето си е вярно, няма да споря ;)))





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.