Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 01.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Конкурентноспособност на фирматанови  
Автор katerinata (непознат )
Публикувано29.06.05 10:42



Ако някой се интересува от курсова работа на тема"Конкурентноспособност на фирмата"може да ми напише бележка.
P.S.-оценена е с 6-ца в УНСС



Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: katerinata]  
Автор evidence ()
Публикувано09.07.05 12:48



Кой я е оценявал? Каква специалност си? Макроикономика? :))

"Хора на доброто не умирайте.
първите си пориви не спирайте!"


Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: katerinata]  
Автор katerinata (минаващ)
Публикувано11.07.05 09:44



Бях спец.Маркетинг-вече завърших!
Оценена е от доц.Дуранкев
А впрочем в първия постинг забравих да уточня,че и дипломната ми е по този въпрос и е оценена с 5-ца. с оценката ,но ако учеш в УНСС знаеш,че някои пре3подаватели пишат 6-ца само срещу....
Както и да е -курсовата и дипломната са мн.добри-гарантирам!



Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: katerinata]  
Автор evidence ()
Публикувано13.07.05 20:28



хубава и трудна тема е конкурентноспособността на фирмата. поздравления, че си се справила толкова успешно.
аз уча в УНСС, сходна на твоята бивша специалност: прогнозиране и планиране, ;)) а доц. Дуранкев ми е преподавал малко. 'Странна птица'- в положителния смисъл, ;). дипломната ти работа би представлявала интерес за студентите, за начина на структуриране на разсъжденията и много други предимства.
ако ми се наложи да пиша нещо подобно, колко ще искаш за курсовата? дипломната трябва да е по-разширен и обогатен вариант на курсовата, т.е. дипломна работа е различно от курсова, макар че са по една и съща тема.
Сега работиш по специалността си, нали? кои са ти 3-те любими български марки? ;-) моите са - Арома, Победа-бургас и Ганчев-дето прави пюрета за бебета, които са също толкова хубави и за възрастните, стига да не струваха толкова скъпо ;((
чао и ще чакам да пишеш.

"Хора на доброто не умирайте.
първите си пориви не спирайте!"


Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: evidence]  
Автор katerinata (минаващ)
Публикувано14.07.05 18:29



Всъщност не,не работя по специалността си-поне за сега!
А иначе имам и курсова и дипломна по темата.За цени не ми се говори,може би нещо символично,но зависи-ако си ми симпатична може и без нищо.Писала съм ги сама и се потих доста,но това не означава,че ще изкарвам пари от това
А щом учиш тази специалност предполагам,че доц.Найденов също ти е преподавал/лека му пръст/. Беше страхотен човек и ми стана много тежко като разбрах за кончината му....



Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: katerinata]  
Автор scsi ()
Публикувано19.07.05 16:31



И аз съм завършил ППИС. Познавах Найден Найденов, знаех че беше болен, но за това, че е починал сега разбирам. Ако наистина е вярно лека му пръст.



Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: katerinata]  
Автор Jill (на война)
Публикувано26.07.05 12:12



Кога е починал доц. Найденов??

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: Jill]  
Автор katerinata (минаващ)
Публикувано26.07.05 12:58



не знам точно кога,но аз като ходих преди 2-3 седмици имаше некролог за 40дни...



Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: katerinata]  
Автор evidence ()
Публикувано27.07.05 20:49



Много унсс-ари сме се събрали тука, това ме радва :)))
Катя, не унивай, че не можеш да си намериш работа по специалността. Ти знаеш по-добре от мене, че се търсят такива кадри. А покрай ЕС и парите от фондовете, които трябва да се усвояват, ще се развива бизнесът в България. Просто българинът трябва да стане по-предприемчив, а той иска или не иска трябва да изгради такова качество у себе си, за да може да оцелее. Усет към бизнес, но не лакомия, това мисля, че ни трябва. А иначе, как да се справим с конкуренцията на развитите пазари, мисля, че трябва всички да се съберем и да поумуваме, за да може да се справим. Имаме конкурентноспособни стоки: вино, като цяло земеделието ни, ако се управлява качествено, може да бъде номер 1. Бях чела че се търсят български малини, козметика( паста за зъби); Вие сещате ли се за нещо, което може да ни извади от блатото?
Катя, благодаря ти за отзивчивостта по отношение на курсовата ти работа. Ако ми дотрябва нещо подобно, то ще бъде единствено от нужда да видя как се структурира курсова работа, че досега не ми се е налагало да пиша :(((
Доц. Найденов, трябваше да ми преподава по Изследване на операциите, обаче през цялото време ми преподава гл. ас. Киранчев, който е много добър и свестен преподавател. За Найденов съм чувала от колеги, които не са моята специалност, че им пишел оценките или по симпатичност или в зависимост от останалите оценки в книжката.
Найденов се спомина някъде около началото на май т. г. Вие какво знаете за него?

"Хора на доброто не умирайте.
първите си пориви не спирайте!"


Тема Re: Конкурентноспособност на фирматанови [re: scsi]  
Автор evidence ()
Публикувано27.07.05 21:00



scsi, и как е като си завършил ППИС? Какво специализира? Фирмено или национално планиране?
Работиш ли по-специалността си? Въобще ще се радвам да споделиш мнение по отношение на ППИС :)) Всичко, което мислиш, че ще ми е полезно за по-нататък в следването ми. Благодаря предварително.

"Хора на доброто не умирайте.
първите си пориви не спирайте!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.