Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (17.9)
Публикувано24.11.06 20:26



Здравейте!

От приблизително 2 месеца съм служебно назначен да модерирам клуб "Икономика".
Глупави правила няма да определям. Привърженик съм на идеята, че форумите са свободно пространство.
Ще се намесвам само в краен случай. Но искам да помоля участниците за три неща:

1. Пишете на кирилица - чете се много по-лесно. Повечето вероятно използват IE, с който KREDOR се използва съвсем спокойно. За феновете на FireFox - всеки Windows поддържа BDS. Просто го инсталирайте. В България сме все пак.

2. Някои от вас имат склонност към писане и самоотговаряне (честита нова дума). Моля, не правете така. За целта има други клубове или просто се обърнете към най-близкото медицинско заведени. Пиша без ирония и подигравка.

3. Регистрирайте се - пари не струва, а и е удобно.

Това е за сега. Ако имате някакви предложения - пишете в темата или на лична бележка.



Поздрави,
Станислав

Редактирано от Cтaниcлaв! на 24.01.08 08:21.



Тема Re: Няколко думинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано31.03.07 00:15



Погледни си второто и има шанс да разбереш защо никой не списва тук. Тази нова думичка "самоотговаряне" как я измисли? А ако няма достатъчно компетентни хора, ти с кого си говориш и кого модерираш всъщност?

Карай...Мисли, преди да пишеш. С кредор или без, все нещо съдържателно трябва да е казано, а не да повтаряш заучени служебни модели. Успех!



Тема Re: Няколко думинови [re: My Eye]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано31.03.07 07:44



Излишно е да споменавам какво виждам, когато съм модератор на определен клуб, нали? Времето на плаващите IP-та безвъзвратно отмина и когато видя, че някой нещо пита и после сам си отговаря, като старателно се опитва да прикрие приликите - те, това, уважаема, беше причината за т.2.

Самоотговарянето може и аз да съм го измислил.

Нови условия, нови думи - неизбежно е!

Останалото няма да го коментирам. Виждам както КАКВА се изживяваш. Само дето специално в ония четири теми не видях нищо умно, да не кажа нищо написано на разбираем български език. По-скоро някакви словестни изблици



Тема Re: Няколко думинови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMy Eye (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 08:02



Я си гледай работата! Като чета само умни неща от теб, няма как да пиша по друг начин! На село и едноокият е крал...Префърцунен сополанко! Айпитат ми са променливи. Познай що. Щото не се занимавам професионално с простотиите на форумните индивиди без сетива...Бегай да се правиш на интересен пред друг!





Тема Re: Няколко думинови [re: My Eye]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано31.03.07 18:09



Аз абсолютно нищо не съм писал в този клуб. Няма как да прочетеш нещо умно от мен в този случай.
Сополанко не съм - повярвай ми. По-голям съм от теб, гаранция.
Иначе виждам, че понятие от IP-та съвсем си нямаш. Не е фатално де. То затова по разните му там банки, застрахователни дружества и икономически групировки си има IT department



Жива, здрава и полека с обидите



Тема Re: Няколко думинови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторfemale (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 22:32



..., желая ви лек ден и приятна работа на единия, а за милата дама, де да можех и аз да разбирам като теб от ип-та



Тема Re: Няколко думинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано19.06.07 17:29



Точно защото нищо умно не си написал в този форум, мястото ти не е тук.
Ако не беше сополанко, едва ли щеше да реагираш така първосигнално на една обикновена и непретенциозна провокация. Ти си знаеш де... Даже и в АйТи департмънта се налага да работят хора с интелект над средното ниво. По-голям или по-малък от мен, не променя факта, че си пълен некомпетент по проблемите на икономиката.

С уважение...към предпочитанията ти.

С което искам да кажа, че където трябва да модерираш, не го правиш, а където не трябва - се намесваш. Стоя зад думите си, а ти си помисли какво принципно има в твоето поведение.

Приятна вечер!

Редактирано от My Eye на 19.06.07 17:57.



Тема Re: Няколко думинови [re: My Eye]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано27.06.07 14:03



Благодаря, че бях уважен 3 месеца по-късно. За мен е чест.
Сега ли те пуснаха от лудницата или ти спряха лекарствата от РЗОК?





Тема Re: Няколко думинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано30.06.07 18:33



Не, не сте уважен..Три месеца са нищо за форумните изяви или липсата на такива. По втората част от постинга ще си замълча. Редно е сам да си отговорите доколко му е мястото в клуб "Икономика".



Тема Подкрепям напълнонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор OT6ELNlK (член)
Публикувано31.08.07 15:55



За кирилицата и BDS подкрепям напълно - честно казано ако съм модератор ще трия всички постове нарисани на латиница .
Това говори колко много неграмотници се въдят в интернет пространството .




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.