Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 20.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема магистратуранови  
АвторEннa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 21:57



Здравеите,харесах си една специалност за магистратура във Свищов,но тя е само под формата на дистанционно обу4ение.Какво мислите за дистанционното обу4ение дали е удобно за студента и как се гледа на него от работодателите например?



Тема Re: магистратура [re: Eннa]  
АвторGringo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 20:59



Здравей , аз уча в Свищов редовно , магистратура.
За дистанционното мога да ти кажа , че се научава доста (имам впечатления от няколко специалности но кажи каква магистратура си си избрала да ти кажа дали е сред тези специалности). Уеб базирано е и не те оставят намира от тестове и казуси (не са все пак чак толкова много).

Що се отнася за работодателите , не знам. Но един преподавател казва , че ако сега няма значение то в бъдеще със сигурност ще има дали си редовно или дистанционно(в ущърб на дистанционното)

Моето мнение е , че що се отнася до магистратурата работодателя гледа дали я имаш , а каква форма не мисля , че в повечето случаи има значение.



Тема Re: магистратуранови [re: Gringo]  
АвторEnna (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 01:41



blagodarq,ami imam intersi v oblasta na mitata i mitni4eskata politika,ta specialnosta koqto me interesuva e "valuten i mitni4eski kontrol",kolkoto do kursovite raboti i testovete ne se pritesnqvam 4ak tolkova za6toto zavar6ih specialnost,za koqto trqbva6e neprekasnato da se pravqt takiva ne6ta.Ako ima6e opciq za zado4no sigurno 6tqh da izbera nego,no.....nqma.Moje6 li da mi dade6 pove4e informaciq za magistraturite v svi6tov,za6toto nqmam nikakva predstava.Az zavar6ih VINNSA vav varna,no za sajalenie magistraturite tuk sa mnogo po skapi i nqma bogat izbor na specialnosti za razlika ot svi6tov,pone vav moqta oblast-finansi.Blagodarq ti predvaritelno.



Тема Re: магистратуранови [re: Enna]  
АвторGringo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 15:46



Трябвало е само да разгледаш сайта на акдемията. Не случано е класиран на първо място сред сайтовете на ВУЗ-овете.

Надявам се това ще отговори на въпросите ти.



Щракваш там срещу формата на обучение и ти излиза какво се учи.

Ако има нещо друго питай.

Това ми е отговора , защото въпроса ти не е много конкретен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.