Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 04.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема US-x market - какво е тованови  
Автор opiopi (непознат )
Публикувано09.05.05 09:29



Някой да е чувал за тази електронна борса за търгуване на стоки. Пуснали са обияви за работа в jobs.bg i econ.bg от името на някакво сдружение ФК "Синтез" (няма булстат регистрация) и курсове платени естествено и всички препратки водят към сайта steinx.com. В тоя сайт освен светли убеждения и въздухарски примери за търговия на стокова борса друго няма. Нещо ми намирисват.



Тема Re: US-x market - какво е това [re: opiopi]  
Авторзнaм ли (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 16:30



Бях се записала на предишният им курс, те са 2 сдружения освен ФК Синтез. Отказах се, защото трябваше да подпиша граждански договор за работа към тях, за да продължа инъче предплатеният си курс на стойност 186 лв. - оцелих промоция .....Ха. На първо четене договорът беше пълен с правописни грешки, а годината бе 2001, ако не се лъжа. Дори не са си направили труда да пренаберат текста му... Самите хора, които обучаван, не бих казала че са преуспели. Опитват се да направят опционен пазар, но дали ще успеят... Самото обучение ми дойде нагорно, тъй като и работя на трудов договор. Всеки ден има урок и тест, който трябва да се реши до 00,00 часа на същия ден. Не успявах да се справя добре, въпреки, че съм учила опции в Свищов.
До колко са истински - не мога да отговоря, но бяха успели да ме зарибят, дори и на първата лекция - присъствена в събота - бях твърдо убедена, че наистина си струва и няма съмнение, че едва ли не това са хората. Инъче не се доверявам лесно.



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: знaм ли]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 19:48



Mного странно как може да говори за правописни грешки човек, който пише "инъче". И каква обвързваща сила има гражданския договор, че толкова е страшно да го подпише човек, освен ако не е абсолютно юридически неграмотен. А иначе наистина си е тежко, който се хване или чете повечко или се отказва. Но доколкото зная така стоят нещата навсякъде



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: opiopi]  
АвторФOPEKC (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 16:54



На мен ми намирисва на класическа пирамидка, естествено всеки има право да прави бизнес, но когато кандидатстваш за работа те ти искат парички за да искараш курса, а после ти обещават светло бъдеще (500 - 4700 $).
За всеки ентусиаст това е страхотно червииче, ВНИМАВАИТЕ не се предоверяваите.
А случаино ако някои е по добре запознат с схемата нека я опише. 10Х



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: ФOPEKC]  
Авторfx (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 12:59



А вие какво очаквате от дружество което не е регистрирано и регулирано нито от БНБ нито от КФН ..... регулират се сами себе си



а да не говориме за името

"BOMEX Group - Bolkan Mercantile Exchequer - Bulgarian Dealers' Aassociation Group "

куче влачи реис .... диря няма .....

човека взе парите и каза ЧЕКАЙ ЧЕКАЙ малко......



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: fx]  
Автор (fx) (непознат )
Публикувано07.07.05 15:09



и последният да затвори вратата

ако някой се чуди защо мисля така да погледне www.cme.com и веднага ще открие развръзката



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: (fx)]  
Авторcnn (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 17:22



да ли ще се намерят още риби.до кога ще ни бъзикат такива



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: cnn]  
Авторizgorql (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 13:27



миналата година и аз изгорях 186 лева.
това си е чиста пирамида.



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: izgorql]  
Авторcnn (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 15:53



как процедираха при зарибяването и в наводняването.



Тема Re: US-x market - какво е тованови [re: cnn]  
АвторTodor - VlJTE ! (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 18:24



Molq vseki koito pogledne tazi statiq i e izgoriql ot tezi moshenici neka mi pishe na e-mail crowbg2001@yahoo.com
6te napravim hubav spisuk i az li4no shte se postaraq da stigne to4no kudeto trqbva. Vruzki bol. Prosto ne iskam da sum samotnata ribka . 4akam VI.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.