Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови  
Автор Milena+ ((*^_^*))
Публикувано14.01.04 10:26



Имам един проблем с внасянето на здравните осигуровки, а счетоводителят ни не е на работа, за да си погледне извадките.

До сега внасях по параграф 080441 здравните осигуровки. Ако не участвам с личен труд във фирмата, в която съм съдружник и съм безработна по същия параграф ли ги внасям и пак ли върху 200 лв за месец декември 2003 г.

Има ли някакви промени за 2004 г. и къде в София може да се намерят те, без да се налага да ходя в частна счетоводна къща?
Има ли в интернет сайт, където може да се намери информация по въпроса?

Благодаря!



Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови [re: Milena+]  
АвторЦypa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 22:58







Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови [re: Цypa]  
Автор Milena+ ((*^_^*))
Публикувано16.01.04 20:26



Най-после да срещна един счетоводител, който е точен, лаконичен и грамотен едновременно.
Благодаря ти много, че ми помогна да разбера, че счетоводителят ни вече 11 месеца е внасял ЗО по параграф за ДОО. Сега пак молби за оправяне на грешките.
Как може частник да накара счетоводител, който прави такива гафове да си плати, според теб?





Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови [re: Milena+]  
АвторЦypa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 22:42



Благодаря! Има променени параграфи в 2004 в сравнение с 2003-та. А колкото до човека, може и да не искал да сгреши.



Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки? [re: Цypa]  
Автор Milena+ ((*^_^*))
Публикувано18.01.04 13:47



Искаш да кажеш, че този сайт, който ми даде няма да бъде обновен за новата година ли?

Е, ще се наложи да си купя брошура от НОИ и да си ги разглеждам сама май...

Дадох му на счетоводителя няколко дни за размисъл и проверки, каза че ще се справи и накрая грешка (да не ти казвам какви големи титли по специалността си има той)..., явно човек трябва и най-малката подробност да проверява, защото и бина беше сгрешил, че се наложи да го оправям...





Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови [re: Milena+]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 02:36



Защо не прегледаш информацията на www.noi.bg . Там има и сметките и параграфите и различни инстр.



Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови [re: cлyчaeн]  
Автор Milena+ ((*^_^*))
Публикувано25.01.04 17:14



Мерси за съвета, но да ти кажа честно не ми се мисли за счетоводни неща, след като има специалисти, на които това им е работата и могат, ако искат да ми кажат направо дали вече има направени промени в този сайт на НОИ за новата 20004 година или все още няма кой да го актуализира.

Знам, че има брошура, но не ми се гледа в нета, поне докато не ми се наложи пак да проверя, защото се съмнявам...






Тема Re: Параграф по ЕБК за здр. осигуровки?нови [re: Цypa]  
Автор Milena+ ((*^_^*))
Публикувано08.02.04 13:34



Здравей!

От къде черпиш информация за тази година за осигуровките, а също и за справката-декларация по ДДС?

Променяш ли си програмата за счетоводство или ръчно?

Поздрави! Милена






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.