Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Keynesian Economicsнови  
АвторPieta (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 23:09



Mojete li da mi preporuchate literatura za Political Economy , v chastnost kasaeshta Keynesian Economics :) ezikut niama znachenie, preporuchitelno english
blagodaria vi v avans



Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Pieta]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано07.05.02 02:17



Vseki uchebnik po intermediate Macroeconomics ili Hisory of economic thought.
A nai dobre e da me pitash men, nali az sum q izmislil.

In money we trust


Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Keynes]  
АвторPieta (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 10:01



hm, ami vsichki uchebnici Intermediate Macro i Micro sa frash s Calculus, na men mi triabva izchistena political thought, i mi triabvat avtori , cornerstones v oblastta si . a za tova, dali ti si izmislial price rigities i drugi izmislici ho ho



Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Pieta]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано07.05.02 15:32



E stom e ho -ho pomost ne davam makar che mozeh da ti q dam za tova koeto te interesuva

In money we trust


Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Keynes]  
АвторPieta (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 20:38



iii are de :))) budi dobrichuk :)



Тема Re: Keynesian Economics [re: Keynes]  
АвторPieta (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 20:57



molia te, imam nujda ot urgent pomosht , dori i ot paralel guidance



Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Pieta]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано08.05.02 02:58



Dobre de aide ot men da mine dnez sum v dobro nastroenie.:) No purvo trqbva da znam na kakvo nivo si i vtoro kakvo tochno konkretno te interesuva ot tozi dql na makroikonomikata zastoto povqrvai mi dosta e obshiren. Ne e losho s tirenca da gi napishesh. Napr. vuzglega na Keynes za inflaciqta ili puk funkciq na potreblenieto na Keynes i tn.. A i oste nesto do kakvi iztochnici na literatura imash dostup. Ako te zakova s nqkqkvo zaglavie dali ste imash vuzmoznost da go namerish.

In money we trust


Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Keynes]  
АвторPieta (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 12:00



znachi ot chisto ikonomicheski aspect, sum na absolutely basic leve, vzela sum Edni Principles na Macro i edni na Microeconomics. Ne mi triabva neshto tiasno specializirano, po-skoro mi preporuchai niakoi masterpiece v oblastta , kudeto da ima political uklon, dostupa mi do literatura v sluchaia se ogranichava do bibliotekata v universiteta (aubg- shto gode e svetsna za Balkans) i vsichko po bg pazara, koeto obache sumniavam se e dostatuchno
imash edna cherpnia ot men :)



Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Pieta]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано08.05.02 19:17



Viz az sum ikonomist i znam idealno teoriite na Keynes ot ikonomicheski aspekt kakto moga da ti preporucham literatura ot takuv. Predpolagam znaesh che negovata teoriq preobrusta predstavite za ikonomikata do togava. Tova dava osnovite na nov tip ikonomicheska politika produlzila do 70-te godini i petrolnata kriza. Neznam obache kak negovata teoriq se tulkuva po nauchen nachin v sferata na politikata ili puk sociologiqta. Preporuchvam ti naistina da vidish i predledash v tvoq universitet purvo vsichki knigi po History of economic thought v chasta za Keynes i Keynesian revolution, susto taka mozesh da pusnesh i edno tursene po internet s kliuchovi za teb dumi, uverqvam te dosta nesta ste izlqzat. Eto ti i edin sait koito e #1 za History of economic thought:

. Nai-dobre e ste da mi zadadesh konkretni vuprosi za da sum ti ot pomost. Naistina nqmam mnogo vreme (puk i ne mi se plasta:) ) da sedna da ti napisha edna -dve stranici na razbiraem ezik s dve dumi, v kakvo mu se sustoi teoriqta. Tiq nesta za kakvo sa ti: za izpit, domashno ili nesto drugo akademichno?

In money we trust

Редактирано от Keynes на 08.05.02 19:19.



Тема Re: Keynesian Economicsнови [re: Keynes]  
АвторPieta (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 23:36



ne moga i ne iskam ot teb da mi sduvkvash material, beshe mnogo uslujliv blagodaria :)
ne stava vupros za dissertacia ili niakakuv nauchen trud, prosto tova mi e specialnostta political sci i mi e nujno improvement in economic terms
oste vednuj blagodaria ti




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.