Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 15.05.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: Ckayт]  
АвторOak-Tree (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 19:18



Привет на всички! Хубаво е, че има и хора които да мислят така и са загрижени за средата, която обитаваме. Надявам се глупостта да се смята природата като ресурс от дървета, камъни и гориво да бъде премахната от света, защото такива заблуди са ..просто заблуди. Природата и самата Земя е жива, винаги е била и ще ни унищожи ,ако се наложи за да живее! Можете да посетите сравнително новия форум: http://phpbb.fhhost.com/?mforum=obod
От хилядолетия назад са съществували подобни мъдреци, а друидите са били от хората най-близки до Природата, разбиращи Нея и силите, които ги заобикалят. А Природата има да ни каже не малко неща...
поздрави



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: Oak-Tree]  
Автор newage (идещ)
Публикувано14.09.05 23:23



Приятели, кога ще минете от приказки в действие?



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: newage]  
АвторOak-tree (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 14:24



приятелю, аз СЪМ преминал одавна в действие. все пак нито мога да променя света сам, нито да насилвам другите да правят нещо, за което явно не са отворени. каквото зависи от мен - го проявявам.
странното е ,че дори да се държи човек тук, както всички хора в Европа го смятат за еколог или смахнат, защото не си изхвърля боклуците насред парка, отпада4ните строителни материали край пътя и т.н. което впрочем е съвсем нормално поведение, ако се замислите.



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: Oak-tree]  
Автор newage (идещ)
Публикувано15.09.05 15:00



В отговор на:

приятелю, аз СЪМ преминал одавна в действие. все пак нито мога да променя света сам, нито да насилвам другите да правят нещо, за което явно не са отворени. каквото зависи от мен - го проявявам.
странното е ,че дори да се държи човек тук, както всички хора в Европа го смятат за еколог или смахнат, защото не си изхвърля боклуците насред парка, отпада4ните строителни материали край пътя и т.н. което впрочем е съвсем нормално поведение, ако се замислите.



Oo, отдавна да смятат някого за смахнат или открито да го нападат е критерии за истинност. Ако си нормален, значи си със силните на деня, тези, които разсипаха земята с безхаберието си.



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: newage]  
Авторoak-tree (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 22:01



Хареса ми това изказване ... да, понятието 'нормално' е прекалено абстрактно и според мен деструктивното и алчно виждане на повечето хора за 'нормално' е неестествено и глупаво! Но какво да се прави, разчитам единствено на планетата, че може сама да се опази от такива същества... М/у другото истина е - цялата телевизия е пълна манипулация и пълни психиката, дори и на подсъзнателно ниво с агресия, стрес и излишно натоварване!



Тема въпрос към newageнови [re: newage]  
АвторBMP (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 00:43



Здрасти newage ти ядеш ли месо?



Тема Re: въпрос към newageнови [re: BMP]  
Автор newage (идещ)
Публикувано17.09.05 10:03



В отговор на:

Здрасти newage ти ядеш ли месо?



Риба понякога, веднъж в месеца или по-радко, обикновено след физическа работа.



Тема Re: въпрос към newageнови [re: newage]  
АвторBMP (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 11:57



newage
пиши ми на ICQ-77398894
за по бърза връзка.



Тема темата май пак стана актуална?нови [re: BMP]  
Автор newage (идещ)
Публикувано30.01.07 17:47



Какво ще кажете -- най-топлата зима в (в живота ми), в Австралия незапомнена суша, а в Калифорния портокалите обвити в лед и сняг...

Редактирано от newage на 30.01.07 17:49.



Тема Re: темата май пак стана актуална? [re: newage]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано01.02.07 02:37



Това е все още нищо. Сериозните катаклизми тепърва предстоят. Хората разбират само и единствено като им опре отзад.

Но когато мнозинството от хората схванат за какво става дума, че векове наред са рязали клона, на който седят, силно подозирам, че ще е твърде късно...

Какво пък - може да е за добро. Земята ще се поочисти от един вреден вид.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 01.02.07 02:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.