Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 27.04.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Да не си си направил родово имение?нови [re: newage]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 20:42



Къде си се заселил? Колко човека сте? Къде учат децата ви? С каква площ разполагате? Засега само толкова въпроси. И едно последно въпросче: посещаваш ли този сайт:

?



Тема Re: Да не си си направил родово имение?нови [re: Bятъp]  
Автор newage (идещ)
Публикувано11.08.05 09:43



В отговор на:


Къде си се заселил? Колко човека сте? Къде учат децата ви? С каква площ разполагате? Засега само толкова въпроси. И едно последно въпросче: посещаваш ли този сайт:www.groups.yahoo.com/group/anastasiabg?



пиши ми на е-майла, ще ти разкажа по-подробно. Анастасийците не съм ги посещавал отскоро, но общо взето приключих с говоренето на празни приказки.



Тема Re: Да не си си направил родово имение?нови [re: newage]  
Автор vitaminko ()
Публикувано12.08.05 13:03



Всичко това е добре даже и аз си мечтая някой ден за такъв живот сред природата. Замислям се обаче това не ограничава ли социалния контакт на децата и съответно тяхното социализиране?

********************************************************************************


Тема Re: Да не си си направил родово имение?нови [re: vitaminko]  
Автормeлxaep (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 13:07



нюейдж - писах ти на мейла:)



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: newage]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано19.08.05 15:28



Поздравления! Малко са хората, които имат смелостта да направят такова нещо. Като че ли животът сред природата все повече ни плаши... Много неща ме интересуват за вашия живот, но ще ти пиша бележка или на мейл-а.

Само една забележка имам относно изгарянето на пластмасовите бутилки: при изгарянето им се отделя отровния газ диоксин, който е силно отровен. Аз също живея в едно малко село, но все още не мога да реша проблема с неорганичните отпадъци.

[image]http://www.aaea.net/galleries/crow/images/crow-2b.jpg [/image]


Тема Re: Да не си си направил родово имение?нови [re: vitaminko]  
Автор newage (идещ)
Публикувано19.08.05 16:14



В отговор на:

Всичко това е добре даже и аз си мечтая някой ден за такъв живот сред природата. Замислям се обаче това не ограничава ли социалния контакт на децата и съответно тяхното социализиране?



Има такъв момента, но все пак по-добре е детето да прекарва времето си в естествени условия, в градината, в гората, да научи занаят отколкото да губи времето, силите и здравето си в играене на садистични игри в някой мрачен компютърен клуб. А когато дойдат повече хора децата няма да скучаят.

Редактирано от newage на 19.08.05 16:17.



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: Kaнтaka]  
Автор newage (идещ)
Публикувано19.08.05 16:48



В отговор на:

Поздравления! Малко са хората, които имат смелостта да направят такова нещо. Като че ли животът сред природата все повече ни плаши... Много неща ме интересуват за вашия живот, но ще ти пиша бележка или на мейл-а.

Само една забележка имам относно изгарянето на пластмасовите бутилки: при изгарянето им се отделя отровния газ диоксин, който е силно отровен. Аз също живея в едно малко село, но все още не мога да реша проблема с неорганичните отпадъци.



Пиши ми на .
Ние всъщност горим малко отпадъци, пластмасите се рециклират -- от бутилките правим кофички за разсади и др. А и почти няма пластмасови отпадъци.



Тема е как така Арбанаси да го няма на картата бе?нови [re: newage]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано25.08.05 11:47



там кипи повече живот отколкото в Търново. и аз съм от там



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: newage]  
Автор Ckayт ()
Публикувано14.09.05 15:37



Приярел , нали знаеш ,че като изгаряш пластмасите замърсяваш повече, отколкотпо ако си бяха останали в твърдо съсътояние?!



Тема Re: Какво имат да ни кажат бедствията?нови [re: zaphod]  
Автор Ckayт ()
Публикувано14.09.05 16:06



Мъжки, между пропаганда и знание има голяма разлика...
Като програмист би трябвало да правиш разлика между тези две неща!
А за това какво става по света - нали знаеш , че много относително можеш да разбереш от вестниците и телевизията за тези неща. В медиите информацията е представена според, обикновено, повърхностният поглед върху събитията на програмния директор, редактор или журналист, съответно.
И още нещо - ако не можеш да усетиш, че Майката Земя е жива- проблема е в теб. Това не е идеология , а факт.
А иначе и аз не мисля , че Земята ни наказва или отмъщава, мисля че ни предупреждава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.