Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 23.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема изпей сърцето си ...нови  
Автор jumbles ()
Публикувано16.08.19 07:50



музиката може да отключи най-чистото в човека и да даде посока за изявата му





Тема Re: изпей сърцето си ...нови [re: jumbles]  
Автор KARMIC WHEEL (Destiny)
Публикувано16.08.19 10:42



Не пей ми се, не смей ми се напоследък.. Проблеми със сервото на колата.
Вчера голям късмет че жена ми не се преби някъде. Явно много "доброжелатели " инам от споделено като мисли. И то два дни след годишен контрол. Или пък там където не исках да им дам 16 000,може и да са ми направили мръсно.
Във всек случай е най-добре да се махна от дира като цяло.
Прекалено много лоши неща напоследък ае случиха.
Жена ми намери 5 листна детелина.. Същата вечер детето без да исанопитвайки се да хване падаш нож, му се заби в бедрото.И се наложи в 12 посред ноща да го шият на спешното. Малка раничка. Само един шеф.
На следващия ден следобяд на таблото на колата светна сервото. И волана се втвърди. Късмет че жена ми е карала километър на обратно само от близкия шопинг с 20.и че е успяла някакси изобщо да се прибере. Сега ще плащам като поп. Сигурно поне 10 000 кр.
Изобщо голям "късмет" тия дни. Със Дподелено, с детето, с колата.. Отделно и сметки ми се бавят и ще попнат лихви за частите за колата по нета.
Както и проблем с регистрация на часоветв вчера към фирмата.
Липари.. Не знам, имам чуството че лошите пожелания на маса народ в спиделено хванаха дикиш.
Знам че са ме проклели и псували.
За мое добро е може би да се дистанцирам от клуба нацяло.
Понеже престоя ми тук ми докарва лоша карма. Аз имам вина за част от нещата, но бях несправедливо изгонен от там. Понежв отново застанаха на страната на агресора.
Скоро Алекс ще е скедващия. Или някой друг. Който и се опъне, и ще го разкъсат кликата.
Аз колата ще оправя, и сметките ще платя.
Но осъзнавам че живота ми истински ще теъгне напред, когато се махна от тук.
И спра да давам храна на лешоядите и хищниците.
Опитвам се да гледам позитивно все пак. Малкия дявол че сина не засегна с ножа артерия, и че това с колата не стана някъде по път с 80-90 в час. Иначе може и до смърт да се стигне.
Но опрделено имам "доброжелатели".
Затова ще се разкарам от тук.

Кой как се държи си е негова карма, как аз-моя отговорност!


Тема Re: изпей сърцето си ...нови [re: jumbles]  
Автор KARMIC WHEEL (Destiny)
Публикувано16.08.19 12:02



И като говорим за лош късмет, пратиха ми фактура.. Грешна. И два пъти по-скъпа. С части които не съм поръчвал и на чуждо име. Ще се оттеглям от тук.
Изобщо, очакват ме големи промени. Дали към България или на другаде, но тук не ми върви. В нищо не върви. За съжаление.

Кой как се държи си е негова карма, как аз-моя отговорност!

Редактирано от KARMIC WHEEL на 16.08.19 12:02.



Тема Re: изпей сърцето си ...нови [re: KARMIC WHEEL]  
Автор KARMIC WHEEL (Destiny)
Публикувано16.08.19 14:34



Пратиха правилната фактура. Ама от дни пиша, търся кой къде по веригата не си е свършил работата.
Аман от мързеливи хора.
Никой не проверява два пъти като прави нещо, за грешки.
Както и да е. Отивам да видя сега какво и има на колата.

Кой как се държи си е негова карма, как аз-моя отговорност!

Редактирано от KARMIC WHEEL на 16.08.19 14:33.



Тема Re: изпей сърцето си ...нови [re: jumbles]  
Автор jumbles ()
Публикувано17.08.19 09:24







Тема Re: изпей сърцето си ...нови [re: KARMIC WHEEL]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано17.08.19 20:53



Хей, струва ми се че се залиташ в крайностите.

Имало е късмет в несполуките.

На една приятелка скоро се случи същото с колата й и се обърна по таван, колата — пълна щета, но и с пълно каско, защото е купена нова. На девойката нищо й нямаше Сега пак кара VW но SUV, купи го веднага след инцидента, а не й трябва всекидневно, гледам го всяка сутрин стои пред тях.
Хората са различни — една моя бивша колежка след такъв инцидент се писа 2 седмици болнични.

Ремонти на колата и сървизи могат да се пазарят, за разлика от самата кола (ако е нова).
Малко трудно става ако искаш нещо специално да ти слагат в колата. (в моя случай скоро — предно стъкло. Един камък излетя изпод гумите и удари стъклото точно в шофьорската зона, където поправки не са позволени)

Големия майтап е че работя за тия същите производители — стъклата се произвеждат от моя съплайер, но докато ги монтират в колите, обикалят половината свят и по пътя им слагат маркировка. Моето ново стъкло е само с местната маркировка, защото го докараха от съседния град, без да обикаля света. Само хората, които знаят тая подробност могат да забележат че нещо е различно. А аз зяпам всеки ден, все едно имам пъпка на челото и все в нея гледам

Хайде успокой се, какви мислиш че са предимствата на новото място за живеене?
На мен ми се струва стресиращо.
Такива неща навсякъде могат да се случат.



Тема апропо изпей сърцето си ...нови [re: jumbles]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано17.08.19 21:43



Помниш ли любимите изпълнители на приятелките си от 8ми клас?



Скоро едната моя приятелка имаше рожден ден се сетих за това каква музика обича и до днес Интеесно е че в компанията всеки има своя любима музика, не знам как сме виреели заедно



Тема Re: апропо изпей сърцето си ...нови [re: c@t]  
Автор jumbles ()
Публикувано18.08.19 11:01



Боже! аз не помня дали аз съм имала любими изпълнители по онова време, какво остава за приятелите

Интеесно е че в компанията всеки има своя любима музика, не знам как сме виреели заедно

абе, всички сме части от пъзела, с някои части просто пасваме и съвпадаме, независимо от разликата в рисунака върху ни, съединени картината става по-ясна



Тема Re: апропо изпей сърцето си ...нови [re: jumbles]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано18.08.19 11:47



Ahхаха днес дъщеря ми телефонира с един съученик и държи телефона като филия

Наистина много странно изглежда, но нямах време да я питам защо го прави

Днес вали без да спира, а тя след-празнува рождения си ден, защото през ваканцията не можаха да се съберат.

В програмата е пейнтбол с 10 човека в пороя (арената е до Хамбург насред нивите )

На всички тийнове им е за пръв път и още от веднага в хлъзгавото



Тема Re: изпей сърцето си ... [re: jumbles]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано18.08.19 21:43



Преди 2-3 дни местното радио постна анкета кой е бил първия ни постер в детската стая. Моя беше на Тейк Дет и Джон Бон Джови



п.п. Ето какви последици имат детските игри
От днес. Жалко че никой не снима как лежи в една локва с костюма по време на престрелка








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.