Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 27.04.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Истината... Вечността  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 14:36



В днешно време всеки е буквално затрупан с информация и...с появата на Интернет стана възможно да се снабдяваш с абсолютно всякаква информация в абсолютно всички области на живота.
Но! Появи се нов проблем: "Затрупване с информация" Човек просто стана като удавник в един океан от информация.....която всеки миг се мени...
За какво да се хвана? Кое е верно, кое не е? Как да отделя плявата от зърното? От какво имам нужда наистина, за да....открия това, което ще ме направи наистина щастлив. Щастлив?! Хората дори не знаят истинското значение на тази дума...."Щастлив значи богат" - казват.
"Щастлив значи признат/прочут" - казват други. "Щастлив значи да случиш на свестна жена/мъж да се ожениш и имаш много деца" и т.н. И хората залагат
и залягат....и се потят и се мъчат и....дори постигат своят блян. Но.....не стават щастливи от това....И нов блян се появева и нови идеи и нови усилия и.....никога не се получава това тъй търсено задоволство. Книги се четат....Боже мой колко книги се четат, прочитат, препрочитат и.....изяждат с кориците. Тук в тия клубове можеш да срещнеш млади хора, които са прочели цели библиотеки с книги, пробвали всевъзможни методи и практикували и практикуващи всевъзможни и невъзможни практики и техники....И за какво е всичко това? Защото не може да се живее без това вътрешно задоволство, без да се изпълни тази празнота отвътре..... Но тя не може да се изпълни с ментета и сурогати....Тя може да се изпълни единствено и само с нещо Истинско. Къде е то в този илюзиорен свят? Казано е от най-дълбока древност: "То е в Тебе!" Сократ е казал прочутите думи: "Това, което търсите отвън е - вътре във вас" И той нито е първия нито последния да го каже. Христос, когото цитирах защото още преди 15 год. когато ми попадна тази книжка и ме грабна с яснотата на казаното и директното обяснение на отдавна необясними за мен понятия, не е първия, който говори за Истината и Илюзията и мястото на човека м/у тях. Моят Учител, който живее днес казва същото: Светлината и мрака, Вечното и временното, Безсмъртното и смъртното имат свое отделно съществувание и нямат допирни точки. Във цялата Вселена има само едно място, където тези 2 сили си дават среща - и това е в човешкото същество. И двете сили обитават в нас. Тялото е смъртно и ще се разпадне един ден на атомите от които е съставено. Мислите , идеите, вярванията, желанията и т.н. са преходни и....идват и си отиват.

Но в човека обитава също Истината-Вечността.

Въпросът е: "Как да достигнем там - вътре в нас?"



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 14:56



Когато игрите на ума спрат …..
.....и бясното препускане на мислите като раздрънкана каруца по неравен кален селски път......преустановят своят необуздан неистов, фанатичен бяг....
Пристига .....Любовта. Тя не пристига отвън, защото тя е вътре в нас. Там е била винаги и ще бъде до сетният ни миг.....Кой ще ни даде Ключът към сърцето? Коя книга, коя теория, кое писание, коя догма или философия, коя религия или тълкувание.....???????
Или Само Един Човек - Живият Учител !!!
Той е тук да ви измъкне от блатото на безброй идеи, от вечния водовъртеж в който сте попаднали много отдавна и гълтайки вода се мъчите със сетни сили да се задържите на повърхността, за още една глътка въздух още, за един миг живот още.....Хващайки се в отчаянието си за всичко, което изглежда поне като една спасителна сламка....Хващайки се за лъжепророци-лъжетълкуватели на святите думи на святи пратеници на Истината. Но тези лъже-хора, "експерти-хора" само ще ви забият още по-дълбоко във калта на мрака, на отчаянието, на безизходицата. Защото те самите са затънали в Мрака и не могат да се самоизмъкнат дърпайки себе си за собствените си коси.....колкото и да се напъват..... Но има Един, който може да ви даде Ключът към Светлината, която обитава във всекиго от вас...... Без много празни приказки, без да ви съди и намира кусури. Такива каквито сте - сте достатъчно добри за да получите Ключът. Гратис, без теории, догми, философии, религии, секти и т.н. Без ритуали и саможертви......
Защото има ли някаква Сила над Силата на Любовта???

Ето какво пише Живият Учител:

" Love is

Love has no beginning or any end
Love is immortal even as the lovers come and go
Love is tenderness, it can conquer even the hardest heart
Love dwells not in one place
It ocupies every fiber of one's being.

Love has no story to tell, it is only present in the presence
Love has a way with itself, it is never blind nor does it have any eyes
Love is beautiful, for it can give even the ugliest a look of divinity
Love is all things to all, yet love is only for those who want love."


Prem Rawat - Maharaji

превод:

"Любовта е..

Любовта няма начало или някакъв край.
Любовта е безсмъртна, макар че влюбените идват и си отиват.
Любовта е нежност, тя може да покори и най-твърдото сърце.
Любовта не обитава на едно място, тя е окупирала всяка фибра на човешкото същество.

Любовта няма никаква приказка за разказване
тя съществува само в настоящето.
Любовта има един път със себе си
тя нито е сляпа нито има очи.
Любовта е красива, защото дава божествен вид дори и на най-грозния.
Любовта е всичко във всички неща и все пак:
Любовта е само за тези, които искат любовта."


Прем Рават - Мараджи



"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )


Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 14:58



" The Soul Bird

I hear the soul bird, singing her song
In a rare clarity, loud and strong.
A soft sound, lovely and sweet
Mellows my heart, a lovely treat.

Fill me soul bird, recite your lovely song
Sing to me, you do no wrong,
First time I feel so free
I hear you, from within me.

You sing of Love, faultless relation
You sing of Life, doubtless elation
Sweeter than any song before
Feel my heart gently soar.

Sweet notes pierce my heart
I hear your message, to play my part
To sing with you in harmony
My greatest pleasure, sweet melody

Soul bird, don't stop your song for me
Till the day comes and you flee...."


Prem Rawat - Maharaji

превод:

"Птицата на душата

Аз чувам Птицата на Душата ми да пее нейната песен.
В една чудна яснота, високо и силно.
Един нежен звук, очарователен и мил.
Разтопява моето сърце, една прелестна наслада.

Изпълни ме Птицо на Душата, пей своята нежна песен.
Пей ми, ти не вършиш нищо лошо.
За първи път аз се чувствувам тъй свободен.
Аз те чувам отвътре в мен.

Ти пееш за любов, безгрешно сродство.
Ти пееш за живота, въодушевление без съмнения.
По-скъпа от всяка предишна песен.
Почувствувай нежният стремеж на моето сърце.

Сладки ноти пронизват моето сърце.
Аз чувам твоето Послание, да играя моята роля.
Да пея с тебе в хармония.
Моето най-велико удоволствие, сладка мелодия.

Птицо на Душата, не спирай твоята песен за мен.
Докато дойде денят и ти отлетиш......."


Прем Рават - Мараджи




"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 15:03



"Just You

Sun shines in the sky
As you do in my life
I feel the warmth of Love
Your Love that melts all strife

The sound of Your call
Pierces deep within
Within my bosom, my heart
Calls out to You, the thirst deepers

Hear me for I call out to You
You alone must hear my plea
I have no one else to call
No one else will hear me

Bless me with nothing less
Fasten me close to Yourself with Love's glue
For this time I seek nothing else
But just You.


Prem Rawat - Maharaji

превод:

Само Теб

Слънцето грее на небето
Както Ти в моя живот
Аз чувствувам топлината на Любовта
Твоята любов, която стопява всички конфликти.

Звукът на Твоят зов
Пробожда дълбоко отвътре
В моята гръд, моето сърце
Вика за Тебе, жаждата се задълбочава....

Чуй ме защото аз Те викам
Само Ти трябва да чуеш моята молба
Аз нямам никого друг да повикам....
Никой друг не ще ме чуе....

Благослови ме с нищо по-малко
Свържи ме близо до Себе си с любовния клей
Защото този път аз не търся нищо друго.....
Освен Тебе."


Прем Рават - Мараджи



"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 15:05



Когато нещата станат много сложни......единственият изход е:
Да се върнем назад там от където всичко започна.....
Ето моят спонтанен опит за връщане.....към Простотата.
"Всичко гениално е Просто" казват.
1. Думата "действителност" е антипод на една друга дума "недействителност" т.е. нещо, което на практика не съществува, но е "творение на нечие въображение" напр. Т.е хем го има - хем го няма....
2. Ние сме свидетели за съществуването на един свят, една Вселена, един Безкрай от галактики и светове.....КАК ? С помощта на способността си да ги долавяме, усещаме и възприемаме чрез 5-6 сетива /все забравям колко бяха....ха-ха-ха/ Я да видим: зрение, слух, осезание, вкус, мириз и кво бешеееее...../ Ние казваме: топло-студено, светло-тъмно, цветно-безцветно, тихо-шумно и т.н. и т.н. Ние имаме способността да опознаваме и изживяваме външния свят и събитията чрез тези си сетива.....
3. Какво ни кара да мислим, че светът се ограничава до нашите 5-6 сетива? Че - това е то светът, друго няма, повече от това няма....Ами ако има? Ако съществуват и други измерения извън обсега на нашите сетива и дори капацитета на нашия ум да ги възприеме, осмисли и осъзнае.....
4. Действителността или Реалността са думи за съществуването на Нещо Вечно. Нещо, което нито е създавано нито ще бъде разрушено един ден/миг.
Нещо от което е произлязал целият този свят или Илюзия, както го наричат. "Лъжовния свят" - светът в който живеем и възприемаме с нашите крайно ограничени 5-6 сетива.....
Когато гледаме един облак напр. Той е там - ето го, виждаме го, той закрива слънцето дори....истински е, има го, реален е, действителен е....И все пак в следващия момент.....изчезна, разнесе се...няма го.....
5. Ние наричаме Действителност" всичко, което можем да изпитаме, но също и това, което съществува и е създадено от.....човешкия ум. Животът в една джунгла е подчинен директно и пряко единствено и само НА ПРИРОДНИТЕ СИЛИ И ЗАКОНИ които не са създадени от човека...Там се живее лесно.
Живота в урбанизираното съвременно човешко общество, което наричаме "действителност" е базирано на маса измислени и изкуствено, неприродно съществуващи закони и правила.....
6. Човек има избор! Или да се примири с тази "действителност" на постоянно променящи се неща и събития, която го заобикаля......или да търси Реалната Действителност. И.....ако избере второто - тогава не може да не стигне до това, което е казано от най-древни времена:
"Това, което търсите отвън в света е...вътре във вас!"
На света се появяват периодически хора с тази мисия: Да покажат на търсещите Пътя навътре в Себе си. Там където има Вечен Мир, Тишина и Любов и.....няма дуализъм.
Моят Учител казва:
" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!..
или
"Не се хипнотизирвай от мистерията - разкрий я!"

Научи повече ако искаш:



Аз го сторих и открих Красота, която не може да се опише нито с думи нито с нищо.......

Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано26.09.15 16:41



"За какво да се хвана? Кое е верно, кое не е? Как да отделя плявата от зърното? От какво имам нужда наистина, за да....открия това, което ще ме направи наистина щастлив."

Отговарям ти веднага - медитирай, осъзнавай и ще бъдеш щастлив един ден. Наблегни на вътрешния си център - там е източника на всичко.



Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 17:31



“ The guru is the Lord himself. To worship the guru is to worship the Lord. Why should the Lord choose to manifest through the guru? Why should he not act directly? God is really all-pervading, above the mind, without features, imperishable and infinite. How can such a one be worshiped? That is why out of compassion for his creatures He takes the form of the guru. The guru is the supreme God enclosed in human skin. He walks the earth,
concealed, bestowing grace on his disсiples.”

Kularna Tantra

„Гуруто е самият Бог. Да обожаваш/прекланяш се на гуру е да обожаваш Бог. Защо Бог избира да се прояви чрез гуру? Защо не действува директно? Бог наистина е всепроникващ, над ума, без качества, неразрушим и безкраен. Как може като такъв да бъде обожаван? Ето защо от състрадание към своите създания Той взима формата на гуру.
Гуру е висшият Бог в човешка форма. Той върви на земята прикрит,
раздавайки благословия на своите последователи/ученици.”

Куларнана Тантра

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

“The guru is the formless Self within each one of us. He may appear as a body to guide us, but that is only his disguise.”

Ramana Maharshi

„Гуруто е безформения Себе във всеки от нас. Той може да се появи в тяло, за да ни води, но това е само негово дегизиране.”

Рамана Махарши

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

“If all the land were turned to paper and all the seas turned to ink and all the forests into pens to write with….. and the whole Mankind to write constantly day and night – they would still not suffice to describe the greatness of the Guru”

Kabir

„Ако цялата суша се превърне в хартия и всички морета/океани се превърнат в мастило и всички гори – в писалки. И цялото човечество да пише денонощно.......то не би успяло да опише величието на Гуруто.”

Кабир

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

“ The ego is like a thin patch of cloud that prevents the sun being seen. If by the guru’s grace it disperses – then one can see God. The ego is like a stick dividing water into two. It creates the impression that you are one and I am another. When the ego vanishes you will realize that Brahman is your own inner consciousness.”

Ramakrishna

„Егото е като тънка кръпка облак, която пречи на слънцето да бъде видяно. Ако с милостта на гуру бъде разсеяна – тогава човек може да види Бога. Егото е като една пръчка, която разделя водата на две. Тя създава впечатлението, че ти си един а аз друг. Когато егото изчезне ти ще схванеш, че Браман е твоето вътрешно съзнание.”

Рамакришна

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 17:38



Не бих се заел да правя сравнение м/у "системи" "методи" "учения" "техники" и
"кое какво е". Тъй като съм освободен дори от всякаква амбиция "да вербувам" някого да става ученик на моя Учител мога единствено да давам информация на евентуалните интересуващи се и .....готови да узнаят, че има един метод да задоволят жаждата си.......Наистина а не теоретически и по внушение напр

Виж - жаждата е нещо природно нали? И задоволяването и е също природно. Защо? Защото едновременно с "внедряване" на чувството за жажда в човека Съдателя е създал и.....предостатъчно вода на планетата. Ако нямаше въздух и вода и храна в изобилие този Творец би бил най-жестокия садист .......Но - човека е създаден да има нужда от тези елементи и те са осигурени в изобилие за всеки /това че човек ги е обсебил и манипулира другите като ги кара да гладуват и жадуват е съвсем.....човешка работа/

Има хора от всякакви религии, секти, убеждения и дори атеисти, които идват при Прем Рават и пожелават Ключа към Познанието. Защото това, което той предлага - ДИРЕКТЕН КОНТАКТ С ТОВА, КОЕТО ВСЕКИ ИМА ПО РОЖДЕНИЕ В СЕБЕ СИ не е свързано с никакви убеждения, вярвания или учения/догми/философии и т.н. Единственото условие е да си жив и........второто условие е ДА ИМАШ НАЛИЦЕ ТАЗИ ЖАЖДА за Познанието. Ако я нямаш - всичко е безпредметно. Прем дори показва на хората как да открият тази неосъзната жажда в себе си......

Предпочитам да продължа с малко информация, която може да се намери и в сайтовете на Интернет, но която съм превел за българи:


Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 17:42



ЖО, Размисли, философствуване……

Когато човек е много млад и неопитен в живота и не е натрупал почти никакъв ЖО чувствува една непреодолима вътрешна Сила, да действува, да открива нови неща, да събира опит и научава…..Едно силно вътрешно любопитство към всичко ново и непознато…..
С течение на времето процесът на откриване води до натрупване на впечатления и познания и опитности и постепенно от “пълен невежа” човек започва да установява за себе си, че се е променил и вече не е съвсем безпомощен във всяка ситуация и вече не е толкова невежа а знае и може някои неща.
И с течение на времето процесът или както го наричат “еволюция” продължава и човек натрупва нови и нови познания-умения, както и започва да разбира, че доста от наученото и узнатото от своя страна – подлежат също на едно развитие и не са константи на които можеш да се опреш до края на живота си като опорни точки…..И това създава едно безпокойство! Поражда един въпрос:

На какво/кого всъщност мога да разчитам със сигурност в моя живот ?

Защото едва ли има някой на този свят, който да заяви /и да си вярва на заявлението/:
- Не разчитам на никого и на нищо !
След като живота ни е поставил в безброй ситуации в които са ни поднесени много разочарования от хора на които сме разчитали да бъдат на наша страна и да са лоялни към нас както ние сме били към тях и да ни помогнат с мъничкото, което не ни достига понякога, за да се измъкнем от една трудност/проблем……а те са ни обръщали гръб изоставяйки ни…. В нас постепенно се оформя идеята/откритието:

Разчитай единствено и само на себе си !

Тъй като това, което пиша искам да има и психо-аналитичен характер освен другите аспекти, нека да анализираме понятието

“Себе си” и "Аз"

Може би това понятие е едно от най-локумджийските всред всички възможни понятия, които обитават човешките глави и тела……. Защото, когато един човек каже “себе си” или “аз” или “мен” – това не е някакво ясно определено и точно понятие или не събужда едни и същи асоциации във всекиго.
Ако се върнем в най-ранните с години, когато бяхме бебета……вечно усмихнати и щастливи….за радост на всички и когато проговорихме имитирайки възрастните около нас какво бе най-типичното за нас? Кое е най-типично за новопроговорилите бебета по света?
То е, че бебето започва да говори за “себе си” в 3 лице единствено число. Най-често използувайки думичката, която са му набили в меката още гаванка, че е неговото име. И ето го гладното бебе да казва: - Гошко иска ам-ам! А-аааа, значи не “АЗ искам да ям” а Гошко иска да яде. Значи налице е разграничението, че “АЗ” е едно нещо а Гошко съвсем друго……Защото бебето живее изцяло в Божието съзнание за своето съществуване и още не е настъпило отделянето от това съзнание. Това настъпва по-късно, когато бебето за първи път осъзнае и заяви: “Това е моята играчка” или чашка или лъжичка или шапка и т.н. и т.н. Това съзнание му е набито от възрастните около него набивайки в гаванката му: “Това е твое” “Това е на мама” “Това е на тате” - Аха…..казва си бебешкия ум ! Значи има “мое – твое” на този свят…….я да го запомня най-добре…..Това съзнание за собственост започнало от бебешката количка не напуска човека дор до гроба и на него са базирани абсолютно всички човешки отношения – за добро и зло…….всички човекоизтребителни войни и конфликти и т.н. За този етап – без него света /човешкия/ не би могъл да съществува……



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Истината... Вечносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано26.09.15 17:45



Умът е един компютър без чувства и емоции.
Както го програмираш така ще ти служи. Всичко, което произвежда е базирано на "софтуера" който си качил или другите са качили в него. Един "хард диск" зареден с данни и информация. И всеки път, когато имаш нужда да решиш един въпрос и вземеш някакво решение се обръщаш към "хард диска" и......Хоп - получаваш oдобрение или отхвърляне на една идея. Получаваш "Това-Да! Това-НЕ! " и съответната обосновка......"защото".....
Умът по своята природа не знае почивка и мир. Работи и работи и работи трескаво и необуздано - да ти "разрешава " проблемите. Посред нощ да станеш, за да се изпикаеш и - умът почва да работи отново. Няма мир и почивка.
Умът препуска като див кон в прерията на живота и нищо не може да го спре.
Той е Цар, той е Диктатор, той е Най-висш Владетел на човешкото същество. Иска да командва, да се налага, да е Пръв, да е Всевластен и винаги в светлината на рампата. Tой не признава ограничения и забрани! Tой се бори с/у всяка бариера. Той е ПРИНЦ НА АНАРХИЯТА.

Има само едно нещо, само една Сила, която може да прикове ума и го успокои до пълно бездействие - тогава настъпва онова състояние на Мир, Нирвана или Блаженство описано от най-дълбока древност в писанията.....Тогава и САМО ТОГАВА цар Ум от върховен господар над човека /вижте само войните и тероризма, които цар Ум е спретнал за човечеството в своето незадоволство...../ се превръща в инструмент на Душата. !!!!

Душата за разлика от ума е единственото нещо в тялото, което е наричано от дълбока древност "Безсмъртна". Какво значи това? В този свят на вечно д-ние и промени всяко нещо е било създадено и един ден ще бъде разрушено. И галактиките и слънцето и луната и тази планета и всичко, което съществува по нея. Било е време, когато ги е нямало ......ще дойде време когато ще изчезнат отново. Има една форма на Енергия /за да не споменавам изтъркания и злоупотребяван термин "Бог"/ която се е манифестирала в всевъзможни форми и живее в тях. Всичко е проява на вибрации на етера, които възприемаме като "куче", "носорог", "дърво", "цвете" "вода", "въздух"и т.н. вкл. човешките творения......
Т.н. "Душа" е онзи "компонент" в човешкото тяло, който е Безсмъртен или Вечен защото принадлежи на т.н. Вечност. Това не може да се схване от Цар Ум. Не са му дадени тези параметри на мислене. Бидейки временен и смъртен човешки компонент не може да си обясни такова понятие "Отвъд времето и пространството или Вечност" И.......съответно го отхвърля. Но това не променя с нищо Реалността на нещата. Истинската Реалност !!! И тя е че ДУШАТА ВРЕМЕННО ОКОВАНА ВЪВ ВЕРИГИТЕ НА ТЯЛОТО И УМА СЕ СТРЕМИ КЪМ САМО И ЕДИНСТВЕНО ЕДИН ВИД ИСТИНСКА СВОБОДА - ЗАВРЪЩАНЕТО В СВОЯ ИСТИНСКИ ДОМ. ТАМ КЪДЕ ПРИНАДЛЕЖИ. ТАМ ОТ КЪДЕТО Е ОТДЕЛЕНА ВРЕМЕННО. ЗАВРЪЩАНЕТО "ВКЪЩИ " Е СЪПРОВОДЕНО С ЕДНО НЕОПИСУЕМО ИЗЖИВЯВАНЕ НА БЛИКАЩА РАДОСТ И ЩАСТИЕ........НА ЕДНО ИСТИНСКО ИЗЖИВЯВАНЕ НА ПЪЛНА И РЕАЛНА СВОБОДА.



Човек съзнателно или не се стреми да открие "Своя Истински Дом" за който от най-древни времена е казано, че не е вън в света а.....вътре във всекиго. Всеки месия е повтарял същото нещо отново и отново през вековете. Но понеже човек отдавна е загубил Ключа към Вкъщи.......и не може да го открие сам без чужда помощ - на света са се появявали мощни духом личности, които са показвали Пътя навътре и давали Ключът на искренно интересуващите се.
Светът е пълен с шарлатани и лъжепророци и лъже месии.......
Как ще познаеш Истинския Учител?
Естествено и отново - ПО ДЕЛАТА а не по думите.
Ако получиш Ключа от него и той не може да ти отвори вратата към Вечноста която обитава дълбоко вътре в теб и не можеш да изпиташ това най-вълшебно Изживяване на Мир, Любов и пълно сливане с едно неизпитано измерение на Красота и Блаженство......тогава този не е истински учител а шарлатанин.

Аз лично имах рядкото щастие да чуя, узная и се запозная с моя Учител и като милиони други по света да получа Ключа на Познанието лично от Него. Отвори се един Нов Свят за мен. Светът на Съвършенството. То бе в мен по рождение и е във всекиго от вас независимо от интелект, вярвания, образование, пол и възраст.....Във всекиго без изключение!!!!

Стига учения, догми, религии, секти и философии !!!
ВРЕМЕ Е ЗА ЖИВОТО ИЗЖИВЯВАНЕ НА ИСТИНСКА РАДОСТ ЛЮБОВ И МИР ЗА ВСИЧКИ !!!


Учителят



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.