Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 18.05.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Идея за една срещанови  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано24.08.05 11:46



Понеже вече се върнах от отпуск, надявам се доста отпочинал и свеж, та викам да пробваме онова, което след няколко години съществуване успяхме да направим наскоро. Още повече, че има интерес към нашия клуб от медиите. Така че предложението е за следвашата седмица да се видим някъде, на по бири (нали знаете че за тая напитка не съществува единствено число ) и да си побъбрим.
ОК?
Предложение за място и дата+час......

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Винаги готови!нови [re: ArthurDent]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано24.08.05 12:41



Ммм, обичам такива идеи! Баба Яга примерно? Към седем?

Още повече, че има интерес към нашия клуб от медиите.

Хлъц! Да не би да сме станали медийни звезди без да съм разбрала? Какъв интерес, то в тоя клуб върлува епидемия от мързел...

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Бъдете готови!нови [re: ArthurDent]  
Автор вoroн (тъпо копеле)
Публикувано24.08.05 16:25



Мисля да дойда на тая среща. Ще доведа и баба си, ако се е върнала от отпуската си на Траал. Или, Граал....абе, няма значение.

Това беше Простетник вогон Джелтц от Галактическия хиперкосмически планов съвет.


Тема Re: Идея за една срещанови [re: ArthurDent]  
Автор killin (me)
Публикувано26.08.05 09:48



супер, аз съм ЗА, но трябва да измислим датата и мястото, а мястото да е такова, че ако завали да има къде да се приберем.... щото с тия дъждове напоследък го обърнахме на .... дъждовния сезон в тропиците

К.

........I WASN'T REALLY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: Идея за една срещанови [re: ArthurDent]  
Автор hendy (тавирен)
Публикувано28.08.05 14:32



среща - хубаво

ама без медии, ако може...


so let me entertain you

Тема Re: Бъдете готови!нови [re: вoroн]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано31.08.05 13:20



Оуу, някой се е регистрирал виждам! Абе за баба ти не знам, ама ако доведеш хавлиената кърпа няма да е зле.

...angels fight, angels cry
angels dance and angels die...


Тема Re: Бъдете готови!нови [re: the_alchemist]  
Автор x. kъpпa feat. вoroн (променлива)
Публикувано07.09.05 10:50



Дайте ден, час и място.
По възможност в центъра, след 17.30 и през седмицата.




Тема Поради завихряне...нови [re: ArthurDent]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано08.09.05 21:47



...в пространство-времевия континуум, успях да дойда на срещата с малко закъснение.Медии нямаше,но пък наистина имаше бира...Гласуваха се важни решения,разрешиха се множество казуси...бирата беше хубава...по възникналите въпроси имаше интересна дискусия,имаше предложения и за нова среща...също и студена беше...приеха се нови членове...за бирата казах,нали..?
Аз останах много доволен ( от бирата ) ,даже се поолях с нея ( всъщност олях хавлията,за да има и такъв десен)...друго май не помня...



Тема Ти наистинанови [re: wowbagger]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано14.09.05 12:09



няма ли да се завихриш насам по някое време? То се е видяло, че срещата е отложена в неизвестното... отново!

Yes, the river knows.


Тема Re: Ти наистинанови [re: the_alchemist]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано14.09.05 17:05



Тогава на каква ли среща съм бил...??

Това,"неизвестното",не беше ла на кръстовището на 476-а с 53-о ? Не ми харесва като интериор,по-добре да бяхте отложили срещата в някое по-привлекателно местенце...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.