Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 01.07.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Какво е издавано в БГ на Адамс...нови  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано02.02.05 15:37



Дайте да посъберем малко инфо - кой, кога и какво е издавал в България на Д. Адамс.
Освен за това в "Библиотека Галактика" - знам само за още 2 издания на Пътеводителя - това пълното, в което са и петте части и едно друго, в което първа и втора бяха издадени самостоятелно и май дотам се спря.



Тема Re: Какво е издавано в БГ на Адамс...нови [re: Гaнимa]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано02.02.05 16:53



Такааа... Имаме още Сьомгата на съмнението, издание на Бард, 200? /продължавам да я дебна тая книжка, ама добре се е скрила /

Преди това Дърк Джентли. Холистична детективска агенция & Дългият мрачен следобеден чай на душата, издателство Дамян Яков, не-помня-коя година.

И Титаник - звездният кораб, която е по скоро на Тери Джоунс, издание на ПАН, 199? /btw, Артър, ти откри ли я вече тази книжка? /

А дали ще се издава още нещо? Някой да е чул?

Повече никакъв айрян за dawn4e - мнооого се напива от него!


Тема Re: Какво е издавано в БГ на Адамс...нови [re: the_alchemist]  
Автор killin (me)
Публикувано02.02.05 17:27



Сьомгата на съмнението веднъж случайно я издебнах, ама сега - нейсе, няма я - изчерпана, от Бард ми казаха, че къде април месец щели да преиздават наново фантастика, та тогава може и да ни огрее
а относно Дългият мрачен следобеден чай на душата - него го имам на отделна книжка, но не знам кое издателство, щото вобще не ми е подръка, а скоро си купих пък цялата Дърк Джентли. Холистична детективска агенция & Дългият мрачен следобеден чай на душата

а тоз Титаник - звездният кораб - пък не съм я срещал досега вобще

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Къде дебнеш сьомгата? Знаеш ли, че сега е забраненнови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 19:25



...улова. По-добре отиди до Славейков, там я продават легално. Ако стоиш с гръб към библиотеката, предпоследната сергия, отдясно. Мисля, че там я виждах преди седмица. Не ти я препоръчвам, но там можеш да си я купиш.



Тема Re: Къде дебнеш сьомгата? Знаеш ли, че сега е забраненнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано02.02.05 19:46



...снощи в Ресторанта имаше сьомга.Имах съмнения дали да си поръчам,но Тя ме уведоми че е расла в екологично чиста вода,в едно с русалки и нимфи,захранвана била само с зелени водорасли(влизат в цената под прикритието на салата) от района на Сал'моновите острови,в момента даже била в промоция и т.н. и т.н. ...абе ошашавих се от приказки и си я поръчах върху кедров лист.




Тема Точно сега пък е...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор killin (me)
Публикувано03.02.05 09:37



...разрешен улова й, но както и да е

и като застана на Славейков с гръб към коя библиотека, дай друг ориентир - Макдоналдс или трамвайната линия примерно.....

ако е там където си мисля - трябва да е близо до Раковска.... въпреки че преди Коледа обиколих Славейков ама нейсе... та сега ми е чудно от къде ше да са я изровили

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема На Вогсфера е разрешен през цялата година.нови [re: killin]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 09:52



Улова на сьомга, де. Както и на елмазени припкащи раци. Сега откриваме официално ловния сезон за земляни /особено фенове на Пратчет/.
Ъъъъ, както и да е. Значи, библиотеката се намира до МакДоналдс, което от своя страна означава, че можеш да заместиш с "МакДоналдс" в уравнението, което дадох по-горе /т.е. вместо Столична библиотека, четеш МакДоналдс/. Нали се сещаш, там има няколко щанда, които продават основно фантастика? Имаше някакъв любезен и брадясал тип, мисля, че при него съм я виждал.



Тема Абе, много взе да се глезиш, баси.нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 09:56



Рибен ресторант, прочее. Ааааа, Ресторант! Оня Ресторант!



Тема Re: Титаникнови [re: killin]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано03.02.05 11:44



Тази книжка май се оказа доста апокрифна. И аз не съм я виждала да се продава някъде. Очевидно истината е в библиотеките...

The end of laughter and soft lies
The end of nights we tried to die

This is the end


Тема Re: сьомгата [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано03.02.05 11:49



Урааа!!! Простетник ти си слънце! Още утре ще отида да проверя! Само не разбрах - книгата ли не ми препоръчваш, или сергията?

The end of laughter and soft lies
The end of nights we tried to die

This is the end



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.