Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 24.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте постъпили?нови  
АвторHямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 18:00



Как бихте постъпили ако намерите портофейл пълен с пари?И след няколко часа се върне човекът който си го е загубил да си го търси.Ще му го върнете ли или ще задържите парите?



Тема Re: Как бихте постъпили?нови [re: Hямa знaчeниe]  
АвторИмa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 19:15



Да,в този сложен социален проблем обаче е изпусната най-важната подробност,а именно : какъв цвят е портфейла.По този нюанс са написани томове,ако не и тонове.Добре е да уточниш и броя на отделенията в портейла,защото също е много важен елемент.
помисли за тези неща и когато си готов-хващай се за палците ( ще разбереш кой от псевдоподите на простетника не е хич "псевдо".)



Тема Re: Как бихте постъпили?нови [re: Имa знaчeниe]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано01.02.05 11:17



аз ще върна парите , защото съм добър и съвестен гражданин, защото ми е чиста съвестта и не ща заради някакви дребни прегрешения разни задръстени вогони да ми взривяват планетката..

мълчанието убива част от нас



Тема Ами аз...нови [re: Hямa знaчeниe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано02.02.05 11:36



веднага ще погледна в Пътеводителя, разбира се. А там пише следното:

ВСЕЛЕНАТА - някои сведения, които ще ви помогнат да живеете в нея.

.....

5. ПАРИЧНИ ЕДИНИЦИ: Не съществуват.

В действителност в Галактиката има три свободно конвертируеми валути,
но нито една от тях не е от значение. Алтерианският долар неотдавна съвсем се обезцени, с Фланианското Мънисто могат да се закупят само Фланински Мъниста, а Триганичното Пу си има един много специален проблем. Разменният му курс от осем Нингита за едно Пу не е никак сложен, но тъй като едно Нинги представлява триъгълна гумена монета с дължина на всяка от страните от шест хиляди и осемстотин мили, досега никой не е събрал достатъчно, за да притежава едно Пу. Нингитата не могат да се обменят срещу други валути, защото Галактибанките отказват да имат работа с толкова дребни пари. Позовавайки се на този факт, не е никак трудно да се докаже, че Галактибанките са също плод на нечие болно въображение.


И изводът е следният - не си намерил портфейл с пари, просто защото парични единици не съществуват.

Повече никакъв айрян за dawn4e - мнооого се напива от него!


Тема Не четеш внимателно.нови [re: the_alchemist]  
Авторyтoчнeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 14:17



Този пита за портфейлът, а не за парите. Очевидно е, че няма пари, но какво ще направиш с портфейла? Всъщност, дори и да има някакви хартийки вътре, в него, можеш с чиста съвест да ги задържиш, тъй като очевидно това не са пари.



Тема Re: портфейлътнови [re: yтoчнeниe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано02.02.05 14:43



Мдааам, какво да направим с портфейла, наистина?!

Мисля си... след като няма парични единици и банки, не би трябвало да има и портфейли, защото функцията им се обезсмисля... Така че човекът явно нищо не е намерил. Това си е направо лош късмет - нито пари съществуват, нито портфейли... Много жалко...

P.S. Простетник, хайде регистрирай се вече де! Много искам да ти прочета профила.

Повече никакъв айрян за dawn4e - мнооого се напива от него!


Тема Явно вече...нови [re: Hямa знaчeниe]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано02.02.05 19:00



... си решил какво да правиш след като сам питаш :" Ще му ГО върнете ли или ще ГИ задържите"
Портфейлът определено няма да го задържиш,защото е познаваем,но,виж,парите нямат цвят,мирис ,а и на вкус не са кой знае какво и никой няма да си ги познае.



Тема Почвам да си...нови [re: the_alchemist]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано02.02.05 19:06



мисля,че даже не съществува и човекът,намерил несъществуващия портфейл,с несъществуващите пари в него.Което,в крайна сметка ще се окаже вярно,ако Простетника спази срока.



Тема Портфейлите са нещо повече, отколко изглежда ....нови [re: the_alchemist]  
Авторпopтфeйл (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 21:09



...на пръв поглед. В портейлът си можеш да носиш кредитни карти /издадени от несъществуващи банки/, презервативи /за да ги използваш при несъществуващ секс/, снимки на роднините си /несъществуващи, разбира се/ и други непотребни неща, с никакво практическо приложение. Освен това, мисля, че той не твърди, че го е намерил, а задава въпрос. Един вид, прави анкета, какво бихте направили? Всъщност, не помня какво е написал, но чувствам, че беше нещо жизненоважно за бъдещето на планетата. Абе, взех да се обърквам, така че ще спра дотук.

П.С. Няма, пък. В неделя ще ме видиш и в анфас /и в профил, ако искаш/.



Тема Re: Почвам да си... [re: wowbagger]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано03.02.05 11:33



А тогава няма да съществува и планетата, на коята са се случили всички тези несъществуващи неща.

The end of laughter and soft lies
The end of nights we tried to die

This is the end



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.