Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 09.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Само ти напомням...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 11:55



...че имаше един висок, слаб, русоляв, изкукуригал, аутистичен тип на един малък астероид, защитен с невероятностно поле, който си отглеждаше Господ. Сещаш ли се, душа? Оня, същия, дето взима решенията вместо теб. Впрочем, какво стана с оная, заключената част от мозъка ти? Как се чувства личния ти специалист по поддръжка на мозъка /който се явява и мой, де...не, че имам какво да ми се поддържа, ама.../. Ако го мернеш, напомни му, че ми дължи малко кинти, той си знае за какво.



Тема ...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано05.01.05 13:38



"Само ти напомням...че имаше един висок, слаб, русоляв, изкукуригал, аутистичен тип на един малък астероид, защитен с невероятностно поле, който си отглеждаше Господ. Сещаш ли се, душа? "

e, kak няма да се сещам!?...нали Аз го пратих там

"Оня, същия, дето взима решенията вместо теб. "

e, да не си мислиш, че аз се хабя за всичко! Пратил съм го там да заяква, да се учи и от време на време да взема по някое решение..., за да е интересно - не за друго...Така или иначе, аз съм го /ви/ измислил, винаги мога да спра да мисля за него и да го разкарам

"Впрочем, какво стана с оная, заключената част от мозъка ти?"

Това беше просто слух, който аз пуснах! Беше ми скучно

"Как се чувства личния ти специалист по поддръжка на мозъка"

Уволнен е! Нямам идея как е!

"Ако го мернеш, напомни му, че ми дължи малко кинти, той си знае за какво."

А ти почерпи ли ме цигара, бе душа!? А!?



Тема А, сетих се...най-сетненови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 14:49



Ти си от алтернативния Пътеводител /нали се сещаш кой му е собственик?/. Ония пичове, с изтънчения сив цвят на кожата. И, с големите патлаци. Абе, пич, как се прави тоя номер с цитирането на репликите, мързи ме да ти отговарям по тоя начин. Нали се сещаш, тва, дето го правиш с различните бои на изреченията? Аре, напиши ми и ще ти пиша пак.



Тема Re: А, сетих се...най-сетненови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано05.01.05 15:17



"А, сетих се...най-сетне ...ти си от алтернативния Пътеводител "

нъц! Знаеш ли, навремето надрасках на бърза ръка едно книжле, в което наблегнах на думите: БЕЗ ПАНИКА! Не знам какво стана с тая работа, ама ми казват, че добила известна популярност под името "Пътеводител на незнамСиКвоСиТам"...ако за това говориш - не съм от там, ами съм АВТОРА!..., но си дръж устата затворена, че не искам да се разчува! Достатъчно съм популярен!

"Ония пичове, с изтънчения сив цвят на кожата. И, с големите патлаци."

Ти, моя патлак ако видиииииш

"Абе, пич, как се прави тоя номер с цитирането на репликите, мързи ме да ти отговарям по тоя начин."

"пич" ще викаш на баба си! Към мен се обръщай с "Ваше Светло ПреПовелителство на Властелините и Господарю на Всички Всичкости"...няма да те карам да ми произнасяш всички титли, че има да пишеееееш...

"Аре, напиши ми и ще ти пиша пак"

мисля, че и без това ще ми пишеш пак....или най-много да спреш!



Тема Пич, позна...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 16:50



..ще спра.



Тема Re: Пич, позна...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано05.01.05 18:50



Недейте... Тъкмо стана интересно.



Тема Няма, пък...нови [re: Roverandom3]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 21:44



...искам да знам как се правят ония номера, с различните шрифтове, няма само това парвеню да се прави на интересен.



Тема Аз ще ти кажанови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано06.01.05 10:55



...обаче само ако магистралата направи завой около една синьо-зелена, почти безобидна планетка

When all else fails
We can whip the horses' eyes
And make them sleep
And cry...


Тема Re: Аз ще ти кажанови [re: the_alchemist]  
Автор killin (me)
Публикувано06.01.05 11:15



да бе и после да земе да си цитира поезията че и да я удебелява

а и не му достигат няколко еденци Вайълейтър за да го разбере сигурно

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Изкушаваш ме....нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 15:25



....но......баси.....ама тая планетка е точно по средата на магистралата, знаеш ли какви ядове ще ми докара това завойче? Баси, ще трябва да бутнем звездата, около която обикаля планетката, това устройва ли те?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.