Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 02.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема ето...нови [re: killin]  
АвторViola_Tor (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 12:39



...виждаш ли!?....веднага ми се нахвърлиха и разпознаха!...ама фенове, кво да ги прайш, бе душа!!?...Хорската любов ме изнервя, но и опиянява...Аз, въпреки че съм и свиkнал /нали все пак съм Зейфод, бе душа/, някакси продължавам да и се радвам!
killin, душата, имаш автограф с посвещение от мен!



Тема Пък, аз знам да свиря на октравентрален хибифон...нови [re: Vio_Lator]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 13:20



...ама не казвай на досадния старчок от Магреатеа, че знам, щото едвам го разкарах. Искаше да взима уроци, щото му писнало да строи тая синьо-зелена барака, дето и на мен вече взе да ми писва да бутам. Как мислиш, ако се научи да свири на.....ъъъ, както там му беше името на оня дудук, дали ще спре да ми прави сечено? Иначе, извинявай, че ти скапах кораба, нищо лично, просто бизнес. Друг ще си откраднеш, вярвам. За останалото, ще те разочаровам, ти си публична личност и нямаш право на личен живот, така че, свиквай. Много поздрави на Хотблек Десиато, лека му пръст, рест ин пийс и прочее мъдрости по темата. Мисля, че ти си търсеха барабанист-картечар, ама не съм сигурен, беше преди 37 000 000 000 години /пиша ти от бар "Големият взрив", както навярно се сешаш и програмата тая вече беше отчайващо позната, гледал съм я около 23 453 874 пъти/....както и да е, спирам, защото дойде вогонката с вогончетата и ме ръчка да се прибираме за закуска.



Тема Ъъъъ, Уулвбъргър....нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 13:26



...баси фащам, че колкото и да си безсмъртен, няма как да изпиеш десет гаргаробластера, без да се възнесеш към някое по-добро и делириумно измерение. Вогоните никога не фалират, това е четвъртия Закон на механиката. Абе, кокалчето на оня пич беше от заек, май стана някакво недоразумение? Още нещо, мен май не си ме псувал, що така?



Тема .)нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано03.01.05 16:21



"Как мислиш, ако се научи да свири на.....ъъъ, както там му беше името на оня дудук, дали ще спре да ми прави сечено?"

не! /многозначително каза/

"Иначе, извинявай, че ти скапах кораба, нищо лично, просто бизнес"

...мислиш ли, че не знам!? Та аз съм Зейфод Бийблброкс, бе душа!

....както и да е, спирам, защото дойде вогонката с вогончетата и ме ръчка да се прибираме за закуска...

...вие вогоните, винаги сте били ужасно скучни твари! Чудя се, дали, ако спра да мисля за Вас, ще спрете да съществувате!??



Тема Don't panicнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано03.01.05 18:06



в списъка си,няма да те подмина,даже мисля да те уважа на Простетник,на Вогон и на Джелц.Не се изненадвам ,че не ти се ще да черпиш гаргаробластери...То във Вселената на всички е ясно,че може да получиш питие от Вогон,само ако му бръкнеш с пръст в гърлото..
А недоразумения винаги стават,като например това,че на тази малка синя планетка си мислят че има гравитация,а всъщност:
GRAVITY DOESN'T EXISTS.THE EARTH SUCKS!



Тема Абе, Зейфод...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 22:48



...тва, виолатор, някаква титла ли ти е, щото нещо се обърках? Да не би да е новия духов инструмент, на който се учиш да свириш?



Тема Камък ми падна от.....нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 22:52



...ухото /имам проблеми с бъбреците, затова, де/.



Тема ...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано04.01.05 17:14



..."Violator" е единица за гениалност, бе душа...един Вайълейтър, пет Вайълейтъра, осем....и прочие! Аз съм я въвел и поради тази причина, както можеш да се сетиш, е най-обективното мерило за гениалност, извисеност и интелект!
Лошото е, вогон, че вие принцино сте на минус седем-осемстотин Вайълейтъра - според зависи! Но за това пък, поезията ви е трогателна! Допада ми - не мисля да я забранявам..., за сега!
...я почерпи една цигара сега, че ми се пуши кат на магратейски циганин в чужда галактика, баси



Тема Ъъъъъ, значи, ако съм разбрал правилно...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 10:55



...ти си единицата за гениалност? Тогава, питам, кой има стойност 8 Вай...незнамсикво? И прочее. Иначе, предполагам, че силно си надценил вогонските ни способности, щом ни даваш стойност от толкова нисък порядък.
Вогонската поезия е създадена с цел да регулира прираста на населението на Вселената, както знаеш, така че при настоящата икономическа криза си е чиста лудост да бъде забранявана. Един ден, когато излезем от рецесията и създанията започнат да си поръчват планети....
Пушенето на обществени места /каквото е чуждата галактика/ е забранено, както би трябвало да знаеш. Напомням ти, че отново въведоха смъртното наказание за пушачите. Не пушете, затегнете коланите, излитаме.



Тема ...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано05.01.05 11:34



"ако съм разбрал правилно...ти си единицата за гениалност? "

НЕ! Аз само съм я въвел! инак съм просто Повелителя на Властелините...и съм неоценима величина

"Тогава, питам, кой има стойност 8 Вай...незнамсикво?"

е, има двама-трима!...тенденцията обаче е към спад

"Иначе, предполагам, че силно си надценил вогонските ни способности, щом ни даваш стойност от толкова нисък порядък."

баш! точно понеже сте ми симпатични ви завиших оценката

"така че при настоящата икономическа криза си е чиста лудост да бъде забранявана"

това го решавам АЗ!...кризи, мизи, аз ги контролирам, бе душа, тъй че не се безпокой, щом съм казал - няма да има проблеми! Може и със субсидийка да ви уредя! ако слушате, де!

"Пушенето на обществени места /каквото е чуждата галактика/ е забранено, както би трябвало да знаеш. Напомням ти, че отново въведоха смъртното наказание за пушачите."

e, познай кой го въведе!?...адски се нервирам когато някой да ми пуши докато аз пуша..., тъй че се наложи да взема мерки! Все пак не е за доброто на Животът, Вселената и ВсичкотоМуТамОстанало, Зейфод Бийблброкс да не е в добро разположение на духа!...БЕ ДУ-ША!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.